Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

tak :( i niestety mam żal bo może można było ją uratować, ale za późno poszli do weta, nie zrobił USG - umyślili sobie, że to stawy i najpierw sami bez weta podawali leki przez dwa dni (dostane od weta, ale bez badania psa :( ), a od chorych stawów pies nie umiera w 3 dni ... taki kochany pies :( [']  qrwa... 

['] Tinka

1.jpg

6.jpg

10.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

wiesz -ja wróżką nie jestem i nie wiem czy można było uratować czy nie, ale jak pies się pokłada, nie ma sił wstać, ani na nic to nie leczysz przez dwa dni sama, tylko ciągniesz do weta - czy lubi czy nie lubi to tak się robi... odkleszczowe wyszły negatywne, ale wet jej podał imizol "na wszelki wypadek" zanim mieli wyniki - wczoraj, z tego co zrozumiałam

Nie wiadomo co to było - mógł być jakiś guz na śledzionie, bo wtedy też pies ma problemy ze wstawaniem często, ale to moje domysły bo USG nie zrobili... w nocy dostała jednego za drugim ataków padaczkowych i została uśpiona

 

 

Link to comment
Share on other sites

spokojny, fajny dZiadek, słabo widzi, imienia jeszcze nie wymyśliłam - nie mam głowy jakos... może macie jakiś fajny pomysł? pies stary, chory wiuęc musimy mu dać jakieś zajebiste imię, które mu znajdzie dom :/ 

bardzo mi siedzi w glowie ta suczka... opis jest straszny, nie wiem czy to nie ataki padaczkowe to jej zachowanie

http://olx.pl/oferta/sznaucer-miniatura-suczka-CID103-IDfQtWF.html#57dc9d87a1

 

WATACHA - daleko masz tam? może dałabyś radę się spotkać z tą babką i pogadać i zobaczyć tą sunię? mając opis od kogoś z głową to może byłoby łatwiej coś dla niej wymyślić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...