Jump to content
Dogomania

Poszukujemy domu dla cudownej 2,5 letniej suczki SALI


1_dudi

Recommended Posts

[attachment=1766:8789.attach]Witam

Poszukujemy domu dla 2,5 letniej szuczki SALI. Sali dwa m-ce temu się oszczenila. Obecnie jej właściciele, chcą oddać SALi ponieważ jest dla nich zbyt uciążliwa. Sali do 6-ciu miesięcy wychowywana byla w domu, jej rodzice zajmowali się wraz ze swoją Panią dogoterapią. Pewnie dlatego SALI ma wrodzoną cierpliwośc do dzieci, później została na ogrodzie, ale nie znaczy to że pies nie umie zachowac się w domu :) Sunia jest przeurocza i bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, ponieważ zaczeła uciekać jej właściciele muszą trzymać ją na łańcuchu, może to powód że nikt się nią nie interesował, dlategio sunia zaczeła uciekać. Bardzo jest nam żal, uważam że spełniłaby się jako pies domowy, ponieważ bardzo pragnie towarzystwa i serca człowieka :) W suni nie ma agresji, napewno umiałaby znaleść się w domu z innym towarzyszem - psem :) Bardzo zależy nam na znalezieniu ludzi którzy okażą jej serce i stworzą jej dom na całe życie. Kontakt na maila, lub telefoniczny: 508231788

Link to comment
Share on other sites

Tak, widziałam wątek berneńczyków, jeśli nie uda nam się znaleść odpowiedniego domu z ludźmi dla którzy okazaliby serce SALI, a nie tylko patrzyli przez pryzmat, jak tu jeszcze zarobić na suczce to na pewno się z nimi skontaktuje :)

Link to comment
Share on other sites

ja właśnie poszukuję psa dla rodziny z dwójką małych dzieci (5 mies. i niecałe 2 lata), którzy szukają psa wychowanego z dziećmi, mają też kota, ale i 3 owce. berneńczyk byłby chyba najwłaściwszy. sama mam berneńczyka i polecam go gorąco wszystkim rodzinom w dziećmi.
Rodzinka ma dom z dużym ogrodem, mieszkają na przedmieściach. Piesio miałby możliwość mieszkania zarówno w domu jak i ogrodzie. Pan czyta o rasach, dlatego wydaje mi siębardzo rozsądna rodzina, której wybór jest poparty wiedzą, no i mieli już duże psy, więc mają doświadczenie w tym

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...