Jump to content
Dogomania

Tropik z Osięcin jest szansa na lepsze życie - potrzebne deklaracje jednorazowe


sonia1974

Recommended Posts

[quote name='sdal2']Może by to cos dało, ale skoro oni pieniędzy nie maja to starsze kobitki bez samochodu i tak nic nie zdziałają , sa za łagodne, a jak mi kiedys prezesowa tłumaczyła to z 1 % dostali 4000, a długów do spłacenia mieli na ponad 3 tys.[/QUOTE]

No fakt. W większości na własny koszt jeżdżą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 822
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mogę im dać na paliwo ale ich wizyty w Osięcinach nić nie zmieniają i jaki będzie sens w tym wszystkim .Tam powinno się coś zmienić na górze :roll: .




edit .



opisałam sytuacje Tropika , Perełki i jej szczeniaki ( już w dt), rodzinę szeryfów .Wszystko w tym samy stylu co bliźniaki .Sdal jutro może podrzucę Ci to do lecznicy żebyś strzeliła swoje podpisy i wysłała ,będę około 9 rano

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ale trzeba podkreślać, że o psach wie szerokie grono ludzi, żeby nie "przepadły" (odpukać). Trzymajcie foty, nawet te "archiwalne" z innego wątku. Są tam daty od kiedy się tułają i żyją tylko dzięki Wam.

Korzysta ktoś z FB? Może warto nagłośnić sprawę?
Tak sobie gdybam w gorączce tak że wybaczcie jeśli bredzę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Cioteczki ale trzeba podkreślać, że o psach wie szerokie grono ludzi, żeby nie "przepadły" (odpukać). Trzymajcie foty, nawet te "archiwalne" z innego wątku. Są tam daty od kiedy się tułają i żyją tylko dzięki Wam.

Korzysta ktoś z FB? Może warto nagłośnić sprawę?
Tak sobie gdybam w gorączce tak że wybaczcie jeśli bredzę...[/QUOTE]

Zdrówka życzę jak gorączka trzyma !

Ja mam FB ale kompletnie zielona tam jestem .





Napisałam w pismach że mamy zdjęcia i chętnie prześlę jeżeli sobie życzą .Kopie pism poszły do 3 organizacji" zwierzęcych "W pismach do gminy podałam pełne nazwy tych organizacji .


Pismo poszło w sprawie Tropika , rodziny" Szeryfiaków " , bliźniaków i szczeniąt od Perełki .


Żałuję że nie napisałam iż każdy kolejny bezdomny pies będzie fotografowany

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nieraz napisze sie do nich pismo, to możemy ich ostrzec że będa psy fotografowane, sonia , a co napisałas w sprawie tropika, bo pani która go karmi boi sie żeby mu krzywdy nie zrobili i uważa że nawet jak będzie dla niego DT to niech gmina da tylko pieniądze na transport i odłowienie, a sama nic nie robi , bo szkoda psa, wyrzucą go po trodze i powiedza że uciekł. Szkoda że sie jeszcze nie napisało ze wiemy że pozbywaja sie psów bezdomnych , no ale dowodów na to nie mamy, ale Toz mógłby wypytac lecznice które maja podpisana umowe z gminami, jakie zabiegi wykonali dla danej gminy, bo mi sie wydaje że to powinno ich byc obowiązkiem , kontrolowanie gmin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']jeszcze nieraz napisze sie do nich pismo, to możemy ich ostrzec że będa psy fotografowane, sonia , a co napisałas w sprawie tropika, bo pani która go karmi boi sie żeby mu krzywdy nie zrobili i uważa że nawet jak będzie dla niego DT to niech gmina da tylko pieniądze na transport i odłowienie, a sama nic nie robi , bo szkoda psa, wyrzucą go po trodze i powiedza że uciekł. Szkoda że sie jeszcze nie napisało ze wiemy że pozbywaja sie psów bezdomnych , no ale dowodów na to nie mamy, ale Toz mógłby wypytac lecznice które maja podpisana umowe z gminami, jakie zabiegi wykonali dla danej gminy, bo mi sie wydaje że to powinno ich byc obowiązkiem , kontrolowanie gmin[/QUOTE]


jutro postaram się wstawić resztę pism które wysłałaś

można pisać następne ,a co do kontroli toz w lecznic mających umowy z gminami to trzeba się dowiedzieć dokładnie jak to jest

Link to comment
Share on other sites

Mi kierownik schroniska powiedział że takie kontrole to Toz jak najbardziej powinien robi, ale im sie nie chce bo to kosztuje, a to telefon, a to paliwo itp. , mari23 a jak tam pismo do gminy , czy juz poszło, Sonia a z otoz Torunia tez mieli pisac do gminy, bo same nasze pisma osób zwykłych, nic tutaj nie da, to musza być jakies Towarzystwa, stowarzyszenia, a nie wiesz czy Toz juz do nich pisał, bo nadal nie wiadomo co z ta suczka czy ja wysterylizują.

Link to comment
Share on other sites

Ja w pracy żadnej kota nie dam bo im koty regularnie pod kołami auta kończą .jedną jak zaptałam dlaczego nie wysterylizuje swojej kotki to stwierdziła że nie warto bo zaraz zginie .Podobno jedna młoda dziewczyna próbuje go złapać ale do prefekta za bramę jej ucieka a tam wiecznie zamknięte .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Ja w pracy żadnej kota nie dam bo im koty regularnie pod kołami auta kończą .jedna jak dlaczego nie wysterylizuje swojej kotki to stwierdziła że nie warto bo zaraz zginie .Podobno jedna młoda dziewczyna próbuje go złapać ale do prefekta za bramę jej ucieka a tam wiecznie zamknięte .[/QUOTE]

Już tak sie zastanawiam czy by nie napisac do gminy w sprawie tego kotka zeby mu szukali domu, a na pare dni pani K. by go wzieła do siebie, ale ze złapaniem będa problemy , bo na metr podejdzie, ale nie dalej. A czy odzew z gminy był jakis, bo jak za pare dni oni nie przeleją pieniędzy na schronisko, to znaczy że wszystkie listy , pisma maja gdzies i nawet Pan Bóg tutaj nie pomoże. Dzwoniłam do Pani M. w sprawie suczki ,czy byli z gminy robic te zdjęcia , ale podobno tej małpy do tej pory nie było, czy Toz wkońcu ruszy ten tyłek i cos zrobi od siebie czy stale trzeba mu mówi co trzeba robic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']Z tego wynika,że tak.[/QUOTE]

Za pare dni zadzwonie do kierownika schroniska z zapytaniem , czy przelała gmina pieniązki, pismo miała do nich tez wystosowac mari23 ze swoim stowarzyszeniem , Toz Włocławek i OTOZ toruń, zobaczymy , czy to cos da.

Link to comment
Share on other sites

Tak tutaj cicho, mari23 czy napisaliście pisemko do gminy, bo mam wrażenie że wszystko staneło w miejscu, Sonia , czy dzwoniłas do Tozu, czy wysłali to pismo do gminy, bo nie dość że im sie mówi co maja pisać, to jeszcze nie raczą tego zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']To jest odpowiedz w sprawie tropika .Gmina twierdzi że nić nie wie o psie a ja osobiście pytałam się co zamierzają w tej sprawie zrobić .[/QUOTE]



edit

Gmina również twierdzi że kryła koszty sterylizacji suk od szeryfów , ktoś kłamie albo toz włocławek albo gmina bo fakt pokrycia kosztów przypisują sobie obie instytucje a gdzie w tym wszystkim zwierzęta .

Kosztów kastracji Bliźniaków też nie pokryją bo brat zmarłej podpisał z nim umowę na Dt na chwile przed zabraniem psów .
Sdal po prostu wykradłaś gminie psy .:mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']Cioteczki ręce opadają.[/QUOTE]

Na wszystko znajda odpowiedz, ale wiele z tego co mówia jest kłamstwem, czemu nie chca wysterylizowac bezdomnej suki, bo podobno juz na wiosne nie mieli na to pieniędzy jak przyszedł rolnik z zapytaniem co ma zrobic bo w polu znalazł 2 szczeniaki to rozkładali ręcę, co do bud zrobionych dla madziarskich przez gmine to nie było żadnej, owszem Toz przywiózł jedna duża budę, bo Madziascy na 8 psów mieli średnia bude z połowa dachu, Owszem u Madziarskich psy nie sa bezdomne, ale sa maltretowane, bo jak nazwac głodzenie psów, zamykanie w upały w budzie, to jest chyba sprawa Tozu i gminy, ale ich to oczywiście nie obchodzi że psy zagryzaja się z głodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...