Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Dnia 28.05.2018 o 22:18, WATACHA napisał:

Albo Sabina 

 

to ta sama - Saba=Sabinka, ona miała wtedy 13 lat, jest we Wrocławiu w cudnym domu i nadal ma się świetnie :) 

 

Fredek zdrowieje!! Dziś wyniki o niebo lepsze - kreatynina już w normie, mocznik jeszcze ciut podniesiony, ale płuczemy, potem pomalutku odstawimy kroplówki i oby nerki dały radę już same pracować <3 

 

Ja wiedziałam, ze on potrafi ugryźć - ale jakiegoś małpiego rozumu dostałam, że mu nie założyłam ten jeden raz kagańca :/ ręka się już na szczęście zaczęła goić, chociaż jeszcze trochę ropieje :/ 

W piątek mastektomia i sterylizacja Zory i zęby + rtg Fanji - boję się jak diabli bo to dwie babuszki :( 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za słowa uznania :)

A co do charakterków psich :) Sisi wariuje w kąpieli, strzyże się bez problemu, Karim odwrotnie.

Sisi to typ sznupa w nowym stylu czyli pudelkowym, wszędzie miękki włos kołtuniący się.

Karim wygląda jak sznupy 20 lat temu - twardy włos okrywowy z mała ilością podszerstka i mało na łapach.

Ale co tam futro - najważniejsze, ze bardzo się lubią i żyją w pełnej zgodzie :) 

Link to comment
Share on other sites

Ania cudnie wyglądają skarby! 

 

Trzymajcie jutro kciuki za Fanję - ja jestem przerażona już, ma operację - usunięcie oka i jak to sprawnie pójdzie to od razu usunięcie głowy kości udowej, bo biedna myszka cierpi przy chodzeniu - kosć jest wybita ze stawu i to już od dawna bo widać zwyrodnienia na kości :(

561842321_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2018-06-05155309.thumb.jpg.cc4d6c4f3424acafee9c640d249bea25.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...