Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Monika jesteś najwspanialsza na świecie, te psiaki by zginęły bez Ciebie, albo w schronisku, albo uśpione przez właścicieli, lub jeszcze gorzej.Dajesz im wszystko co najcenniejsze, ale niestety życie nie jest łatwe i często układa się zupełnie inaczej niż zaplanowaliśmy lub nie tak jakbyśmy chcieli.

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nie pisz mi tak bo ja wtedy nie wiem jak się zachować ... nic takiego nie robię 

 

 

a tymczasem:

No i stało się  :D Mokka dziś zmieniła adres z DT na DS  :) zamieszkała z adoptowanym z Palucha Rico, z którym wyglądają jak rodzeństwo i fajnie się zgadzają  :D

 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Monika jesteś najwspanialsza na świecie, te psiaki by zginęły bez Ciebie, albo w schronisku, albo uśpione przez właścicieli, lub jeszcze gorzej.Dajesz im wszystko co najcenniejsze, ale niestety życie nie jest łatwe i często układa się zupełnie inaczej niż zaplanowaliśmy lub nie tak jakbyśmy chcieli.
Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli.


Przytakuje i podpisuje......
Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy... padam na twarz, operacja poszła dobrze, więzadło było zerwane X lat temu jak dr powiedział więc tak długo malutka cierpiała :( teraz zobaczymy jak będzie chodziła bo musi odbudować mięśnie, powinno być dobrze - jutro wstawię fotki RTG jak to wygląda; idziemy spać

 

mogłam ją zabrać dopiero koło 21 bo ona się długo budzi po narkozie i nie chcieli mi dać wcześniej

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maleństwo się wyspało, ja też mogłam, ale nie - przecież że pilnowałam zrywając się co chwilę i gapiąc się czy jest ok - połozyłam jej posłanko koło łóżka i pilnowałam, ale najważniejsze, że nie płakała w nocy bo mogło i tak być. Dostaliśmy tramalowe kapky i dałam jej przed spaniem i rano o świcie żeby nie bolało, wyniosłam ją na siki i pięknie zrobiła, łapki nie używa, boi się bidusia. 

 

Rzepka w kolanku była ok więc uf. Potem wstawie RTG. 

 

Tyle co ja się wczoraj nagadałam z ludźmi to już dawno nie :D siedziałam jak Forest Gump w poczekalni, ludzie się zmieniali - prawie sami Polacy, fajni psiarze więc się gadało - dużo czasu spedziłam z ludźmi spod Poznania! :o byli z berneńczykiem, który miał przed nami artroskopię stawu barkowego - pies 50 kg łobuz agresywny i energiczny i po tej operacji ta pani musi go mieć 3 miesiące na smyczy - biedna! Wzięłam książkę i przeczytałam 2 strony bo kompletnie się nie mogłam skupić na czytaniu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...