Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Oreo przystojniak. Państwa Gasparkowych uwielbiam choć nie znam ;-) niech im Bozia da długie i szczęśliwe życie,
MARAKO gratuluję :-) 10 lobuziakow to jest coś! :-D

A co do żartu primaaprilisowego się nie wypowiem bom swe zdanie na fajzbuku wyraziła już. Jedno tylko oswiadcze że focha mam... Ale i tak kocham Cię niezmiennie ;-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

A co do zartu - to ciesze sie, ze to zart :P W przeciwnym razie trzeba by bylo zorganizowac interwencje ;)

 

no Ty jedna nie wspierasz zbieractwa - dzięki Ci za to :D 

 

 

charakterki zwykle się pisze in minus :D coś tam łobuzują, ale jak zwykle Pani G ze stoickim spokojem mówi, ze się dotrą - zupełnie się nie martwię o nich - kocham takie adopcje, że nie trzeba się stresować

 

 

wilcza - Ori to łobuz jest - ponoć robi sie przytulak, ale swoje za uszami to on zawsze będzie miał - on też miał mega szczęście, że trafił tam gdzie trafił 

Link to comment
Share on other sites

no Ty jedna nie wspierasz zbieractwa - dzięki Ci za to :D

 

Ja też uważam,  że efekty takiej decyzji wykończyłyby Cię psychicznie i fizycznie, bo i tak doszłaś już do dużego zapsienia. Oczywiście Toffikowi i Sabince byłoby jak w raju... ale  trzymam kciuki za wspaniały domek dla nich.

Link to comment
Share on other sites

no też o olbrzymkach myślę, o niczym innym, ale że MŁODSZE :o to mnie zupełnie nie znasz chyba :D ja kocham starocie wszelakie - nie widać tego po mym domu? :P

 

No to zrozumiałe, że starocie wolisz. Dobrze to wpływa na samopoczucie, że się jest najmłodszym członkiem stada...

Link to comment
Share on other sites

no też o olbrzymkach myślę, o niczym innym, ale że MŁODSZE :o to mnie zupełnie nie znasz chyba :D ja kocham starocie wszelakie - nie widać tego po mym domu? :P

 

Nie no jakoś mi sie utarło tak, ze kiedyś Olbrzymkę swa własną prywatną mieć byś chciała... z tym, ze młodsza może... taką Twoją Twojszą no jak Bella była np.

Link to comment
Share on other sites

Nie no jakoś mi sie utarło tak, ze kiedyś Olbrzymkę swa własną prywatną mieć byś chciała... z tym, ze młodsza może... taką Twoją Twojszą no jak Bella była np.

 

no to mam - tylko nie młodszą ,a taką co mi nastrój poprawia bo stara jest - Tina My Love  <3 

Link to comment
Share on other sites

no to mam - tylko nie młodszą ,a taką co mi nastrój poprawia bo stara jest - Tina My Love  <3 

 

 

Oooo to ona zostaje? :D jakoś mi umknęło...

 

Pamietam przy zdjęciu Idefixa tj Ciapka wtedy  ze schronu pisałas ze ześmy oczadziały i ze Ty tak masz na staruszki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...