Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Hej, Sonia jest w kwitnącej formie - d...psko jej rośnie ok.1kg/rok, choć nadal gania jak młodzik z ADHD. Ostatnio trochę posmutniała, bo została jedynaczką bez towarzystwa, ale już jutro to zmienimy - Monia wspaniałomyślnie zgodziła się dać nam jedną psinkę ze swojego stadka 3:) :D

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na chorobie Koki się nie znam... kciukamy by dało się to ogarnąć..

I kciukamy za dziewczynki Maxi i Venus :)

My dzisiaj zbadaliśmy krew Kisioli pod kątem tarczycy - leki ma dobrze ustawione. Wszyscy mówią, że babka jak na ten wiek to dobrze się trzyma tfu tfu - w kwietniu skończy 16 lat.

A jak Tadzik? Koo i sioo ogarnięte?

Link to comment
Share on other sites

Super wieści tutaj. Adopcję ekspresowe i w ilości hurtowej :) super ze radził już ogarnol,  Sonia tez da radę. Przyzwyczai się ze człowiek wraca to się uspokoi. Trzymam kciuki. Daj tarki jurusiabo nie widzę tego podobieństwa do yorka :P pojęcia nie mam co znaczy choroba koki i mam nadzieję ze nie będzie mi dane dowiedzieć się. Tymczasem trzymam kciuki za wyzdrowienie! 

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Erhan napisał:

Hej, Sonia jest w kwitnącej formie - d...psko jej rośnie ok.1kg/rok, choć nadal gania jak młodzik z ADHD. Ostatnio trochę posmutniała, bo została jedynaczką bez towarzystwa, ale już jutro to zmienimy - Monia wspaniałomyślnie zgodziła się dać nam jedną psinkę ze swojego stadka 3:) :D

 

 

Widać,to dożywotnie ADHD.

 

20 godzin temu, Erhan napisał:

Tu u nas prawie wieś, fakt że już coraz mniej..Gdy się wprowadzałem -15 lat wstecz, to na trawniku / łączce pod blokiem krowa się ocieliła ;-)
Jak dotarłem z wiadomością do właściciela, był bardzo zdziwiony :D

 

Jakie atrakcje...

Link to comment
Share on other sites

nie ma żadnej/żadnego Koko - w tym spisie co Ci posłałam nie ma nic takiego - sprawdziłam teraz, jest Koka miniaturka (była u Uli teraz u mnie bo robimy badania) i była Coco olbrzymka z tego pseudo co Venus i Maxi - ona nie była u nas, ale pod naszą opieką - miała przyjechać do mnie, ale znalazłam jej dom zanim przyjechała. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...