Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

5 godzin temu, ania0112 napisał:

Doskonale rozumiem Monikę dlatego napisałam ze po części ich rozumiem. Rozumiem to nie poradzenie sobie z psem agresywnym ale zdecydowanie nie rozumiem jak można tak oddać na juz i od razu a także się nie interesować.  Widziałam zdjęcia aryi ... nie wygląda na agresywna .. a hotel potwierdza ze ma dziwne odruchy ?

wg oceny z hotelu Arya to o niebo lżejszy przypadek niż Macho, ale też musimy brać poprawkę na to, że jest w nowym miejscu, że nie jest z ludźmi w domu, itd - ale w opinię Weroniki wierzę, a już w ogóle nie ma mowy o jakims rozdwojeniu jaźni czy konieczności podawania psychotropów, jak zalecali tam "spece" 

Link to comment
Share on other sites

Myslalam o agresji. Nie mam duzego doswiadczenia ale wydaje mi sie ze pies nie jest z gruntu zly tylko zle doswiadczenia powoduja ze jest agresywny. Czy mam racje? Moj Choco jak go wzielismy mial czasem napad jakiegos leku np jak uslyszal cos za oknem i byl wtedy strasznie zly. Ale z kazdym miesiac bylo  lepiej, a teraz najwiekszy przytulak w domu. A jak wracamy z pracy to choco najbardziej sie cieszy

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malawaszka napisał:

Tydzień temu byłam w Miedarach po suczkę - śmierdziuchowaty kołtunek z łysymi plecami, w piątek ja ostrzygłysmy z Ula i zobaczcie jakie cudeńko, trochę zmulona na fotach bo była świeżo wybudzona po sterylce

DSC_8140.jpg.f28caf7a5881e25e48500c6b4aabdcee.jpg

pięeeeekna, Nie wiedziałam, ze sznaucerom fioletowy kolor pasuje.

Ciągle kupowałam czerwień :)

Sunia ma łyse plaski chyba w tym samym miejscu co Szagi.

Link to comment
Share on other sites

Moniko lolus ma kamienie w nerkach? Jest na royal renal? Moj teddy ma opanowane zapalenie nerek je jedzenie gotowane ale nie wiem czy powinien jesc renal. Pytalam weta kilka razy ale nie doczekalam sie odpowiedzi. Z tego co widze to u nas jest leczenie objawowe czyli jak sie cos dzieje to leki a jak nic sie nie dzieje to nic. Nie wiem czy to tak jest z nerkami. Macie jakies doswiadczenie jak zdiagnozowac i leczyc nerki? 

Link to comment
Share on other sites

nie w nerkach kamienie - w pęcherzu miał kryształki, to jeszcze nie kamienie, jest na hillsie urinary care c/d (to jak pies ma struwity, bo rodzaje kryształów sa różne i karmę się pod to dobiera bo mozna zaszkodzić), polecam też farminę vet life odpowiednia do rodzaju kamieni

 Nerki najlepiej diagnozować u Dr Neski pod Warszawą - Ona zrobi badania jakie trzeba, no i pokieruj co i jak pies powinien mieć podawane

Link to comment
Share on other sites

U nas inka ma kamienie w pęcherzu ale inne niż Lolek bo naszych chemicznie/ pokarmowy nie da się usunąć. I je hills  weterynaryjnego pod swoje kamienie czyli urinary i/d. Teraz się okazało ze ma alergie na kurczaka i chyba jakaś ilość jego jest w tej karmie i ma mega uczulenie... wiec od 2 dni zmieniamy karmę.  Na razie walczymy z alergia a potem dobierzemy nowa karmę na ten pęcherz. .. ale karma się sprawdzała bo od lipca nie miała ataku bolowego. W czwartek mamy usg żeby sprawdzić jak nasze kamienie. .

Super ze tyle adopcji :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie psiaki są przepiękne.Sznaucerki mają w sobie to coś,że przyciągają wzrok.

Mam jedno całe opakowanie Ipakitine i trochę Chitofosu na nerki po mojej Sawani.Może się jakiemuś psiaczkowi przyda.Mogę wysłać prosząc tylko o zwrot za wysyłkę.Pomyślcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...