Jump to content
Dogomania

Chmurko.... za szybko poszłas do Nieba :(....


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bedzie dobrze deedee :)
ja tylko sie troche bede martwic o Sułka.Jednak Murka sporo go nauczyla,robila mu "zdrowa konkurencje" przy braniu jedzenia z reki,wiec Sułek tez sie przekonał.
Ale teraz najwazniejsza jest Murka.Nie martwcie sie o opieke pooperacyjna-Panie ze schroniska sa fachowcami w tej dziedzinie i niejeden szpital chcialaby miec takie pielegniarki.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje kochane cioteczki:) O opiekę się nie martwię bo wiem że to dziewczyny z wielkimi sercami i krzywdy nie dadzą zrobić, a do Sułka i tak jeżdzić będę w miarę możliwości czasowych
Samym zabiegiem się martwię i narkozą bardzo........:/

Link to comment
Share on other sites

W środę o 10.00 operacja, od jutra Murka głoduje(musi niestety, ale nadrobi w domku:))Pojechać z nią za bardzo nie możemy bo kiero będzie ją zawoził i chyba odwoził z powrotem, mój TZ pojedzie do Murki popołudniu zobaczyć ją i poprzytulać;)(ja niestety w pracy:/)
Strasznie się martwimy..., żeby już było wszystko dobrze po

Link to comment
Share on other sites

Jak Bóg da i wet oraz dziewczyny pozwolą to chcielibyśmy 21.07.2007r!!!
To akurat wypada te 10dni co wet każe i sobota kiedy będziemy mogli z nią spędzić cały weekend, ale to tylko moje gdybanie więc nie wiem jak to będzie.
Ale oboje nie możemy się już doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ona jest spokojna i obojętna, po głaski nie przychodzi specjalnie a jak się ją głaszcze to nie widać żeby to była dla niej jakaś szczególna nagroda, ona jakby chroniła się na zapas żeby znów jej nie skrzywdzić porzuceniem, ale myśle że kiedy nam zaufa(wydaje mi się że właśnie o te zaufanie jej chodzi)
to będzie wszystko dobrze i wtedy się otworzy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...