Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Co u Nuki? Koty czasem Pogoni. Ale mają się gdzie schować. Noc spały już razem, koleżanka u pani na kolderce a co. Bardzo pogodna sunia. Cieszy się na widok każdego z nas. A jak szczeka! Uspokaja się na rękach. Taki kieszonkowy rozmiar. Labrador lezal wczoraj z lapami ku górze żeby dać się powąchać koleżance. Boki zrywać! Nina się cieszy jak to dziecko ale całe szczęście że ma rozsądnych rodziców. Bo takie małe i jak pluszowa zabawka wiec czasem się zapomni i ciut za mocno przytuli. A przecież z psami od urodzenia mieszka tylko trochę wiekszymi. Zwracamy uwagę bo mały czy duży to pies jest, żywe stworzenie. Wiadomo. Ale jak córkę skutecznie budzi kiedy wpuszczamy ja do pokoju. A ile radości! I to dzięki Wam.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, PiterW napisał:

Co u Nuki? Koty czasem Pogoni. Ale mają się gdzie schować. Noc spały już razem, koleżanka u pani na kolderce a co. Bardzo pogodna sunia. Cieszy się na widok każdego z nas. A jak szczeka! Uspokaja się na rękach. Taki kieszonkowy rozmiar. Labrador lezal wczoraj z lapami ku górze żeby dać się powąchać koleżance. Boki zrywać! Nina się cieszy jak to dziecko ale całe szczęście że ma rozsądnych rodziców. Bo takie małe i jak pluszowa zabawka wiec czasem się zapomni i ciut za mocno przytuli. A przecież z psami od urodzenia mieszka tylko trochę wiekszymi. Zwracamy uwagę bo mały czy duży to pies jest, żywe stworzenie. Wiadomo. Ale jak córkę skutecznie budzi kiedy wpuszczamy ja do pokoju. A ile radości! I to dzięki Wam.

 

aaaaa <3 wspaniale - pobeczałam się, ale bardzo bardzo Wam była teraz potrzebna taka iskierka radości <3 

Link to comment
Share on other sites

Opuscilam sie na dogo, na nic ostatnio czasu nie mam. U nas - zakochani jestesmy na zaboj :-) z kotami spi w jednym lozku, bede z nia do weta jechac, bo odpoczac jej troche dalam, i mam pytanie czy wcierke miala na kleszcze? szew zostal jeden to tez chyba mozna juz wyjac? i nie wiem, czy ona taka jest wybredna bo czasem to z reki musze ja karmic- zrobie jej badania i na trzustke i watrobe tez. I ja tez Wam dziekuje :-)

Jak sie ma Tina? i Toran? -taka jestem zamieszana ze imienia zapomnialam, a Heksa

Link to comment
Share on other sites

jaka brodę ma Sisi - cudna!!! 

Kate na kleszcze zabezpiecz, co do wybredności to nie wiem czy tak miała zawsze.

Jak minęło już 14 dni od sterylki to ten supełek można odciąć na spokojnie - a co do badań to wstrzymałabym się raczej bo po narkozie przy sterylce może mieć podwyższone wyniki chyba, a to wcale nie będzie oznaczało, że chora, chyba że wet weźmie poprawkę na to, ze dopiero co miała zabieg. 

 

Tina ma się nieźle - stale dostaje albo antybiotyk, albo metronidazol - przerwy coraz krótsze -teraz kończymy serię metronidazolu i mam zioła antybakteryjne i będę próbowała z tym czy to zadziała - bardzo bym chciała żeby zadziałało bo wtedy nie musiałby ciągle antybiotyków brać, próbuję jej też balsam szostakowskiego na dziąsła smarować, żeby zmniejszać stan zapalny, ale ona jest ciężki pacjent do takich zabiegów - bardzo się buntuje, pluje, i w ogóle potrafi tak zaciskać usteczka, że nic nie włożę... 

Zoran super - śmiga, czekamy na wyniki histopatologi :/ 

 

Link to comment
Share on other sites

wreszcie mam zdjęcia synka Lali :( albo urodził się w tej przechowalni, ale chyba raczej trafił tam z nią jak był maluszkiem - myślałam, że adoptowany został, ale jednak nie - teraz ma ponad dwa lata i jest dziki :(

 

tak wyglądał wtedy - siedzi Lala chudzinka

1899992_612808538787703_564751036_n.jpg

 

a teraz tak :( nie wychodzi z budy, nie zna ludzi, nie zna niczego... 

13457669_1129072513822157_282793730_n.jpg

13479293_1129072460488829_1150237445_n.jpg

13479853_1129072503822158_790196206_n.jpg

 

zabieram go - nie zniosę myśli, że Lala już na kanapach się wyleguje szczęśliwa, a on tam siedzi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...