Jump to content
Dogomania

Tropik z Osięcin jest szansa na lepsze życie - potrzebne deklaracje jednorazowe


sonia1974

Recommended Posts

[quote name='sonia1974']Witam Ciotkę Hałabajówkę .
mam nadzieję że pomysł Ciotki Sdal wypali ,tylko koszty będą spore i same nie damy rady.
Będą potrzebne pieniążki na odłowienie ,transport , kastracje i wilcze pazurki które będą zapewne przy kastracji usuwane
Bardzo prosimy o wsparcie dla chłopaka . Na chwile obecną wstrzymujemy sie z zakupem karmy .[/QUOTE]

i ja mam taką nadzieję! przyłączę się też do pomocy finansowej, zapytam też kogoś o taką pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 822
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ile tu się dzieje :) Fajnie. Wysłałam po pracy 30 zł do karmy. Nie wiedziałam, że już jest omawiany temat odłowienia.
Oczywiście sdal, jeżeli będzie trzeba te 150 na odłowienie to ja się nie wycofuję:), ale już w tym tyg. napewno nie zdążę wysłać:oops:. Jutro się nie wyrwę a w sobotę mamy księdza. Czekam na informację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Ile tu się dzieje :) Fajnie. Wysłałam po pracy 30 zł do karmy. Nie wiedziałam, że już jest omawiany temat odłowienia.
Oczywiście sdal, jeżeli będzie trzeba te 150 na odłowienie to ja się nie wycofuję:), ale już w tym tyg. napewno nie zdążę wysłać:oops:. Jutro się nie wyrwę a w sobotę mamy księdza. Czekam na informację.[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo , te 30.00 przeznaczymy już na całą tą akcje o której pisałam ,a jak wpadnie jeszcze 150.00 od Ciebie to będzie super, dokładnie powiem o co chodzi w przyszłym tyg. bo nie chce zapeszac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']Sonia ,taka klatka do łąpania jest akurat u Pauliny02(chyba że odesłała ją już ) Napisz do Pauliny,wiem że ma ,bo gdzieś na wątku dziewczyny upominały się o odeslanie klatki a Paulina szukala jakiegoś tanszego transportu,bo poczta chciala 80zł. Od Ciebie do Pauliny chyba nie jest daleko.[/QUOTE]
Cześć Arim jest nadzieja na inne rozwiązanie dla Tropika , trzymajmy kciuki

[quote name='mari23']i ja mam taką nadzieję! przyłączę się też do pomocy finansowej, zapytam też kogoś o taką pomoc :)[/QUOTE]

dziękuje

[quote name='beataczl']zapisuje.. poszukam fantow i przesle mailem zdjecia jesli Ktos bedzie robil bazarek dla psiaczka[/QUOTE]

w sobotę zrobię bazarek , jeżeli uda Ci się do soboty zrobić zdjęcia i wysłać będę bardzo wdzięczna , ja też coś poszukam


[quote name='maarit']Ile tu się dzieje :) Fajnie. Wysłałam po pracy 30 zł do karmy. Nie wiedziałam, że już jest omawiany temat odłowienia.
Oczywiście sdal, jeżeli będzie trzeba te 150 na odłowienie to ja się nie wycofuję:), ale już w tym tyg. napewno nie zdążę wysłać:oops:. Jutro się nie wyrwę a w sobotę mamy księdza. Czekam na informację.[/QUOTE]

dziękujemy za 30 dyszki jak wpłyną wpisze na pierwsza stronę

[quote name='Hałabajówka']A dzięki za powitanie :) ja to mam ciągoty do takich bidulek straszne :)
Niestety z kasą nie pomogę bo jeszcze swoich długów nie spłaciłam a do tego rzeczy mi w domu strajkują i się ciągle SAME psują ;)
Trzymam kciuki za akcję i jestem ciekawa co sdal2 wymyśliła :)[/QUOTE]

trzymaj kochana trzymaj , ja Ciebie o pomoc finansowa nawet bym nieśmiała prosić wiem co przeszłaś ostatnio ,dziękuje że jesteś u Tropika



DOSTAŁAM 200 ZŁ NA TROPIKA OD KUNDELKOWEJ SKARBONKI W KTÓREJ MAM STAŁĄ ,BARDZO DZIĘKUJE :loveu:BANEREK WSTAWIĘ NA PIERWSZĄ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Hehe a u mnie kłopotów nie koniec...bo nikt się nie bije o ocalałe gałganki....eh

Pochwalcie się co to za pomysł...ja nie jestem przesądna możecie mi powiedzieć a na bank nie zapeszycie ;)[/QUOTE]

hi hi hi ciekawa Ciocia , cierpliwości zaraz po niedzieli będzie wiadomo o co chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Moja mama mówi zawsze że szkoda że na tej mojej ciekawości nie można zarobić bo starczyło by na wykarmienia ze 100 psów....ja się z tym zupełnie nie zgadzam...nie wiem skąd ten pomysł w ogóle ;)[/QUOTE]


Mamcia przesadza :evil_lol:

idę spać dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']Sonia ,taka klatka do łąpania jest akurat u Pauliny02(chyba że odesłała ją już ) Napisz do Pauliny,wiem że ma ,bo gdzieś na wątku dziewczyny upominały się o odeslanie klatki a Paulina szukala jakiegoś tanszego transportu,bo poczta chciala 80zł. Od Ciebie do Pauliny chyba nie jest daleko.[/QUOTE]

Na dogo jest wątek klatki łapki.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][FONT=system][SIZE=3][quote name='sonia1974'] Bardzo prosimy o wsparcie dla chłopaka . Na chwile obecną wstrzymujemy sie z zakupem karmy .[/QUOTE]

Nie będziecie kupować karmy? Czyli jak wszystko się ułoży to dopłacam 120. Oby wszystko poszło po naszej myśli. Boję się, że jak zacznę się cieszyć to coś nie wyjdzie:oops:[/SIZE]...[/FONT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit'][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][FONT=system][SIZE=3]

Nie będziecie kupować karmy? Czyli jak wszystko się ułoży to dopłacam 120. Oby wszystko poszło po naszej myśli. Boję się, że jak zacznę się cieszyć to coś nie wyjdzie:oops:[/SIZE]...[/FONT][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

czyli mamy 200 z kundelkowej skarbonki , od marit 150 i od soni 40, czyli 390.00 super, jak by ktos jeszcze mógł dozucic pare groszy to super , bo jak na razie to nie wiemy ile to wszystko będzie kosztowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Na dogo jest wątek klatki łapki.[/QUOTE]

dzięki ale pan który będzie zajmowała się Tropikiem ma swój sprzęt do odławiania takich psików

[quote name='maarit'][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][FONT=system][SIZE=3]

Nie będziecie kupować karmy? Czyli jak wszystko się ułoży to dopłacam 120. Oby wszystko poszło po naszej myśli. Boję się, że jak zacznę się cieszyć to coś nie wyjdzie:oops:[/SIZE]...[/FONT][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

musi być dobrze , przecież Tropik miał już widom igły to teraz może być tylko lepiej

[quote name='sdal2']czyli mamy 200 z kundelkowej skarbonki , od marit 150 i od soni 40, czyli 390.00 super, jak by ktos jeszcze mógł dozucic pare groszy to super , bo jak na razie to nie wiemy ile to wszystko będzie kosztowac.[/QUOTE]

mamy ładna sumkę ale wydaje mi się że to troszkę mało biorąc pod uwagę że Tropik jest mało adopcyjny i może mieć tam dożywocie a jeszcze nie wiadomo co wyjdzie jak zbada go wet

Sdal wysyłaj też zaproszenia na wątek z prośba choćby o obecność , pomaga nam też [B]bakusiowa[/B] :loveu:​w rozsyłaniu zaproszeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']czyli mamy 200 z kundelkowej skarbonki , od marit 150 i od soni 40, czyli 390.00 super, jak by ktos jeszcze mógł dozucic pare groszy to super , bo jak na razie to nie wiemy ile to wszystko będzie kosztowac.[/QUOTE]

Ja myślę, że jak się wątek rozkręci to Tropik coś jeszcze "uzbiera" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jestem na zaproszenie Soni1974, mogę na razie podrzucić i trzymać kciuki za powodzenie akcji.[/QUOTE]

dziękuje Małgosiu że zajrzałaś

[quote name='Czarna Kafka']Jestem na zaproszenie:smile: Dorzucę psiaczkowi 20 zł[/QUOTE]

dziękuje w imieniu Tropika , zaraz wysyłam numer konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']jestem na zaproszenie ale mogę tylko podrzucić wątek i kibicować Wam w pomocy psiakowi bo niestety finansowo to mam jeszcze wielki dług po tymczasach do spłacenia w lecznicy[/QUOTE]

witamy się i kibicowanie potrzebne !!!:lol:


:loveu:[B]mamy deklaracji na 210 zł + 200 ze skarbonki = 410 zł[/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...