Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/AYO4paz2014/DSC_4545.jpg.html]DSC_4545.jpg[/URL]

 

[URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/AYO4paz2014/DSC_4546.jpg.html]DSC_4546.jpg[/URL]

 

i Sylwuś już na naszej łące :)

[URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/AYO4paz2014/DSC_4596.jpg.html]DSC_4596.jpg[/URL]

 

[URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/AYO4paz2014/DSC_4602.jpg.html]DSC_4602.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To Silverek zadowolony z nowych warunków?Lubię jak jest taki kudłaty.Ayo coraz lepiej wygląda.Tak szkoda tych wszystkich psiaków które tam zostały :(

Wczoraj wprowadziłam Zuzkę do pokoju  na smyczy i w kantarze, chciałam, żeby nie siedziała tyle sama.Ale się nie dało.Najpierw spięły się z Myszką tzn Myszka do niej "wyskoczyła", a ona nie była dłużna ( w sensie burczała na nią, bo nie pozwoliłam by nawet ja dotknęła). W sumie nie spodziewałam się, że ten mały piesek jest taki odważny.Nawet przez sekundę się nie zawahała i parła do końca.Jak odwróciłam Zuzkę to ją powąchała i grzecznie poszła, a ta ciągle burczała.Położyłam ją przed łóżkiem i myślałam, że będzie leżeć.Strasznie się myliłam.Każdy ruch powodował podrywanie się, a najbardziej nie mogła przeżyć , że w pierzynce wyżej leży Leoś.Chciał nie chciał wylądowała z powrotem w pokoju.

Dziś rano miałam nadprogramowy kawał mięsa i mimo, że opyliła miseczkę chrupek poszłam jej dać w "nagrodę". Jejku jakiego szału dostała, prawie mi pokój zdemolowała, tak skakała i próbowała wymusić, żebym jej oddała.Strasznie jej smakowało.A jak złapała to z całą moja dłonią :evil_lol: .Dobre jest to, że nie połykała a całości, tylko gryzła, ale w przyspieszonym tempie :evil_lol: .Dziś ok 14-15 ja zawozimy i dzięki Bogu, bo Bartek pojechał na ryby w piątek i wraca dziś, więc ja nic innego nie robię tylko z psami chodzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Silver bardzo fajnie, prawie bezstresowo wszedł do nas, ta jego sierść nie jest fajna, jest dość sucha, wyczesuję go, ale i tak chyba skończy się ogoleniem.

 

Mam nadzieję, że Zuza nie będzie takich rzeczy robić u JOAPG... :lmaa:

Mi się osobiście lepiej czeszę Zuzkę niż maluchy, tylko, żeby jeszcze nie miała ADHD.Wydaje mi się , że u JOAPG się poprawi.Będzie miała tam towarzystwo, a naprawdę potrzebuje.U mnie maluchy "fikają", lub się "spinają", a ona na pewno to czuje.Kot to podobno sznaucer olbrzym (tak myśli :evil_lol: ), więc powinni się dogadać.Zresztą wiadomo JOAPG ma  doświadczenie i inne emocje podczas takich akcji.Zuzka w gruncie rzeczy szybko łapie i jest w stanie się dostosować, tylko trzeba w to pracę włożyć.Jeżeli ja już mówię, że ma potencjał to chyba ma, tylko musi wyciszyć emocje.

Link to comment
Share on other sites

Jak stado na Silverka reaguje?

 

mega dobrze, tylko Ruda wczoraj chwilę poszczekała na niego i próbowała mu drogę swoją wielką osobą zastawiać :D ale dała sobie spokój bo on ją kompletnie olewa :lol: dzisiaj jej nia zauważył i ją nadepnął - łomatko ile krzyku narobiła haha :mdleje:

 

 

Zuza jedzie do hotelu w Łodzi do Centrum Zwierzak - zabiera ją dziś córka JOAPG bo akurat jedzie uf uf... tylko znowu koszty hotelu ... nie lubię nie lubię

Link to comment
Share on other sites

Ło matko ile wiadomości.Dwa dni mnie nie było i nadrobić nie mogę.

Fajnie,że staruszek Silverek jest u Moniki.Będzie miał wygodnie a w razie potrzeby jest trzymadełko na tułów po Bryzie.

Natomiast nie fajnie,że Zuza gryzie inne suczki. :lookarou:

 

 

 

Monia jak trzeba ogłoszenia to jestem gotowa.

Link to comment
Share on other sites

no dokładnie też myślałam juz, że jednak się pewnie za jakiś czas przyda to trzymadełko bo oni wielkościowo podobni

 

ogłoszenia Ayo potrzebne tylko nie mam czasu wymyślić tekstu :/ teraz muszę szybko dom posprzątać bo Jarosław wraca a tu się nabałaganiłooooooo :mdleje: nie wiem kto to zrobił :shock:

Link to comment
Share on other sites

no dokładnie też myślałam juz, że jednak się pewnie za jakiś czas przyda to trzymadełko bo oni wielkościowo podobni

 

ogłoszenia Ayo potrzebne tylko nie mam czasu wymyślić tekstu :/ teraz muszę szybko dom posprzątać bo Jarosław wraca a tu się nabałaganiłooooooo :mdleje: nie wiem kto to zrobił :shock:

Link to comment
Share on other sites

 

no dokładnie też myślałam juz, że jednak się pewnie za jakiś czas przyda to trzymadełko bo oni wielkościowo podobni

 

ogłoszenia Ayo potrzebne tylko nie mam czasu wymyślić tekstu :/ teraz muszę szybko dom posprzątać bo Jarosław wraca a tu się nabałaganiłooooooo :mdleje: nie wiem kto to zrobił :shock:

 

To nie wiesz,że bałagan sam się robi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...