Jump to content
Dogomania

Potrzebne wsparcie finansowe oraz darmowe dt dla psów z pseudohodowli ....Pilnie!!!!!


Pola17

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pola17']zgłosił sie kolejny dt dla 3 piesków z okolic poznania . Dom sam wysterylizuje sunie zapewni weta karme szczepienie itp[/QUOTE]

Jeśłi to zaufane i pewne miejsce, to chyba będzie najlepszym rozwiązaniem dla suniek, bo do mnie jednak daleki transport je czeka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Średnio jestem za tym dt... Wszystko wyjdzie 'w praniu'...[/QUOTE]

najważniejsze jest teraz dobro suń, żeby trafiły w dobre miejsce, to że dom chce ponieść koszty dobrze by o nim świadczyło, tylko żeby to faktycznie było tak różowo...a czy to DT czy DS?

Link to comment
Share on other sites

i wiadomo już kiedy będziecie odbierać psiaki?I jeszcze mam takie pytanie, jak to będzie z ich sytuacją prawna, czy uda Wam się uzyskać od tego właściciela zrzeczenie, bo jezeli tego nie zrobi to prawdopodobnie nie będzie im mozna szukać DS przez długie miesiące, i wiadomo jak to z sądami, jezeli stwierdzą ze psy nie miały złych warunków to jeszcze każą je zwrócić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']i wiadomo już kiedy będziecie odbierać psiaki?I jeszcze mam takie pytanie, jak to będzie z ich sytuacją prawna, czy uda Wam się uzyskać od tego właściciela zrzeczenie, bo jezeli tego nie zrobi to prawdopodobnie nie będzie im mozna szukać DS przez długie miesiące, i wiadomo jak to z sądami, jezeli stwierdzą ze psy nie miały złych warunków to jeszcze każą je zwrócić...[/QUOTE]

Bardzo słuszna uwaga!
Sytuacja prawna psiaków jest bardzo ważna!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Wszelkie osoby, które są chętne, by zostać DS proszę o pilny kontakt pod nr 602557035 lub maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Można dzwonić do 3.oo w nocy ;)[/QUOTE]

Ale one będą przed oddaniem wysterylizowane?Chętnych na rasowe pieski będzie dużo, część z nich będzie pięknie mówić, obiecywać, ale jeśli to nie będą sprawdzone domki to nie mamy zadnej gwarancji gdzie trafią, a nawet umowa adopcyjna nie daje zadnej pewności...poza tym to ze nie są w widocznej ciąży to nie znaczy ze w ciązy nie są.Trzeba je koniecznie przed oddaniem wysterylizować, chyba ze trafią do naprawdę sprawdzonego domku.Wiem, ze sterylizacja to koszty, ale koszt sterylizacji powinien zwrócić przyszły właściciel, przecież i tak by ją musiał zrobić.Proszę, nie oddawajcie suniek tak z marszu, to nie jest dobry pomysł.
Nadal oferuję pomoc w wysterylizowaniu 2 suczek u mnie na BDT jeśli będzie taka potrzeba, nie możemy dopuścić przecież do powstania kolejnej pseudo...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Już po wizycie weterynarza: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pieski mają świerzba prawdopodobnie. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Suczka z oczkiem ma ostry stan zapalny, który trzeba zniwelować, żeby orzec czy oko uda się uratować czy nie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wszystkie miały pchły, zostały odpchlone.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dostały również tabletki na odrobaczenie.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

zgłoście się w sprawie Husky do SOS Husky
soshusky.pl

Z podtoruńskiego pseudo zabrali wszystkie Husky na DT, a było ich sporo, kilkanaście. Z jednym powinno pójść łatwiej ;)

edit

pytanie tylko czy to na pewno Husky czy może malamut (patrzę na fotkę, ale trochę za mało szczegółowa). W razie co SOS Husky współpracuje z Fundacją Adopcje Malamutów, więc i tak dobrze by trafił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...