Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ja pisać nie mogłam bo rycze jak bóbr.  dziś był nasz weterynarz i znał nas, powiedział że gdyby nie nasza determinacja, to już jakiś czas temu by odszedl ale marna to pociecha-przegralismy z raczyskiem. Czekają nas trudne chwile. Ale walczyliśmy do końca...

Link to comment
Share on other sites

Azalka bardzo dobrze: " Azalka to ukochany pies całej rodziny, z każdym dniem robi postępy, jeszcze ciągle wielu rzeczy się boji ale już śpi w swoim legowisku. Nie odstępuje mnie ani na krok, jest grzeczna ale też charakterna. Z moją starą suką wymieniły już poglądy, zęby poszły w ruch o worek z karmą i o dziwo postawiła się Azalka. Teraz już nie wchodzą sobie w drogę."

Link to comment
Share on other sites

Zoranek ma nowotwór kości :( musimy szybko amputować łapę :( qrwa mać taki młody pies :( ostatnio się wszystko pieprzy... ja już nie wiem czy tutaj pisałam, ale pewnie z fb wiecie, że Abi - miniaturka, która była u Marty Tamm (z taką raną na stopce) miała też raka i już nie żyje :( 

Link to comment
Share on other sites

Ula zauważyła, że Zoran kuleje czasem, pojechała z nim na RTG i niestety już nie ma wątpliwości - dziś jeszcze byłam w Katowicach u weta innego i skonsultowałam te zdjęcia - rak kości :( rokowania przy tych rakach są zawsze złe, ale on się póki co czuje dobrze. Możemy zapomnieć o adopcji Zorana zapewne, ale widocznie tak miało być - jest pod naszą opieką przez przypadek/niedogadanie się i widocznie tak miało być bo przynajmniej ma nas... 

3.jpg

4.jpg

 

generalnie mam dosc, a jak na to samo co chwilę jakiesn owe potrzebujące się pojawiają, oczywiście głównie staruszki :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

z dobrych wieści - Pele zostaje na stałe u JOAPG (chociaż tu mi trochę szkoda bo fajny tymczas był, ale też Mesia Asi choruje i już i tak by mieli ograniczone możliwości, a Pele jej funduje idealną rehabilitację ruchową tak się polubili :) ), Zenuś zostaje na stałe u Judyty, ale zostaje pod naszą opieką - jest już schorowany i nie będziemy mu szukać domu już - i tak chętnych brak więc szkoda energii tracić; 

 

u Małgosi H mamy nowego psa - Korek

13248622_1168826396470543_5832935653814713370_o.jpg

 

u Uli mamy nową suczkę, ale nie mam zdjęcia bo schronisko widzę już usunęło - sznaucerka mini 4 letnia, zadbana, zrzeczona - sympatyczna więc sterylka i do domu, a dziś Cleo ma mieć odwiedziny i w piątek ma jechać do ds

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...