Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Mam pytanie. Czy konto na stronie  sznaucery.eadopcje.org to konto Malawaszki?

Czy na Jej tymczasy wpłaca się na inne?

Konto które jest na stronie nie jest kontem malawaszki tylko kontem fundacyjnym.  Żeby pieniądze dostać za psa trzeba najpierw na niego wydać na weta, karme i za okazaniem faktury FV dopiero otrzymuje się zwrot.  Tak działają konta fundacyjne. 

Link to comment
Share on other sites

masakra dziewczyny :( ona albo ma babesziozę albo wysiadły jej nerki :( wczoraj pobrana krew, czekam na wyniki i szukam lecznicy gdzie jest imizol bo u nas babeszioza nie jest powszechna (jeszcze :( ) Piździa ma cały czas foresto i nie widziałam na niej kleszcza, ale mogłam przeoczyć i naprawdę mam nadzieję, że to babeszioza, nie nerki :( ja umrę jak jej się coś stanie :(

 

aa no zapomniałam napisać czemu tak myślę - właśnie złapałam mocz - brunatny, bardzo ciemny

Link to comment
Share on other sites

Konto które jest na stronie nie jest kontem malawaszki tylko kontem fundacyjnym.  Żeby pieniądze dostać za psa trzeba najpierw na niego wydać na weta, karme i za okazaniem faktury FV dopiero otrzymuje się zwrot.  Tak działają konta fundacyjne. 

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wyczerpujące info :)

Wpisałam w tytule "sznaucery w potrzebie",zrozumiałam, że kasa przechodzi przez udostępnione konto VIVY,  mam nadzieję, że z fakturami Malawaszka kłopotów mieć nie będzie przy takim ogromie pracy i wydatków, a wysłany grosik się przyda :)

 

Trzymam mocno kciuki za Piździunię i wszystkie inne psiaki.

Równie mocno za Malawaszkę!

Link to comment
Share on other sites

śpi i śpi i śpi :( jaki to jest smutny widok.... nie szczeka, nie dokucza nikomu :( nie chcę tak! większość dnia dziś na kroplówkach, dostała imizol na babesziozę - mocz już przepłukany i jest normalnej barwy więc mam nadzieję, że w porę wyłapane i wyleczy się, wątrobowe wyniki ma złe, ale jutro mi znajoma wyśle ornipural więc będziemy intensywnie wątrobę regenerować... 

 

memory dziękuję - 200 zł wpłynęło na sznupkowe konto - to będzie na leczenie małej Daisy z grzybicy

Link to comment
Share on other sites

Badania krwi - rozmaz pod mikroskopem i morfologia potwierdziły babesziozę, no i po wczorajszym podaniu imizolu Piździ dzisiaj już czuje się lepiej trochę - chodzi! wczoraj nie miała siły aż kupkę pod siebie zrobiła :( i dziś już nawet poszczekała :D mam nadzieję, że kryzys mamy za sobą, a teraz trzeba się zająć spustoszeniem jakiego te cholerne krętki dokonały w wątrobie, chociaż nie wiadomo czy wcześniej już coś nie było z nią nie tak, ostatnie badanie krwi robiłam jej jakieś 10 mies temu i wyniki miała dobre (poza trzustkowymi). Dzisiaj w nocy spała zupełnie inaczej niż wczorajszej nocy - wczoraj zbolała taka napięta, niespokojna, dzisiaj zajęła mi pół łóżka rozciągnięta pod kołderką <3 jejku boję się cieszyć, ale może jednak damy radę -musimy!

 

ciągle nie mogę uwierzyć w to, że i u nas jest babeszioza już! tyle lat byłam spokojna, że u nas nie ma, a tu mimo zabezpieczenia i tak się złapało :( a ja nie widziałam u niej kleszcza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...