Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Watacha.. kołnierz ? Do strrylki ? A co z starymi dobrymi kubrakami ? :) Pies w kloszu to czyste utrapienie :) jak mialam silvera to szału z nim dostawalam a nogi miałam całe podrapane. Za tobiego ściskam kciuki z całych sił ! Monika czy ty chcesz żeby mi serce pękło ? Niko na pierwszym zdjęciu wygląda jak skrzacik.

Link to comment
Share on other sites

W kubraku pies może się polizać tzn lizać kubrak. Jedna tak robiła (nie pamiętam która) i miała mokra plamę, po co moczyć. Kubraki to zło pierwszego dnia, potem psiaki się przystosowują i im tak bardzo nie przeszkadza. Mała małpka bez problemu piła w nim wodę .

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ania0112 napisał:

Watacha.. kołnierz ? Do strrylki ? A co z starymi dobrymi kubrakami ? :) Pies w kloszu to czyste utrapienie :) jak mialam silvera to szału z nim dostawalam a nogi miałam całe podrapane. Za tobiego ściskam kciuki z całych sił ! Monika czy ty chcesz żeby mi serce pękło ? Niko na pierwszym zdjęciu wygląda jak skrzacik.

Ja sie tak na zdjeciu zakochalam w Choco, bo wygladal zupelnie jak moj ukochany Muffin na zdjeciach-no i jest Choco moj :-) Z zachowania jest taki jak pomieszanie Muffina i Mondiego, ma tez swoje cechy i dobrze. Ale jak robie zdjecia i jest sam to musze patrzec na daty bo nadal wychodzi na zdjeciach jak Muffin

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ania0112 napisał:

Watacha.. kołnierz ? Do strrylki ? A co z starymi dobrymi kubrakami ? :) Pies w kloszu to czyste utrapienie :) jak mialam silvera to szału z nim dostawalam a nogi miałam całe podrapane. Za tobiego ściskam kciuki z całych sił ! Monika czy ty chcesz żeby mi serce pękło ? Niko na pierwszym zdjęciu wygląda jak skrzacik.

no on ma takie wielkie te oczki

DSC_2141.jpg.44a480feba85997d7e5fc9f5f5329709.jpg

Link to comment
Share on other sites

Monika i ty przeciwko mnie? ;) Niko jest śliczny , aż się poplakalam :) ale na pewno nie weźmiemy 3 psa. Nigdy nie zdecydowalybysmy się na  3 psy. Fizia była przypadkiem bo się zasiedziala :) tymczasow w przyszłości nie wykluczamy ale na stałe 3 psa nie weźmiemy. Fajnie ze szyszka ma dom. Czekam na info co z tobim :) a jak ślepota Niko ?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie - czy ktoś z was miał psa który miał przyjmować długo żelazo i wymyślił jak najlepiej podawać żeby pies nie zwracał ? Brokat mi ostatnio zwraca obiad jak dam mu żelazo :( zauważyłam ze lepiej jest jak nie daje tabletki do posiłku tylko tak 2 godziny później ale ostatnio i nawet to zawodzi. Wet w sobotę kazał mi zmniejszyć dawkę i dawać co drugi dzień... Dzisiaj dałam i dupa :( piątkowa dawkę też zwrócił :/ jakieś pomysły ? Może jest coś z czym można dawać i wtedy jakoś lepiej się przyjmuje? 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ania0112 napisał:

 

Dnia 9.07.2017 o 13:22, ania0112 napisał:

Monika i ty przeciwko mnie? ;) Niko jest śliczny , aż się poplakalam :) ale na pewno nie weźmiemy 3 psa. Nigdy nie zdecydowalybysmy się na  3 psy. Fizia była przypadkiem bo się zasiedziala :) tymczasow w przyszłości nie wykluczamy ale na stałe 3 psa nie weźmiemy. Fajnie ze szyszka ma dom. Czekam na info co z tobim :) a jak ślepota Niko ?

Niko widzi - on musiał mieć jakieś zapalenie w oczach, albo pourazowo nie widział i to ustapiło - był u Stefanowicza okulisty w Krakowie i ma ślady pozapalne ale oczy są zdrowe, teraz będzie jechał na kontrolę czy coś się zmienia, czy jest tak jak było

 

14 godzin temu, ania0112 napisał:

Mam pytanie - czy ktoś z was miał psa który miał przyjmować długo żelazo i wymyślił jak najlepiej podawać żeby pies nie zwracał ? Brokat mi ostatnio zwraca obiad jak dam mu żelazo :( zauważyłam ze lepiej jest jak nie daje tabletki do posiłku tylko tak 2 godziny później ale ostatnio i nawet to zawodzi. Wet w sobotę kazał mi zmniejszyć dawkę i dawać co drugi dzień... Dzisiaj dałam i dupa :( piątkowa dawkę też zwrócił :/ jakieś pomysły ? Może jest coś z czym można dawać i wtedy jakoś lepiej się przyjmuje? 

a jakie żelazo dajecie? ja zawsze dawałam hemovet i nikt nie rzygał :/

 http://kalinowa.pl/sklep/rekonwalescencja/hemovet-vetexpert-dla-psa-60-tab/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.07.2017 o 17:06, WATACHA napisał:

 Podziwiam Monika, bo ja mam problemy z ostrzyżeniem 2 na raz.  Podobno Lili z Mają się zakumplowały :P

Ja tez mam problem. Tj ja to mam problem z samym Tazzmanem, Idefix póżniej już leci w 3 minuty :P

 

 

Ilez dobrych wiadomości!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2017 o 18:48, ania0112 napisał:

Też dajemy hemovet . Szkoda ze nie ma pomysłów. Zobaczymy jak dzisiaj bo wczorajsza dawka poszła się bujać 

Ania - psróbuj hemovet pokruszyć i dać w postaci pokruszonej - zupełnie przypadkiem wyświetliła mi się stara wiadomosć od znajomej - z 2015 roku czy jeszcze wczesniejsza i tam własnie pisze mi o tym, ze jak pies wymiotuje po hemovecie to żeby tak zrobić - szok, bo wychodzi z tego, ze miałam taki problem i się gdzieś pytałam o to :p ale nic a nic nie pamiętam

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ania0112 napisał:

Dzięki spróbuję. :) na razie zaobserwowalam ze jest w miarę ok jak daje mu 2 godziny po jedzeniu ale żeby on nie szedł spać od razu po podaniu czyli np ja jem a on mnie pilnuje ;) co z tobim ? Jak odwiedziny ? Nie spodobal sie? 

: D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...