Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ja jestem ciekawa jak to jest z hugonkiem i tym nowym. Tzn jak robisz żeby się nie pogryzly.. Jeden w kojcu a drugi na wybiegu i potem zmiana? A jak je podmieniasz? Jednego w domku zamykasz, drugiego z kojca wypuszczasz a potem tego z domu szybko do kojca?  Normalnie mój mózg tego nie ogarnia :)

Link to comment
Share on other sites

nowy w ogóle nie biega po wybiegu, jest w kojcu, a biegamy na spacerach - nie zaryzykuję, że pogryzie Hugona, bo widzę, że jest mocno ciekawy tego, ze Hugo ucieka - a jak coś ucieka to trzeba gonić, a Hugo nie jest jeszcze na etapie takim, żebym miała możliwość go złapać i zamknąć

 

chciałam dodać zdjęcia, ale teraz dla odmiany - nie da się... 

DSC_7943.jpg

DSC_7946.jpg

DSC_7947.jpg

DSC_7952.jpg

DSC_7954.jpg

DSC_7964.jpg

DSC_7971.jpg

DSC_7977.jpg

DSC_7992.jpg

DSC_7993.jpg

DSC_8031.jpg

Link to comment
Share on other sites

dziś do domu pojechała Sisi, Bajerek w czwartek stracił jajcory więc jest gotowy, goi się bardzo ładnie, w ogóle wszystko z nim jest super, tylko pcheł miał ogrom na sobie :/ ble

z Hugo jeszcze długa droga przed nami... bardzo długa, wczoraj znajoma mi podesłała na fb filmiki psa z Korabiewic, dzikusa, ale trochę inaczej niż Hugo - dziewczyna pracuje z nim od lipca, pies nadal niedotykalski, a już od lipca brał jedzenie z ręki - więc to tak można sobie wyobrazić jak to jest trudno żeby taki pies zaufał; ja mam o tyle lepiej, że mam go przy domu i ćwiczymy kilka razy dziennie w zależności od pogody i mojego życia; sama myślałam, że to pójdzie szybciej, łatwiej, więc nie dziwię się ludziom jak piszą komentarze typu: " Ogladnelam filmik i spokojnie za dwa tygodnie juz od przyszlego podawac na lapie i w trzecim glaskac "  - bardzo chciałabym móc się do tej porady zastosować bo brzmi bajecznie :D

Link to comment
Share on other sites

Ech szkoooda Hugonka :( Na fb nic nie zobaczę bo nie jestem :P

Ale to tez jest coś w charakterze psa. Sisi pewnie od urodzenia była w pseudo a taki z niej pieszczoch. I bawić w podgryzanie lubi. Szybko nauczyła się być domowym psem. 

Kciukamy za Bajerka :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bajerek już z kotem sztama prawie :) w obecności opiekunów urzędują razem i się ganiają, a jak został sam:

14958619_1165970233491014_817149293_n.jpg

 

i wiadomość od pańci: "Dzien dobry. Meldunek z frontu. Wszyscy żyja a nawet mamy nowy wystroj w pokoju hi hi hi

Firanka potargala sie z tesknoty lub niemocy jak pierwszy raz zostal sam I wygladal przez okno

Spodziewamy sie strat. Kto ma ule ten ma miod " 

 

hahaha także ja się już nie martwię :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...