Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Hej, dziewczyny :)    Musiałąm szukać tego wątku bo mi zniknął  ..tak jak kilka innych  :(   ..to kolejne nowe dogo wygląda koszmarnie  ..aż się nie chce zaglądać a co dopiero zrobić tutaj bazarek

 

Tedinek jest śliczny. <3    ..na FB jestem na bieżąco ze wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

O 8.01.2016o22:25, ania0112 napisał:

Radził cudo. Moni zasadzasz się na jakiegoś nowego sznupa ? :)

 

pytanie :p w tym tygodniu przywożę tą czarną mini niewidomą z Zielonej Góry (taki jest plan przynajmniej) i suczki z tej pseudo pod Ostrowcem - ale one do kojca dwie - średnio-duże, chciałabym żeby Tadkowi się wykluł domek p czekam na telefon bo miałam fajny spod Krk ale mają jutro dzwonić jakby się decydowali to wtedy jeszcze coś małego do domu wezmę

od Uli dziś do domu pojechał Pixel i byli Państwo poznać Daktyla ślepaczka i zdecydowali się, więcp ojedziemy go zawieźć - może jutro :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny skopiowałam w wrocławskiego wątku,bo ktoś  fajnie opisał działanie dogo:

 

Jak jesteś na stronie głównej,to po prawej na górze masz swój nick-kliknij na niego i wybierz- OBSERWOWANA ZAWARtOŚĆ,tam masz też wątki ale tylko te,które dodałaś do OBSERWOWANYCH/ŚLEDZONYCH/  Ja wchodzę dalej tzn. na górze po lewej stronie pod DOGOMANIA masz: PRZEGLĄDAJ a obok AKTYWNOŚĆ i na to klikasz i pod spodem ukaże się- MOJE KANAŁY AKTYWNOŚCI -kliknąć na to i otworzy się lista kanałów.Spróbuj wybrać z niej - ZAWARTOŚĆ W KTÓREJ UCZESTNICZYŁEM i tam powinnaś mieć wszystkie wątki.Sprawdź też sobie po kolei wszystkie opcje z tej listy kanałów i też będziesz wiedzieć co się u Ciebie zapisało.

A jak przy wątku klikniesz na gwiazdkę to przejdziesz do 1 nieprzeczytanego postu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...