Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, AnkaG napisał:

WASIU SUPER, ŻE ZROBIŁAŚ NA FB LINK DO E-PITY. :)

BO SIĘ ZABRAĆ NIE MOGŁAM :p

 

no to się cieszę :) mój też jeszcze leży i kwiczy, ale co się odwlecze ;) ... 

 

a co u nas... hm pracy mam huk... psów jeszcze więcej, a do tego kolorowa kotka sprowadziła chyba swoje rodzeństwo :o bo po placu zaczynają biegać kolorowe kocurki i chcą się wprowadzić - masakra bo to już nie jest śmieszne - ja nie mogę mieć ani pół kota więcej w domu, kolorowej nikt nie chce :( a te chłopaki też się oswajają i chcą do domu :o mówię - oni się tu chcą wprowadzić, a nas wysiedlić :o koty to PLOTKARZE! zaczniesz dokarmiać jednego, to zaraz leci na wieś i pepla, ze tam jeść dają... tego to się nie spodziewałam, bo dom pełen psów, które zawsze te koty przeganiają - mimo, że żyją w domu z kotami to na podwórku koty zawsze są dziko ganiane, a te miauczki i tak się cisną!!!! SZOK i niedowierzanie!

 

Trzymajcie kciuki bo kroi się super domek dla Zoreczki - taki jak lubię - znany mi od lat wielu, mający za sobą już adopcję starszych sznupków - jejku no musi się udać bo ona zasługuje, mimo tego, że na spacerach doprowadza mnie do płaczu tarzając się w każdym śmierdzielstwie, to i tak jest kochana panna;

Do znajdy się nikt nie przyznaje, chociaż ja jestem przekonana, że jej wycie i szczekanie znam ze słyszenia gdzieś tu z okolicznych podwórek... no ale jeśli rzeczywiście znam jej głos, a znalazłam ją w stanie takiego zagłodzenia to niech spierdalalalą... bo nie mogła się błakać długo; psina jest cudowna - już odrabia straty w masie, czyli nie chora, a zagłodzona = odrobaczyłam, apetyt ma ogromny, na tygodniu zrobimy badanie krwi żeby się upewnić że wszystko działa jak należy i oby! Jest u nas kilka dni, a zupełnie bez stresu puszczam ją ze smyczy - to naprawdę rzadkość u mnie, bo z reguły psom nieswoim niezbyt ufam tutaj w terenie i żebym puściła ze smyczy to muszą być naprawdę wyjątkowe; 

Mamy nową podopieczną u Marty Tamm (oprócz Abi miniaturki) - Nana - powiedzmy, że mix sznaucer olbrzym - jest jak olbrzym, ale hm czy sznaucer :v nieważne - potrzebowała pomocy

 

Link to comment
Share on other sites

O 10.03.2016o20:04, Erhan napisał:

Blondi do Ciebie to nawet z adresem żaden pies w krawacie nie trafi, bo go czarne diabły wystraszą 3:)

Masz na mysli moje aniołki? 

Do mnie żaden nie trafi bo się ukryłam :P

Chociaż... Kilka trafiło.... 

 

Yes :) Jestem niegościnna :)  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...