Jump to content
Dogomania

Dolly , starsza Pudlica z wyrokiem :(:( (nowotwór złośliwy ) . Dolly za TM ...


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Źle, że to wszystko tak wyszł. że reszta Twoich psów sie pochorowała :( Czy wiadomo już co małej dolega? Przez co ma powiększone te węzły? Czy masz już inny DT dla suni? Czy masz na Dogo resztę swojego towarzystwa? Mogę prosić o linki? Czy jesteś DT?
Przepraszam ,że mam tyle pytań ale...planuje kolejny bazarek i myślę żeby i małą w nim ująć :)

Link to comment
Share on other sites

Mała czeka na wizytę w Łodzi , a w tej chwili nie mogę swoich psów zostawić bez opieki i jechać na 5-6 h , ale na pewno na dniach pojedziemy, innego DT nie mam , ale damy radę , jak TZ ochłonie to mała pewnie zostanie na DT u nas . Reszta towarzystwa to moje prywatne psy , na podwórku tzn. w hotelu ( w zamyśle miały być tylko płatne psy ) mam jeszcze dwa bezpłatne duże tymczasy , ale tam wszystko odpukać zdrowe bo żaden z moich psów nie ma z tamtymi kontaktu . Link mogę ewentualnie podać do galerii . Dt jestem od 4 lat wyciągam z naszego schronu największe bidy , ale jeszcze nigdy nic z nimi nie przywlekłam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Mała czeka na wizytę w Łodzi , a w tej chwili nie mogę swoich psów zostawić bez opieki i jechać na 5-6 h , ale na pewno na dniach pojedziemy, innego DT nie mam , ale damy radę , jak TZ ochłonie to mała pewnie zostanie na DT u nas . Reszta towarzystwa to moje prywatne psy , na podwórku tzn. w hotelu ( w zamyśle miały być tylko płatne psy ) mam jeszcze dwa bezpłatne duże tymczasy , ale tam wszystko odpukać zdrowe bo żaden z moich psów nie ma z tamtymi kontaktu . Link mogę ewentualnie podać do galerii . Dt jestem od 4 lat wyciągam z naszego schronu największe bidy , ale jeszcze nigdy nic z nimi nie przywlekłam .[/QUOTE]
Linki do innych chciałam bo myślałam o zrobieniu im również z małą bazarku. W takim razie myślę, że po niedzieli uda mi się sklecić nowy bazarek to podeślę link do podrzucania ;)
Mam nadzieję, że TZ - towi szybko przejdzie a pieski szybko wyzdrowieją. Gdzieś na forum czytałam, że komuś też pochorowały się psiaki w DT - kaszlały - ale też nie była ustalona. przyczyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Zaglądam do Dolly, co się dzieje?[/QUOTE]

Przepraszam , że się nie odzywam , ale nie daje rady ostatnio , w piątek moja sunia trafiła na stół operacyjny z zaawansowanym ropomaciczem (pierwsze objawy miała na 3 godziny przed operacją wcześniej nic :( ) w domu wszystko kaszle , Dolly węzły chłonne znów urosły , szukam kogoś kto zajmie się moją Cziką (po operacji ) ,żebym mogła z Dolly jechać do Łodzi i kogoś kto ze mną pojedzie , wszystko pod górkę , mam powoli dosyć .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Jezuuuuu, jak się rypie, to się rypie wszystko. Doślę jeszcze grosik. Zawiozlabym Cię, gdyby było bliżej. Łódź odpada. Z Krakowa za daleko dla mnie:-([/QUOTE]

Transport to ja mam , sama pojadę , problemem jest ktoś kto będzie siedział z Dolly bo ona bardzo by chciała kierować , a do Łodzi za daleko żeby jechać z psem na kolanach .

[quote name='cisowianka']Dzisiaj puściłam obiecane 20 zł.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję , już jest w rozliczeniu

[quote name='Awit']A jak sunia po zabiegu?[/QUOTE]
Lepiej , już dzisiaj nie jest taka słaba , ale najgorsze ,że kaszel ją męczy nadal , a to musi boleć przy pociętym brzuchu :(

Zajrzyjcie proszę i podnieście czasem , nie na Dolly co prawda ale inne moje psiaki które też pomocy bardzo potrzebują
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231269-Szelki-Rogz-i-inne-smycze-fleksi-i-zwyk%C5%82e-)Dla-3-psiak%C3%B3w-z-Tomaszowa-DO-08-09?p=19580786#post19580786"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231269-Szelki-Rogz-i-inne-smycze-fleksi-i-zwyk%C5%82e-)Dla-3-psiak%C3%B3w-z-Tomaszowa-DO-08-09?p=19580786#post19580786[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']rzeczywiście, jak się sypie to wszystko :([/QUOTE]

Dokładnie , po paru latach bycia domem tymczasowym kończę swoją karierę , Dolly jest ostatnim moim tymczasem , niestety ,po pierwsze ja boję się ryzykować , po drugie TZ nigdy się już na bycie DT nie zgodzi , zaczęły kaszleć psy hotelowe im też muszę kupić leki sama , nie mam prawa prosić o to opiekunów bo choroba jest tylko i wyłącznie moją winą , zresztą płatynych psów jest tylko 4 , 2 bezpłatne i Magik opłacany raz na jakiś czas i to niewiele . Policzyłam właśnie ile kosztowało mnie leczenie dotychczasowe - 240 zł (antybiotyki , syropy i osłona ) a to tylko małe psiki nie licząc Wafla , leczenie w hotelu 7 ( z czego 6-u ponad 20 kg ) psów będzie mnie kosztować przynajmniej dwa razy tyle . Mam dosyć wszystkiego dzisiaj :( Przepraszam , ale musiałam się wyżalić .

Z Dolly w czwartek jadę do Łodzi na biopsję .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Anja, ściskam i podtrzymuję na duchu, tylko tyle mogę :( Nie martw się, u mnie też ostatnio super wydatki: naprawa nowo kupionego auta 1000zł....[/QUOTE]

Znam ten ból , ja w swoim po tygodniu od kupienia musiałam robić remont generalny silnika , bo ktoś go pięknie odpicował do sprzedaży i wlał uszczelniacza do silnika - 1700 zł , na szczęście za dwa miesiące zmieniam nazwisko i liczę ,że moje kłopoty się skończą wreszcie (dla wyjaśnienia nazywam się Kłopotowska )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Znam ten ból , ja w swoim po tygodniu od kupienia musiałam robić remont generalny silnika , bo ktoś go pięknie odpicował do sprzedaży i wlał uszczelniacza do silnika - 1700 zł , na szczęście za dwa miesiące zmieniam nazwisko i liczę ,że moje kłopoty się skończą wreszcie (dla wyjaśnienia nazywam się Kłopotowska )[/QUOTE]

U mnie niestety też remont silnika, ale tu akurat nie była wina poprzedniego właściciela, ale mimo to dało po kieszeni.... narazie mam dług do spłacenia :diabloti:

Zmieniasz nazwisko - w sensie ze stanem cywilnym? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...