Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

nie :diabloti:

Kurcze człowiek dogadza a te pindziochy i tak mają w d--e... Bryza ostatnio dość słaba, wiek robi swoje, upały też mimo tego, że niewiele na dwór wychodziła, a w domu nawet przyjemnie i nie tak gorąco było. Zrobiliśmy jej wczoraj przemeblowanie, żeby miała w tej swojej kanciapie więcej miejsca, wywlekliśmy szafę i szafkę, przesunęłam jej legowisko, umordowałam się i pół dnia poszło w gwizdek a Bryza co? NIE PODOBA SIĘ :mdleje: dopóki nie dałam legowiska w stare miejsce (czyli na przeciwległą ścianę :roll: ) dopóty się spokojnie nie położyła - wędrowała, kręciła się, sapała - już miałam ją pakować do weta że coś się dzieje złego a ta pipka po prostu chciała mieć po staremu - jak tylko przesunęłam legowisko tak zaległa i poszła spać na długo odsypiając stres "przeprowadzki" :stormy-sad:

Link to comment
Share on other sites

Może mieć, może - pod warunkiem, ze to będzie sznaucer, a najlepiej olbrzym :megagrin:

A chłopaki bardzo dobrze, ja mam teraz dużo pracy więc nie mogę kilka razy dziennie z nimi biegać na spacery, ale jest spokój, jak Mondy był sam to koło południa zaczynał już kwiczeć i szarpać ogrodzenie, teraz sobie tam coś robią, nowy ma temperament podobny do Tiny i widzę, że to Mondusiowi odpowiada - on jest spokojniejszy, drugi łobuzuje i ciągle coś robi i gra gitarra :) tfu tfu obym nie zapeszyła :roll:

próbuję załadowac na YT filmik żebyście zobaczyły jaki on jest fajny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']To wpisać mu tego Barona?[/QUOTE]

tak wpisać :lol:

Była u nas Grażynka z Zuzią (Punią) - mi chyba serce pęknie malutka jest taka cudowna i taka dzielna, a tak bardzo chora :( widać od ostatniej wizyty, że choroba postępuje, jeszcze jakoś daje radę, stale na lekach przeciwbólowych, ma dni lepsze i gorsze, ale ... jest na równi pochyłej :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...