Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Hihi Wilcza nooooo :D

 

Był telefon o Tobiego,do bloku,dojrzałe małżeństwo. Mieli sznaucka. Są z Nysy wysłałam(?) im ankiete czekam az odeślą i zobaczymy co dalej/ nie wysłałam im ankiety bo nie mam podeślesz do mnie do im wyślę. Z rozmowy fajnie/ nie fajnie mam przeczucie, że / sama nie wiem. Zobaczymy

 

 

Hihihih naprawde można wszystko tak sprawniej :P

 

 

I coś zrobiła Glutkowi??!!

 

 

Był telefon o Tobiego,do bloku,dojrzałe małżeństwo. Mieli sznaucka.

 

 

a skąd ludzie? organizujemy wizytę?

 

 

Z Nysy. Jeszcze ankietę muszą wypełnić.

 

 

wysłałaś? 

Link to comment
Share on other sites

Hihi Wilcza nooooo :D

 

Był telefon o Tobiego,do bloku,dojrzałe małżeństwo. Mieli sznaucka. Są z Nysy wysłałam(?) im ankiete czekam az odeślą i zobaczymy co dalej/ nie wysłałam im ankiety bo nie mam podeślesz do mnie do im wyślę. Z rozmowy fajnie/ nie fajnie mam przeczucie, że / sama nie wiem. Zobaczymy

 

 

Hihihih naprawde można wszystko tak sprawniej :P

 

 

I coś zrobiła Glutkowi??!!

 

no! 

 

 

Odnośnie Lunci to jestem w lekkim szoku

No moje urojenia, że jej guz odrasta się nie sprawdziły! Najpewniej kaszel spowodowany jest pogłębiającym się problemem z serduszkiem, w przyszłym tygodniu mamy echo i wtedy będzie wiadomo konkretniej, A dziś na USG nieźle - poza woreczkiem żółciowym, który jest zapchany, ściany ma pogrubione i to ją boli raczej - stąd pewnie stękania, które też myślałam, że są przez tego raka; RTG też nie pokazał żadnych obcych potworów - krtań, tchawica ok, nic nie pozwężane żeby powodowało kaszel, za to serducho już powiększone. Czyli o raczysku możemy zapomnieć, tylko teraz oby udało się jeszcze serduszko wspomóc bo ona już od co najmniej dwóch lat bierze leki na serce i teraz się pogorszyło. Czyli i dobre wieści i złe :o 

Link to comment
Share on other sites

Wieści lepsze niż gorsze :) Bo wiadomo Lunka sie starzeje... ile ona ma lat?

 

Keysi dzisiaj rano nawaliła przy mnie koope. Ja sie ubierałam a ona stojąc 2 metry ode mnie koo zrobila...

 

13 w sierpniu skończyła

 

a Daisy znowu nasrała w nocy - normalnie przez sen słyszałam jak sadzi twarde boby na panele! mała świnia

Link to comment
Share on other sites

Ludzie nie przysłali adresu,więc dzisiaj zadzwoniłam do nich. Pan powiedział,że żona idzie do szpitala i dopiero jak wróci to on się odezwie. Chyba wystraszyli się wizyty.

 

Nikt nie zapyta co Glutek mnie zrobił.

 

Kurcze może rzeczywiście coś im wyskoczyło z tym szpitalem...

 

Wilcza jak nikt nie pyta??? Tylko u ciebie pytamy :P

 

Właśnie!

 

Na innym wątku napisałam : sadystki.

 

Sama jesteś sadystka i torturujesz Glutka pizza!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...