Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

mój nowy synuś - przyjechał dziś z Wojtyszek - zbierałam się do niego 5 lat :( ale zawsze były pilniejsze, łatwiejsze do zabrania, bo tam się trzeba było nagimnastykować... ale już... przyszedł jego czas; wygląda znacznie gorzej niż w 2012 - to oczywiste, postarzał się, wyliniały taki... mam nadzieję że się chłopak zbierze i że znajdzie dom, chociaż pewnie nie prędko, bo nie wygląda ładnie, utuczony, od dawna go ogłaszałam, ale zerowe zainteresowanie... a miał ładne zdjecia ze schroniska i nic... więc nie wiem teraz, ale najwazniejsze, że jest już z nami

1.jpg

16121412_1424831840883286_399955075_o.jpg

16145528_1424831897549947_961457676_o.jpg

 

a tak wyglądał w 2012

51391 (2).jpg

51391 (4).jpg

51391 (8).jpg

51391.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WATACHA napisał:

Ale na coś czy tak sobie szczeka. A jak Hugonek zareagował na nowego, a nowy na Hugonka ?

 

 

a kto go tam wie co mu się w głowie dzieje po 5 latach tam :( Nowy bardzo fajny do psów, Hugo się poprężył, poszczekał i ok, ale sa oddzieleni. nowy jest z Lawą

 

45 minut temu, Anula napisał:

Tyle lat w Wojtyszkach to jakiś cud,że dożył tej chwili.Miał chłopczyk szczęście w nieszczęściu.

tam jest cała masa takich psów, które tyle lat i więcej siedzą :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...