Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

3 godziny temu, wilczy zew napisał:

 

Co to,bo mnie nic się nie otwiera.

chciałam pokazać Wam jaka Koka jest boska i jak biega kuleczka za piłeczką ale nie udało się :/

 

Godzinę temu, AnkaG napisał:

Zaciesz z Lenki, że pojechała do domku :) kciukamy za adaptację :)

Erhan no super, że stado się dogadało :) I z fotek sie cieszymy :)

Wasia podaję nr czipa Sisi 616 0939 000 400 88

masz zarejestrowany chip - zarejestrowała  Przychodnia Weterynaryjna Laser s.c.

3 godziny temu, Erhan napisał:

Ostrożnie, ale się bawi. Raczej stara się nie włazić gdy jest większe zamieszanie, bo parę razy go dziewczyny podeptały 3:)

 

ooo biedulek mój malutki - Tina tak czasem idzie jak czołg i depcze po krasnalach

Link to comment
Share on other sites

chyba dotrwaliśmy do końca cieczki Zory... KOSZMAR!!! Nero całkiem postradał rozum - zero kontaktu z tym psem, Zorę męczył tak, że musiałam izolować całkowicie - czyli on zamknięty z kojcu, a Zorka w domku; na spacer nie dało się z nim iść bo non stop zrywy i szarpanie się w stronę wybiegu - zero reakcji na prośby i groźby - jestem padnięta jak nie wiem co po tych kilku dniach bo ten dupek jest silny jak koń :p i weź tu się szarp z koniem :v bardzo bym chciała żeby go już ktoś adoptował :/ on powinien być u kogoś w domu na kanapie, miałam fajny telefon o niego, ale taki wstępny, emocjonalny i pewnie się pani żona nie zgodzi tak czuję... 

Link to comment
Share on other sites

Kaja jest nieufna do obcych - oszczekuje i się boi i jak się mała nad nią nachyliła to Kaja ząbek pokazała - nie dam jej do dzieci bo to potem będą problemy, darcie ryja jak będą koleżanki przychodziły itd... nie sądziłam, że może zęby pokazać, ale pokazała... a Lenka się w tym domku odnalazła super fajnie, bez problemu z królikiem i świnką morską - pełna fascynacja jak zobaczyła świnkę poza klatka bo łapką ją dotykała :v 

 

Link to comment
Share on other sites

Nowa podopieczna SwP - w Dt u Marty Tamm 

Marta zabrała ją wczoraj ze strasznego syfu - punktu przetrzymań u "weterynarza" - koszmar jakiś, że to się wciąż dzieje w tym kraju! Łapka zmiażdzona, albo nie wiadomo co, śmierdzi, dzisiaj Marta pojechała na RTG i zobaczymy co lekarze powiedzą - oby to się dało zagoić

12799183_1120429701324145_87557286761788

12799318_1120444597989322_89129136348213

12804910_1120444494655999_36020852328059

 

i olbrzym Max - Karina go wyczaiła w swojej okolicy - kiedyś kochany i zadbany, teraz niechciany i trzymany w kojcu, wielki, piękny, 7 lat; jest w hotelu w Głogoczowie, ludzie podpisali zrzeczenie, ma chore uszy, przed adopcją oczywiście będzie wykastrowany

4f0e0f94-1f13-44b7-9bd7-aaa477da1b69.jpg

45a74c03-fec4-4400-a106-bd040e960d41.jpg

936b228c-440f-46cb-8811-878f8d836d55.jpg

bfdf28a6-b292-4eb2-b52b-c18dfc9e5266.jpg

 

zastanawiałam się czy nie czernysz bo taki wielki, ale w sumie może po dużych rodzicach - ex własciciele mówia, że sznaucer, papierów nie ma

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, malawaszka napisał:

jak jest wstawiony zarośnięty sznaucer to właściciele czernyszy mówią, że czernysz, właściciele briardów, że briard, a właściciele bouvierów, że bouvier :v - i każdy pisze - WIEM BO MAM TAKIEGO :v hhahaha 

 

W sensie, ze pijany lekko? :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Saththa napisał:

I w ogole sie zastanawiałam co to to SwP... jeżu chyba sie nie obudziłam jeszcze :D

 

1 godzinę temu, Saththa napisał:

W sensie, ze pijany lekko? :D

no nie za dobrze Ci w tych ciepłych krajach???? śpi do południa, jedno w głowie hahaha 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Masakryczna ta łapka, na pewno się nacierpiała :(

Ja jestem w stanie pomylić sznaucera z czernyczem , choć nie zawsze zarośnięty sznaucer to dla mnie czernysz. Ale z tym bym miała problem, bo z przodu czernysz z boku sznaucer :P.Ale żeby briarda pomylić to z nimi to mi się nie zdarzyło. a  bouvier ma inną sierść, więc też ciężko mi sobie to wyobrazić.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...