Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

21 godzin temu, Saththa napisał:

Tak bo to jest jedyny powód dla którego nie możesz :P

 

19 godzin temu, wilczy zew napisał:

Szanta jest już starsza i szybko mogą się zacząc kłopoty z chodzeniem. Jak wtedy wdrapiemy się na to piętro?

Chodziło mi o to, ze masz w domu 3 inne psy w tym jednego któremu zdeka odbiło i dlatego piętro na którym mieszkasz nie jest jedynym powodem :P

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Saththa napisał:

 

Chodziło mi o to, ze masz w domu 3 inne psy w tym jednego któremu zdeka odbiło i dlatego piętro na którym mieszkasz nie jest jedynym powodem :P

Rzeklabym ze piętro nie jest ani jedynym ani nawet najważniejszym ;)    

Monia zero zainteresowania nerem? Przecież Nero jest taki cudowny !

Link to comment
Share on other sites

no bo on jest taki - pies silny jak koń z malutkim rozumkiem :p na smaczki tak się ślini, że jakiekolwiek ćwiczenia z nim to trzeba robić chyba w kombinezonie do nurkowania :v i choćbym nie wiem co robiła to jak on gdzieś chce (np jak widzi obcego psa lub kota to głuchnie) to jakąś słabszą osobą ode mnie to by targał jak szmatą... ja sobie z nim radzę, ale nigdy w życiu nie chciałabym z takim psem spacerować po mieście - on całe życie robił co chciał i teraz kto "spija śmietankę?" ano ja :/ 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jak patyk? w sensie kijem??? :v 

 

Koka - nie znalazł wet nieprawidłowości zw z żyłą wrotną, ale znalazł zapchany woreczek żółciowy - teraz podajemy leki i po świętach badania krwi i sprawdzimy czy cośsię poprawiło. Co 2 tyg robię jej badanie moczu i jest dziwnie bo trzy badania wstecz nie było żadnych kryształów, ale były bakterie, po 2 tyg była odrobina struwitów, a po kolejnych 2 tyg nic - po świętach zobaczymy co dalej :/ ale boję się ją oddać żeby ktoś nie zaniedbał kontrolowania bo ona po sobie nie pokaże, że coś jest nie tak, a będzie cierpiała po cichutku. 

 

Link to comment
Share on other sites

Owszem w sensie że kijem... Ale ze kij gruby to patyk ;) to trzymam kciuki żeby worczek się czyscil. Monika to musi być tak ze jej sie będzie odnawialo i trzeba tak często robić badania ? Ona to pewnie miała przewlekłe ale jak jej to dobrze wyleczysz to może zniknie problem. Pewnie jest też jakas karma która mogłaby  działać zapobiegawczo. Ona jest w typie i ładna to będziesz mogła pomarudzic przy wyborze domku :>

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ania0112 napisał:

to trzymam kciuki żeby worczek się czyscil. Monika to musi być tak ze jej sie będzie odnawialo i trzeba tak często robić badania? Ona to pewnie miała przewlekłe ale jak jej to dobrze wyleczysz to może zniknie problem. Pewnie jest też jakas karma która mogłaby  działać zapobiegawczo. Ona jest w typie i ładna to będziesz mogła pomarudzic przy wyborze domku :>

karmę specjalną dostaje, badania na razie trzeba często robić, a czy będzie trzeba potem też to nie mam pojęcia - wszystko zależy od kolejnych badań :/ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...