Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

54 minut temu, wilczy zew napisał:

Może ma dolewkę czernysza? Dzisiaj wszystko jest możliwe.

Albo odwrotnie 3:) 
:D

Miałem ochotę napisać jeszcze o tym punkcie przetrzymań u "weteryniarza" i łapce, ale w regulaminie jak byk napisane:

"a) Zabrania się pisania postów o treści:

- obraźliwej

- niecenzuralnej...",

więc się powstrzymam.

Link to comment
Share on other sites

No dla nas to takie traktowanie zwierzaków jest nie do pomyślenia... wszystkim się ciśnie jak widzi się taką masakrę jak ta łapusia. Bozzz ale bidula wycierpiała.

Ja się nie znam co to jest to duże czarne kudłate. Ale mu z oczu dobrze patrzy :)

Link to comment
Share on other sites

No to kciukamy za odwiedzinki i by się spodobała Kaja :)

A u nas dzisiaj ROCZNICA :)

Rok temu pojechaliśmy do Gosi po czorcika Sisi :)

Mały świrus mega pozytywny co uprawia loty narciarskie z tarasu ha ha. Straaasnie koffamy naszą Sisiulkę :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ania0112 napisał:

Jezu jaka łapka....:(  wiadomo co z łapka? A jakby tak czernysza obciąć na sznauca to będzie taka różnica by odróżnić? Czy jak z zaroslakami będzie ciężko ?

nooo, na FB już go czernyszem  określili  dziadek.gif

Link to comment
Share on other sites

no to było do przewidzenia, ale cóż począć - zresztą pewności nie mam przecież kim byli jego rodzice, ani nawet niestety na żywo go nie widziałam i pewnie nie zobaczę, na pw na fejsie tez już dostałam info, że czernysz :) po uszach pani poznała :o przyglądałam się zdjęciom, ale na żadnym uszu nie widzę wyraźnie :) niech będzie czernyszem jeśli dzięki temu znajdzie szybciej, albo lepszy dom :p 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, malawaszka napisał:

no to było do przewidzenia, ale cóż począć - zresztą pewności nie mam przecież kim byli jego rodzice, ani nawet niestety na żywo go nie widziałam i pewnie nie zobaczę, na pw na fejsie tez już dostałam info, że czernysz :) po uszach pani poznała :o przyglądałam się zdjęciom, ale na żadnym uszu nie widzę wyraźnie :) niech będzie czernyszem jeśli dzięki temu znajdzie szybciej, albo lepszy dom :p 

 

..najbardziej mnie śmieszy i wku.. , że nie ma dyskusji o tym jak pomóc znaleźć dom ale w jakim typie rasy jest pies (nie mówię tylko o naszych wątkach)   ..jakby to było najważniejsze dzikus.gif                          
eee, nie czepiam się już bo jestem podminowana                           ...resztę postu wykasowałam bo przecież to wątek psiaków

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Erhan napisał:
15 godzin temu, Erhan napisał:

W tym tempie, to do weekendu będziesz miała pusto ;) Ruda zostanie :D

Ale Ruda to już chyba postanowione, ze zostaje... :P

15 godzin temu, ania0112 napisał:

Jezu jaka łapka....:(  wiadomo co z łapka? A jakby tak czernysza obciąć na sznauca to będzie taka różnica by odróżnić? Czy jak z zaroslakami będzie ciężko ?

MI się wydaje ze czernysze zdecydowanie potężniejsze są, sznupy takie raczej atetycznej budowy i, ze da się rozróżnić. Ale to moze na żywo tylko albo sznup stanie koło czenysznupa :P

15 godzin temu, AnkaG napisał:

No to kciukamy za odwiedzinki i by się spodobała Kaja :)

A u nas dzisiaj ROCZNICA :)

Rok temu pojechaliśmy do Gosi po czorcika Sisi :)

Mały świrus mega pozytywny co uprawia loty narciarskie z tarasu ha ha. Straaasnie koffamy naszą Sisiulkę :)

Eeeeee to najlepszego z okazji rocznicy ;) Jeszcze miliona takich :)

 

 

11 godzin temu, danyww napisał:

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malawaszka napisał:

no to było do przewidzenia, ale cóż począć - zresztą pewności nie mam przecież kim byli jego rodzice, ani nawet niestety na żywo go nie widziałam i pewnie nie zobaczę, na pw na fejsie tez już dostałam info, że czernysz :) po uszach pani poznała :o przyglądałam się zdjęciom, ale na żadnym uszu nie widzę wyraźnie :) niech będzie czernyszem jeśli dzięki temu znajdzie szybciej, albo lepszy dom :p 

 

Może być nawet kosmitą ;)  Miejmy to w nosie. A "ruch w interesie" mu posłuży na pewno ;) Więc niech sobie piszą :) 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, wilczy zew napisał:

 

A co naoglądała się Małysza? :)    Nic o tym nie pisałaś.

Siśka jak sie bardzo cieszy to robi wyskok z tarasu w górę i leeeci na odległośc tak 3 metrów. I np przelatuje nad schodami i stojąca na nich Keysi. Dokładnie to wygląda tak jak przy lotach narciarskich ha ha.

Link to comment
Share on other sites

Kajcia właśnie pojechała do domku, mój przydupasek malutki buuu

 

a ja mam nowego psa znaczy sukę... przybłąkała się do sąsiadów :o starsza, chuda jak szczapa, duuża, ogon kopiowany, uszy stojące - jakby miała być sznaucerem kiedyś, ale jej nie wyszło, broda szczątkowa jest nawet :o chcieli do schroniska :/ myślałam, że to samiec bo ich suka ma cieczkę teraz, i że sobie wróci do domu jak cieczka się skończy, ale pomacałam, a tam podkasany brzuszek, nic nie wisi :o a jak już pomacałam to poszła za mną :/ 

12829117_1138768032823003_28120991198347

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...