Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

kurde poker znalazl  dom, monia pisze o jakiejsc bombie i tak sobie wczoraj pomyslałam ze jeszcze domek dla nali potrzebny bo ona juz długo siedzi co dla mnie jest nie do pomyslenia bo jest przepiękna! a ttu takie wiesci! suuuuper ! tyle dobryh wiadomosci w tym marcu... oby tak było zawsze!

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek, z którego zyski zostaną podzielone pół na pół na Waszkowe sznupki i dla mojego Spajkusia (5 lat w hotelu).

Podnoście proszę jak nic dla siebie nie znajdziecie ;)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146065-s%C5%82u%C5%BCby-specjalne-mega-filmy-nie-tylko-oscarowe-super-ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-i-albumy-do-23-marca-do-godz-2200/

Link to comment
Share on other sites

No i żodyn, żodyn niy wiedzioł     ..jo tyż  new_lol.gif

 

 

Kocham, kocham, kocham takie wiadomości. icon_syda.gif  Trzeba to uczcić  icon_pidu.gif

 

 

 

 

 

p.s. czy moje emotki są widoczne u Was?   Bo mam z je innego forum i cały czas się zastanawiam czy Wy je widzicie.

Link to comment
Share on other sites

No i żodyn, żodyn niy wiedzioł     ..jo tyż  new_lol.gif

 

 

Kocham, kocham, kocham takie wiadomości. icon_syda.gif  Trzeba to uczcić  icon_pidu.gif

 

 

 

 

 

p.s. czy moje emotki są widoczne u Was?   Bo mam z je innego forum i cały czas się zastanawiam czy Wy je widzicie.

 

 

są wiidoczne :D a o tym napisałam od razu po rozmowie z Panią Danutą :p więc jo tyż wczesniej nie wiedziołach hahaha 

Link to comment
Share on other sites

Fajnie tak dobre wieści czytać. :)

 

Wasiu, a jak zdrowie Poziomki, bo coś straszyłaś niewydolnością nerek? Odpowiedz, please.

 

 

to nie ja straszyłam :p - ja przekazywałam info ze schroniska, póki co ciężko coś powiedzieć bo ona miała zrobione badanie krwi w dniu kiedy ledwo była żywa - we wtorek, a w poniedziałek została zaszczepiona kombajnem wirusowo-wściekliznowym - była osłabiona i wg mnie to szczepienie mało jej nie zabiło... wyniki krwi wyszły jej fatalne, ale kreatynina w porządku, tylko mocznik wysoko bardzo, ale to mogło być od odwodnienia - jak skończy brać antybiotyki to zrobimy jej badanie i wtedy będzie można coś mówić, ale niewydolności nerek nie będzie raczej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...