Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='AnkaG']No dobra prosimy o raportowanie wyników nauczania :)
[/QUOTE]

a to muszę zrobić zdjęcia - może jutro bo dziś juz nie mam siły, urobiliśmy się troszkę, ale mam nadzieję, że udaremni to próby ucieczki i zniechęci lobuza... strasznie mi go szkoda - a własciwie miotają mną ekstremalne uczucia - od mega wqrwa na to co on wyprawia bo nie jeden pies chciałby tak sobie żyć, do własnie żalu bo jemu się coś zrobiło w głowę... odkąd Tina pojechała - chyba się od niej uzależnił, bawili się jak tam byli sami, było fajnie, a teraz nawet jak mu tam Bellę zaprowadzę to on ma ją w nosie... ona zwykle zajmuje się ogryzaniem jego gnatów, a on leży i wpatruje się w bramkę; Jak była Tina to smakowało mu wszystko - karma, gnaty, penisy, gryzaki przeróżne jakie im kupuję - a teraz nic - karmę zjada, ale mniej niż wtedy, kości leżą, penisy leżą, smaczki na spacerach są be - teraz żółty ser jest tylko dobry, resztę wypluwa co wcześniej nic a nic nie wybrzydzał... koszmar mówię Wam koszmar to jest dla mnie i pewnie dla niego też

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Jego już nic nie nauczy,bo rozwalił-> uciekł->latał = nagroda. Fajne towarzystwo może go powstrzymać.[/QUOTE]


musi się udac to odkręcić, bo co? inaczej zawsze będzie uciekał?

Chociażby udaremnienie mu ucieczki poprzez super hiper ekstra zabezpieczenie powinno dac mu do myślenia zniechęcić go, do tego w koncu musi mu wrócić myślenie, zę gnaty sa lepsze w sensie smaczniejsze niż siatka :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie - nie gryzł a był przypięty na taśmie tej długiej spacerowej, ale ja się stresowała i kilka godzin tam z nim siedziałam :lol: a jak szłam o domu to ciągle przez okno lukałam, zamówiłam dla niego taką linkę stalową powlekaną tworzywem, z amortyzatorem - to będzie lepsze bo nie przegryzie, ale póki co nie wykazywał chęci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...