Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ech Kate czy stary czy młody tak samo boli bo kochamy te nasze psiurki...

Ja kupiłam ohydną wykładzinę remontową na cały dół domu bo Keysi szpagaty robiła na płytkach. Dosłownie szpagat z tylnych nóg i nie mogła się pozbierać i wstać.Masakra ale ona zadowolona - szur szur szur...W sypialni mam 4 różne dywany w koło łóżka by zębów sobie nie powybijała skacząc. Nie jestem w stanie non stop jej pilnować... pakuję w nią różne preparaty: na mózg, na stawy itd.

Za 4 dni kończy 16 lat.

Żywokostu nie stosowałam.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tez porozwijałam dywany, bo Muffinowi się lapy rozjezdzaly. Ja niestety nie mogę Muffinowi dawac dodatkowych preparatow, bo jak mu dalam preparat na stawy, to znowu odezwala się trzustka. Musze się spytac jednak onkologa o ten zywokost, bo on namnaża tkanki, to żeby przypadkiem nie namnozyl komorek nowotworowych...

Jedyne co na pocieszenie, to pan doktor Gawor powiedział Piterowi ze Monduszek jest w bardzo dobrej kondycji.

Link to comment
Share on other sites

ja też tego żywokostu nie stosowałam, ale tak jak piszesz - dopytaj lekarza bo jeśli namnaża tkanki to żeby nie było tak jak z komórkami macierzystymi - myślałam żeby podać Tinie, ale dowiedziałam się, że jak są nowotwory to nie wolno bo wtedy komórki macierzyste doładują raczysko :( 

ale tak jest, że jak pies młodszy to większy bunt się we mnie też budzi - tak jak było z Viki - nie przeżyła swojego życia jeszcze, nie zaznała beztroski bo ciągle coś... i to boli jak się jest bezsilnym :(

Link to comment
Share on other sites

No plus Keysi, że ma dobre wyniki no tylko niedoczynność tarczycy ale stare psy często mają. Mimo, że pakuję fure wsiego to zero biegunek i wymiotów. A apetyt jak u prosiaka...

Monduś ma dobrą kondycję i trzymam kciuki by jeszcze długo był z wami  ...

Nusia żyła niecałe 11 lat - na sznupa to mało....

 

Link to comment
Share on other sites

bol jest zawsze taki sam, ogromny - pisałam o tym wcześniej, ale jak pies jest młody to dochodzi jakby ,,bunt - jak napisala malawaszka. Vikunia... silverek, bryzunia, ale sa tez dobre chwile kapselek, frotka, Teodor, teddy i wiele innych-tak się toczy kolo zycia. Zywokost na pewno dobry jest na trudnogojace rany, ale z nowotworem faktycznie może być roznie  

Link to comment
Share on other sites

oj ma i to na całego... dżizes - ja jednak do cieczek nie przyzwyczajona, a jak już jakieś były to małych suczek, a taka Heksa to normalnie szok... i już się zaczynają kawalery kręcić wrrr - a Nero - jestem w szoku bo on już całkowicie nie reaguje na cieczkę :o a przy Zorce był horror - kastrowaliśmy go w lutym; dziś przy ich wybiegu widziałam samca wiejskiego i lafirynda się lafiryndziła do niego, a Nero co? Nero się witał! :o a jak na spacerze spotkamy psa obcego to Nero chce mi ręce wyrwać tak się szarpie... 

Link to comment
Share on other sites

 Dwa telefony, dwie smutne wiadomości Emotikon frown 

dziś odeszły za tęczowy most dwa nasze cudowne psiaki - dwóch naszych byłych podopiecznych - Froduś i Dżeki - obaj cudowni i zostawili po sobie ogromną pustkę w swoich Rodzinach. Ania, Justyna - ogromnie Wam dziękuję za to, że daliście tym skarbom domy, że kochaliście, szanowaliście, że byliście z nimi do końca. Ogromnie współczuję i płaczę razem z Wami. Froduś ['], Dżeki ['] śpijcie spokojnie pieski.

Frodo z Radys

DSC_0023.JPG.005e70dc2ca3c58a794bc66bbd6

 

i Dżekuś z Częstochowy od pijaka

DSC_0102.JPG.d1b7aed0c5f31dfb9257e0c99c8

Link to comment
Share on other sites

a nam przybyło czworo podopiecznych

szczeniak suczka ok 8 mies mix sznaucera średniego u DoPi

13131235_884096955035634_275316899359020

 

u Ulki suczka mix sznaucera mini i pies mix olbrzyma chyba

13131613_884097045035625_495479671731201

 

i teraz dotarła do WATACHY suczka z Mazur - 4 lata w przechowalni siedziała... ma na sobie ponad 4 letni syf... Liliana bardzo Wam dziękuję - tobie i Bartkowi, że zgodziliście się ją przetrzymać, teraz szukam transportu do nas z Warszawy

13112911_1099910003405075_14040588725032

 

Link to comment
Share on other sites

O 28.04.2016o21:56, malawaszka napisał:

a Nero co? Nero się witał! :o a jak na spacerze spotkamy psa obcego to Nero chce mi ręce wyrwać tak się szarpie... 

Jak się tak szarpie to szczeka,warczy? Niektore psy mają agresję smyczową. Puszczone luzem są spokojne a na smyczy pittbule.

Link to comment
Share on other sites

U nas tez niestety nie ma dobrych wieści. Przyplatal się wirus korona i biegunka prawie u wszystkich psiakow. Mondus niestety gorzej. Wynikow jeszcze nie ma-w czwartek umowilismy się do doktora Gawora na wizyte, mielismy jechać bez psa-bo Pan Doktor chciał z nami omowic, ale w zaistniałej sytuacji to go weźmiemy, żeby zobaczyl co się dzieje. Mondiemu leciała wczoraj krew z nosa, z tej dziurki co ma raka. Mysle, ze schudl jeszcze. Bylam wczoraj u weta po leki i dziś już krew nie leci. Smutno mi tak, ze zupełnie nie mogę pracować, powinnam w domu porobić swoje zawodowe rzeczy, a nic nie robie. Mondi spi ze mna, codziennie pościel do zmiany, dziś kanapa do prania, musze może jakiś recznik polozyc, bo on spi na całym lozku to trudno jakos zabezpieczyć....

Co się stało Dzekiemu?

Link to comment
Share on other sites

o matko biedny Monduś :( ja się tak boję tych krwawień w buzi, Tina ma mnie już dosyć bo ciągle jej zaglądam do buzi jak na dworze dyszy, inaczej się nie da zajrzeć bo zaciska zęby, a nie chcę jej na siłę nic robić, żeby nie dodawać bólu :( pozabezpieczaj meble bo potem ciężko będzie doprać z krwi, a koce łatwiej - nawet wyrzucić.

 

Dżeki miał nowotwór :( w listopadzie już go otwierali, ale nie było jak usuwać bo guzy miał wszędzie... do teraz wytrwał :(

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam nieodebrane połączenie od Gucia - zamarłam jak to zobaczyłam, bo się bałam, że czarna seria naszych podopiecznych trwa... dziś zebrałam się na odwagę i oddzwoniłam - ufff wszystko w porządku :) Gucio szczęśliwy i zdrowy

 

3e0120ee-48c6-498c-8b41-cf72a115ebbe.jpg

 

a4004f7c-a3c8-4581-a84c-753293dc385a.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guciu, superrrrrr..... Chociaz cos dobrego, nawet ja się usmiechnelam jak spojrzałam na zdjęcia Gucia. Oby więcej dobrych wiadomosci

Biedny Dzekus.....

Tinus trzymaj się... Może u Tinki to cos innego niż u Mondiego. Bo wiem ze sa tez niezlosliwe takie dziadostwa w paszczy.

Nasz najstarszy pies ma znowu biegunke, czyzby ten wirus jeszcze nie poszedl sobie.... Mondusia trzymam z dala aby się nie zarazil.. Mam psy od zawsze i nigdy nie było wirusa, a tu normalnie seria

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...