Jump to content
Dogomania

Nad rzeczká opodal krzaczka, mieszkala Dorcia - dziwaczka! I MA DOM!


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='wellington']Ze co prosze ?
Pieniadze uzbierane z bazarku na prywatne inwestycje przekazac ?
Skasuj to szybko bo jak Emilia to przeczyta to staniesz przed sadem polowym w mig :diabloti:

No chyba ze wybudujesz dla Kastora schronisko wzorem innych fundacji :roll:[/QUOTE]

A kto rzekł, że to będzie prywatna inwestycja ? Jak najbardziej publiczna (nie mylić z domem publicznym), tylko tylko, że człek prywatny będzie tam pomieszkiwał. No w końcu ktoś musi. Mogę sie poświęcić. Nie można dopuścić, żeby rzecz za społeczne pieniądze wykonana sie marnowała :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elik']A kto rzekł, że to będzie prywatna inwestycja ? Jak najbardziej publiczna (nie mylić z domem publicznym), tylko tylko, że człek prywatny będzie tam pomieszkiwał. No w końcu ktoś musi. Mogę sie poświęcić. Nie można dopuścić, żeby rzecz za społeczne pieniądze wykonana sie marnowała :shake:[/QUOTE]

Polaczenie domku publicznego z publiczna inwestycja to wrecz genialny pomysl ! Zem tez wczesniej na to nie wpadla :mad:

Taki domek udzwignalby spokojnie utrzymanie wszystkich rudych i piegowatych czubkow bezdomnych z calej Polski, a i tak by mozna bylo czerpac z naplywajacej kasy dzien i noc :multi:

Juz mam wizje tej synergicznej dzialalnosci :

Od przodu burdel, na tylach kundel :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Polaczenie domku publicznego z publiczna inwestycja to wrecz genialny pomysl ! Zem tez wczesniej na to nie wpadla :mad:

Taki domek udzwignalby spokojnie utrzymanie wszystkich rudych i piegowatych czubkow bezdomnych z calej Polski, a i tak by mozna bylo czerpac z naplywajacej kasy dzien i noc :multi:

Juz mam wizje tej synergicznej dzialalnosci :

Od przodu burdel, na tylach kundel :diabloti:[/QUOTE]
Czemu od razu burdel :saeek: czemu kundel :shake:

A tak dom pod czerwona latarnią, albo pies rasy kundel polski to co, nie łaska ?
Z resztą niech się zwał, jak chciał, byle psiaki miały dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']A kto rzekł, że to będzie prywatna inwestycja ? Jak najbardziej publiczna (nie mylić z domem publicznym), tylko tylko, że człek prywatny będzie tam pomieszkiwał. No w końcu ktoś musi. Mogę sie poświęcić. Nie można dopuścić, żeby rzecz za społeczne pieniądze wykonana sie marnowała :shake:[/QUOTE]

[quote name='wellington']Polaczenie domku publicznego z publiczna inwestycja to wrecz genialny pomysl ! Zem tez wczesniej na to nie wpadla :mad:

Taki domek udzwignalby spokojnie utrzymanie wszystkich rudych i piegowatych czubkow bezdomnych z calej Polski, a i tak by mozna bylo czerpac z naplywajacej kasy dzien i noc :multi:

Juz mam wizje tej synergicznej dzialalnosci :

Od przodu burdel, na tylach kundel :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='elik']Czemu od razu burdel :saeek: czemu kundel :shake:

A tak dom pod czerwona latarnią, albo pies rasy kundel polski to co, nie łaska ?
Z resztą niech się zwał, jak chciał, byle psiaki miały dobrze :)[/QUOTE]

No pomysł przedni :) Nawet coś kupię na bazarku z przeznaczeniem na burdelloschronisko ;)

[quote name='elik']No właśnie, GDYBY nie ta cieczka, kurna :shake:[/QUOTE]

Skończy się :)


A ja pozwolę oczywiście bezczelnie jak to ja wkleić reklamę bazarku, ale wybaczcie pies w wielkiej potrzebie ...


[B][COLOR=#008000]ZAPRASZAM NA [/COLOR][/B]

[B][SIZE=3][URL="http://www.tinyurl.pl?Y9f0KvDn"][COLOR=#000000]BAZAREK DLA DONALDA [/COLOR][/URL]

[COLOR=#008000][SIZE=2]psio kocie zakładki
cw. 5 zł [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Rudzia-Bianca']Ty lepiej nie bądź taka rada tylko się odrabiaj szybko ;) na razie jesteśmy cierpliwi ;)[/QUOTE]

Na razie, a potem co ? :eviltong:


[quote name='emilia2280']hehe, mamy chétnych do dania DT potrzebujácemu psiakowi w KRakowie...[/QUOTE]

Z wrodzonej skromności nie przyznaje się, że go wyczaiła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']A moze bysmy juz w najblizszy poniedzialek z Elik sprawdzily ten dt ?...[/QUOTE]

Chętnie skorzystałabym z Twojej propozycji, gdyby nie fakt, że oferta DS będzie aktualna dopiero po 2.10. - pani ma zadzwonić, a ja muszę być w kraku w poniedziałek.
Zaproszenie na kawą mam nadzieję, że aktualne :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Się tu proszę nie umawiać tylko choć jedno zdjątko Dorci wstawić bo zacznę za węgielkową podejrzewać żeście ją pożarli ...;)[/QUOTE]

Teoretycznie istnieje taka możliwość, ale..... Urok, wdzięk i czar, wrodzone atuty Dorci, nie zezwoliły na tą ewentualność.
Zdjątek jest od groma i ciut, ciut, tylko kto je na dyst, potem na Picasa, aż wreszcie na watek wrzuci ???? Ty wiesz ile to cennego czasu zabierze ??? No ni wiem, nie wiem czy mogę sobie na takie marnotrawienie czasu pozwolić :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Teoretycznie istnieje taka możliwość, ale..... Urok, wdzięk i czar, wrodzone atuty Dorci, nie zezwoliły na tą ewentualność.
Zdjątek jest od groma i ciut, ciut, tylko kto je na dyst, potem na Picasa, aż wreszcie na watek wrzuci ???? Ty wiesz ile to cennego czasu zabierze ??? No ni wiem, nie wiem czy mogę sobie na takie marnotrawienie czasu pozwolić :shake:[/QUOTE]


Elikowa droga, masz Ty szczęście wielkie żeś stosunkowo daleko ode mnie choć chyba nad tą samą rzeką ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...