Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ula super foty :)

 

WATACHA - no dzisiaj dwa razy w domu... w tym jeden normalnie centralnie na środku pokoju przy wszystkich... 

No Sura też leje, nie codziennie, ale leje.Zawsze wieczorem, chyba jak ja przychodzę :P, już sami nie wiemy.W każdym bądź razie o 19 była, zrobiła, o 22 nasikane, niedużo, ale nasikane.

Link to comment
Share on other sites

tak - mądra dziewczynka z niej - dba o swoje zdrowie - gorzej z moim - psychicznym, ale cóż :p a do tego na Tinę nie działa incurin i robi tak wielkie kałuże w nocy, że dziś przeciekło przez podkłady i przez wszystko :( niedługo będą panele do wymiany - Tina dba o to, żeby nie znudził mi się wystrój sypialni :p 

Link to comment
Share on other sites

Czy ja bym mogła zaprosić Zaprzyjaźnione Odwiedzaczki tego wątku na bazarek dla znalezionej w szopie z dwoma szczylkami suni, które przebywają w BDT u DoPi?

Przepraszam, ale w ofercie jest akurat jeden sznupek,

nuria_wybieg_PC054718_zpssnjftlnj.jpg

 

więc może ktoś nas na bazarku odwiedzi :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/334160-ma%C5%82y-misz-masz-na-suni%C4%99-z-2-szczylkami-do-9-stycznia-2016/

Link to comment
Share on other sites

coś poklikałam i mam, w nowej nie miałam wszystkiego co powinnam, teraz mam z powrotem - cuda panie cuda bo nie wiem nawet czemu to mam, a niczemu nie miałam :p 

 

 

Pozbawiony zdolności rozrodczych został też dziś Daktyl, a wczoraj (czy przedwczoraj Ula?) - Pixelek - czyli trzy psiaki mnie dla pseuduchów - nie wyobrazacie sobie nawet jak strasznie nienawidzę tych ludzkich śmieci... zostaje nam jeszcze do wykastrowania Koka od Ulki i Neruś moj, no i dwa sznupsiaki z pseudohodowli - są w DT z Poznaniu - Salt i Pepper

Link to comment
Share on other sites

nie ma tak dużo :P nie wiem czy masz zapisane - jeszcze Zosia u Małgosi H w DT w Warszawie i od dziś nowa panna z Pabianic u niej też (chłopaki, które u niej były już w domach) - jeszcze bezimienna - podam jak Małgosia napisze imię; u Ulki Daktyl, Koka i Pixel, w Poznaniu u Marty w DT Salt i Pepper; a i jeszcze miniaturka Neli ze schroniska we Wrocławiu w DT u Kasi S.; a Zenka w DT w Łodzi masz?

 

matko jaka dzisiaj cudowna pogoda 

Link to comment
Share on other sites

no i co mam Ci napisać, jak pewnie i tak nie przeczytasz :P

 

mamy nowy dom :) jestem przeszczęśliwa bo Neruś od razu zaakceptował, zasiedlił i mieszka :) zobaczcie jaka radość - własne M, kanapa i jaka radocha na pysku :)

 

post-11373-0,14269200-1450805330.jpg

 

post-11373-0,33153500-1450805350.jpg

 

post-11373-0,26282700-1450805378.jpg

 

post-11373-0,47776000-1450805397.jpg

 

post-11373-0,15060100-1450805416.jpg

 

post-11373-0,19710500-1450805442.jpg

 

post-11373-0,92410900-1450805458.jpg

 

post-11373-0,34705300-1450805471.jpg

 

na wiosnę będziemy robić dalej w środku - tzn chcę pomalować te ściany, żeby nie było tak płytowo tylko jakoś ładniej :p ale najważniejsze, że o zimę się juz nie muszę martwić uffffff :) teraz się zakradłam tam żeby zobaczyć czy siedzi w środku czy w budzie, w której spał do tej pory i jupiiiii - na kanapie się chłopczyk wyleguje :) 

Link to comment
Share on other sites

Amar jest w Warszawie i być może już przed świętami będzie miał domek, zobaczymy jak wypadnie zapoznanie z suczką rezydentką :) 

 

 

a Tadek chce mnie wykończyć i postanowił nie chodzić na tej nodze, ale wypracujemy to - jak będzie trzeba to po świętach pojedziemy na bieżnię wodną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...