Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

11 godzin temu, malawaszka napisał:

Kate Pixela nie - jeszcze nie... zwracają Daktyla 

 

 

Przepraszam Malawaszko pomyliłam się- to Daktyl-bardzo mi przykro i ja tego nie zrozumiem nigdy, że psa można oddać. Zawsze mnie to wszystko przygnębia, ale jak zajrzę na ten wątek, to widzę, że WASZA WIELKA PRACA i czasem mozolna ma sens. Moja domowa zgraja tabletek bierze już tyle, że jak pielęgniarka w szpitalu rano i wieczorem-tacka, ale oddać psa bo coś, bo wygodniej, na wczasy można pojechać to mi się w głowie nie mieści. A co do szczekania-to każdy pies szczeka przecież. Nasz Mondy to hałasuje nieźle, Muffin też, zresztą mało się chyba znam, ale sznupki to lubią z reguły poszczekać, to jak ktoś chce mieć ciszę, to może charcik?

Link to comment
Share on other sites

Daktyl już z powrotem u Ulki :(

Dziś przywiozłam z Wrocławia Ircię ( z Zielonej do Wro przywiozła ją Dorota od tej malutkiej pokrzywionej Fifi z tego świerzbowego stada co Punia była i widziałam też Fifi - jest cudna, zadbana i w ogóle ach), ale jednak nie do mnie tylko pojechała do DT do Krakowa - po cichu myślę, że zostanie na zawsze ;) a ja jutro oddaję Tadzika (o ile się nie wystraszą) - bardzo się boję, aż mi się płakać chce i mam straszne nerwobóle w plecach, jak on im ucieknie albo coś - nie znoszę adopcji takich dzikusków :( dziś po drodze z Ircią sprawdziłam domek chętny adoptować Sonię - pod Opolem, dom bardzo fajny i chyba tam pojedzie, o ile nie zacznie jakoś bardzo rozrabiać w domu - ludzie nie mają doświadczenia z psami po przejściach, a Sonię trzeba wychować - jest cudowna, kochana, bardzo wdzięczna - w nocy marudzi tak długo aż ją wezmę do łóżka (takie moje wychowanie :p ) ale jakbyście to widziały to też byście tak robiły :p jak już ją biorę to są całusy, potem zasypia i za każdym razem jak się przebudzi to tak się cieszy, że jest w ciepełku i nie sama, że merda ogonem i znowu całusy - oczywiście się nie wysypiam, ale no jest kochana; zaczyna z niej wychodzić trochę ADHD więc zobaczymy co będzie jeszcze - oddam ją dopiero za ok tydzień bo chcę przypilnować łapy bo tam ma szwy, które może sobie rozpruć. 

 

Margi wysyłam na maila

Link to comment
Share on other sites

Tadzik pojechał :D

 Pękam z dumy! Po początkowym zamieszaniu jak to u nas - wszyscy szczekają, przepychają się itd, jak już Państwo usiedli, psy się uspokoiły, to Tadzik SAM zaczął podchodzić, wąchać, a potem myk na kanapę i łapka do Pańci, oczywiście wszędzie była pierwsza Sonia i próbowała Państwa przekonać do adopcji ich w pakiecie, no ale plan był na jednego piesełka Emotikon grin zobaczcie sami - jaki dzielny i jaki piękny i w ogóle! Tadzik pojechał, zamieszkał w domku z ogrodem pod Krakowem, już dojechał do domku, w podróży jak to on sporo się wyślinił, ale jest dobrze - zapoznał się z kotem i położył się na swoim posłanku i obserwuje. Tadziulku mój kochany bądź szczęśliwy już zawsze zawsze!!!!

DSC_8423.jpg.16ae9c725ae21bcbbacb924e793

DSC_8425.jpg.cf2a51800c8aff06ca2c0e0187a

DSC_8426.jpg.443b30cdb9573c24f1af722974b

DSC_8427.jpg.d34f92d61efdfe05616444928b6

DSC_8429.jpg.a05a730000053ea8d27442ef99c

 

Link to comment
Share on other sites

O 15.01.2016o22:45, malawaszka napisał:

z cichymi psami to mnie się pekinczyki kojarzą, ale nie znam żadnego :v a sznupy tak - to szczekacze - bardzo lubią słuchać swojego głosu :p 

 

Zapomniałaś o niufach ;) 

Trzymam kciuki za Stalowego Chłopca <3

 

Link to comment
Share on other sites

od wczoraj są z nami dwie suczki mix olbrzymki - muszę pomierzyć bo takie nieduże olbrzymki, albo jedna większy średniak, chude szkielety :( Nero się nie popisał i go wczoraj emocje rozniosły więc noc spędził w kojcu zamknięty, dzisiaj pomału ich zapoznaję na spacerach i mam nadzieję, że już będzie ok 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...