Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='Saththa']:splat: wydmuchać przeczytałam i już dalej pooooszło, aż oczy przecierałam ze zdumienia :splat:[/QUOTE]

no :roflt: apropos dmuchania to własnie problem w tym, że on nie wykastrowany jest wiec suczka musiałaby już przyjechać wycięta bo nie zaryzykuję teraz zwłaszcza jak się zbliża zimowe cieczkowisko :shock:

[quote name='zerduszko']A gdzie on jest i czy nie miał być u Cie?[/QUOTE]

jest w hotelu pod Wawą i przyjeżdza do mnie jutro albo w sobotę mam nadzieję - jak tylko figu będzie jechała

[quote name='Margi']Świetny jest. :loveu: Naprawdę energiczny i chyba rzeczywiście trzeba mu towarzystwa do biegania,bo ruda może nie dać rady.:lol:[/QUOTE]

no... :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Aaaale super jest :lol: "jesteś szalony, mówię Ci..." :evil_lol:

..jeżeli nie załatwisz mu dziewczyny to sama będziesz biegać :razz: (no, bo przecież narzekałaś, że nie masz z kim chodzić na prawdziwe spacery :eviltong:)[/QUOTE]

ja bym wolała mu szybko załatwić dom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...