Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ciężka noc za nami ble... Vika miała atak - na szczęście usłyszałam go zanim się na dobre rozpoczął więc szybko mogłam zareagować i nie rozhulał się jakoś bardzo, ale potem małpka nie chciała spać, ostatnio robię tak, że po ataku biorę ją na dwór bo zwykle się musi załatwić i potem zawijam w kocyk i śpimy, dziś wojowała pół nocy bo spać nie będzie :mdleje: a jak ona nie śpi to ja też nie więc ją trzymałam póki nie przysnęła, wtedy ja mogłam też ale tak się budziła ciągle, potem Piździa miała sraczkę i musiałam znowu wstawać - odwiedziła wieczorem stołówkę u cioci Czesi :madgo: 

Z Silverkiem muszę podjechać do weta na dniach bo mam schizy, że dużo pije i też czasem jak wstaje to popuszcza i nie wiem czy to przez wiek czy coś się dzieje - lepiej sprawdzić, no i serduszko też trzeba znowu skontrolować - jak Viki dostała ataku i siedziałam z nią na podłodze to obok leżał Silver i nie wiem czy słyszałam moje czy jego serce bo nie mogłam się dobudzić, ale czyjeś serce biło bardzo głośno :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Oj niewesoło.

Silverek boroczek może pić ze stresu teraz. Jakby nie było zmienił dom. W tym wieku psiak jednak potrzebuje ciut więcej czasu. Myslę że mu nic nie dolega- tylko starość. Jak to mówia" Starość panu Bogu nie wyszła...". Ale ja i tak kocham staruszki.

 

 

Duże psy w starszym wieku bardzo często popuszczają mocz. 

Link to comment
Share on other sites

Małe też popuszczają - to nie nowość dla nas ;)

 

Trzymać kciuki bo kurczaczki normalnie aż się boję pisać, ale .... :Cool!: :cunao:

 

Trzymam mocno ..czyżby Safi ??????????????  :jumpie:   a może chłopczyk ???????  obojętnie kto byle do domku :)

 

..tylko jedną ręką mogę trzymać      ..a w tej drugiej (po zabiegu) już dzisiaj potrafię "facka" pokazać :megagrin:  a wczoraj nie mogłam bo w ogóle nie miałam czucia w tym palcu. 

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno ..czyżby Safi ??????????????  :jumpie:   a może chłopczyk ???????  obojętnie kto byle do domku :)

 

..tylko jedną ręką mogę trzymać      ..a w tej drugiej (po zabiegu) już dzisiaj potrafię "facka" pokazać :megagrin:  a wczoraj nie mogłam bo w ogóle nie miałam czucia w tym palcu. 

 

smsów się nie odczytuje to się nie wie :siara:

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki, trzymam, żeby się udało... Obstawiam Safi...

 

Współczuję nocnych wrażeń. Masz urozmaicenie, jak widać.

 

Co do stołówki u Pani Czesi to my też mamy takąż u Pana Irka i dziś Grace się tam też pożywiała, najprawdopodobniej kurzymi korpusami z rosołu - mnóstwo ostrych kości, które sąsiad wystawia na drogę dla swojego kota (tak, tak, karmi swojego kota nie wiadomo dlaczego poza swoją posesją  i to korpusami - widziałam raz jak wystawiał i wołał tego kota, żeby wyszedł z posesji na drogę na obiadek). Oby nie trzeba było jej ratować drugi raz, jak będzie miała dziurę w żołądku.

 

My dziś na kontrolną wizytę i mam nadzieję, że palec Grace uratowany.  (za to Honda wytarzała się w ścierwie toczonym przez larwy i robactwo, fuuuuj!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...