Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='marako']Nie wyobrażam sobie jamniczki rodzącej tego mixa ani jamnika kryjącego czernyszkę... Ale wszystko możliwe na tym świecie.[/QUOTE]

jamnik potrafi!!!! to są chodzące pojemniki na spermę :errrr:

[quote name='orpha']malawaszka Warszawę nam zasiedlasz psami ;P[/QUOTE]

oj tam oj tam :lol:
pisz mi tu lepiej jak Laysik się miewa?

[quote name='Saththa']no własnie ktoś mi opowiadał kiedyś o jakims małym samcu co to jakąs dużą suke ONke chyba przez ogrodzenie... pokrył...[/QUOTE]

da się - psy to zmyślne bestie w tym temacie! w schronach widać potem takie np wielkie parówki z głową owczarka :shake: to jest masakra bo takich psów potem nikt nie chce!

Link to comment
Share on other sites

Lays ma się doskonale , przeprowadzil sie do Kate i z jej Figo ustalali hierarchię poprzez bieganie po całym mieszkaniu i czekanie który pierwszy odpadnie :). Miał w sobie dwa kleszcze, takie opite fest, ja mam fobię i prosiłam Kate o skrupulatną obserwację, ale mam nadzieję że wszystko będzie ok.
A jak tam ta Bryza, jedzie do was ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']Lays ma się doskonale , przeprowadzil sie do Kate i z jej Figo ustalali hierarchię poprzez bieganie po całym mieszkaniu i czekanie który pierwszy odpadnie :). Miał w sobie dwa kleszcze, takie opite fest, ja mam fobię i prosiłam Kate o skrupulatną obserwację, ale mam nadzieję że wszystko będzie ok.
A jak tam ta Bryza, jedzie do was ?[/QUOTE]

no masakra - ja go zakropiłam fyprystem ale to chyba nie działa zupełnie - u Sajana tez nie zadziałało i musiałam mu kuipć jeszcze obrożę! u nas nie ma babesziozy ale zabezpieczcie go na warszawskie warunki :shake:
tak Bryza przyjedzie tylko jeszcze nie wiem kiedy - czekam na info kiedy będzie mogła opuścić klinikę - tak więc wymieniamy się z Warszawą psami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jamnik potrafi!!!! to są chodzące pojemniki na spermę :errrr:

[/QUOTE]
Potwierdzam :) Mój jamnik kochał tylko duże suczyska a jego miłością była ON-ka :)
No ja myślę ze jak jamniki dostaną drabine to wszytko mogą :eviltong:
Mój jamnik to miał sprzęt 2 x większy niż np Brokat ;)

to w końcy Bryza czy Fender przyjeżdzają? czy Bryza do Ulki?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zajrzyjcie na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244265-Mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Messiego-wyci%C4%85gni%C4%99tego-z-ma%C5%82opolskiej-mordowni-KT-do-20-06[/url]

Dziękuję :lol:

Sorry, Monika, że ja tutaj agituję.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']to w końcy Bryza czy Fender przyjeżdzają? czy Bryza do Ulki?[/QUOTE]

Aniu nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć bo cały czas kombinuję co i jak poukładać, żeby było jak najlepiej dla nich wszystkich - burza mózgu mego trwa :huh:

[quote name='danyww']Dziewczyny zajrzyjcie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244265-Mnóstwo-różności-na-Messiego-wyciągniętego-z-małopolskiej-mordowni-KT-do-20-06[/URL]

Dziękuję :lol:

Sorry, Monika, że ja tutaj agituję.:oops:[/QUOTE]

agituj agituj :lol:

Link to comment
Share on other sites

do bergamasco jest podobny ten wczorajszy Boston
[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e4/Ortensia_di_Valle_Scrivia.jpg/728px-Ortensia_di_Valle_Scrivia.jpg[/IMG]

tylko wyczytałam, że one też w kwadracie powinny być, a nie krótkonożne, no ale może taki nieudany egzemplarz... a jest to prawdopodobne bo ten typ co kiedyś był kierownikiem w tym schronie gadał, ze "hoduje" bergamasco - nie wiem czy to była prawda, ale jeśli tak to zapewne bez skrupułów pozbył się psa

Link to comment
Share on other sites

Lays ma stado kleszczy :P , malawaszka nasłałaś na nas śląskie kleszcze ;). Ma ranę na tylnej łapie, taką sączącą i śmierdzącą, nie wiem czy sobie wygryzł kleszcza czy coś innego , zaraz jedziemy do weta. Malawaszka czy pomozesz nam w zrzutce w sensie jak macie jakieś oficjalne konto to bym chętnie skorzystała :D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']Lays ma stado kleszczy :P , malawaszka nasłałaś na nas śląskie kleszcze ;). Ma ranę na tylnej łapie, taką sączącą i śmierdzącą, nie wiem czy sobie wygryzł kleszcza czy coś innego , zaraz jedziemy do weta. Malawaszka czy pomozesz nam w zrzutce w sensie jak macie jakieś oficjalne konto to bym chętnie skorzystała :D.[/QUOTE]

no kurde mówiłam, że nie działają te krople cholerne :placz: rany nie widziałam, ale pewnie dlatego, że skupiałam się na wydłubywaniu rzepów... jednego mu wydłubywałam z uda właśnie - może pod nim była rana i nie zauważyłam bo mi się wiercił Lays i Sajan przeszkadzał bo on się zaraz pchał i na głowę wchodził zazdrośnik :shake:

tak - konto możesz udostępniać nasze vivowe i faktury na Vivę - wyślę Ci mailem dane
[B]Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA [/B]
[B]ul. Kawęczynska 16 lok 42a
03-772 Warszawa[/B]
[B]68 2030 0045 1110 0000 0255 8420
w tytule wpłaty: "Lays" [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...