Jump to content
Dogomania

CELINKA prosi o adopcję - Schronisko "Kundelek" - Rzeszów


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta Pani dzwonila do schroniska w sprawie Celinki, ale ponoc nikt nie odbieral. Pisala mi ze zadzwoni jeszcze raz. To bylo jakies dwa tygodnie temu. Kilka dni temu napisalam do tej Pani z pytaniem czy sie w koncu dodzwonila, ale mi nie odpisala. Dzisiaj napisalam do niej jeszcze raz. Wolontariuszki tez mi nie odpisuja, nie wiem o co chodzi. :niewiem: Jesli tylko cos sie dowiem, to zaraz dam Wam znac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja jej zrobilam ogloszenie na Tablicy. To ogloszenie zrobilam juz dawno z moim e-mailem i nr. telefonu do Kasi (ale nie pamietam kto to jest, pewnie ktoras wolontariuszka). Zainteresowana Pani dzownila na numer Kasi, ale sie nie dodzwonila. Wtedy napisala do mnie i podalam jej numer telefonu do schroniska. Pani odpisala mi znow ze w schronisku nikt nie odbiera. Pani miala kilka pytan, na ktorej ja nie potrafilam odpowiedziec, no i w koncu rozeszlo sie to po kosciach. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

No właśnie była Pani chętna na Celinkę,nawet bardzo ale zabrakło zwykłej komunikacji.

Żal bardzo,dzwoniłam do schroniska w Rzeszowie i sunia nadal tam siedzi.

Zastanawiam się,po co nikita 1978 zakładała wątek Celince,skoro jej zapał tak szybko minął,a

może  sunieczka od kilku lat byłaby szczęśliwa w swoim domu....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Przypomniała mi się dzisiaj Celinka. Poszukałam na stronie schroniska. Nadal jest do adopcji pod imieniem Calinka. Piszą że, jakiś czas temu została adoptowana lecz odmówiła całkowicie jedzenia. Nie zaakceptowała ani ludzi ani warunków w domu. Zamknęła się w sobie. Jest do adopcji nadal. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...