Jump to content
Dogomania

Dobry wet-Poznań


natalia.aleksandrov

Recommended Posts

Witam wszystkich :)
Chciałabym polecić świetnego weterynarza w Poznaniu - doktora Tomasza Deskę. Prowadzi on mobilny gabinet weterynaryjny [url]www.mobivet.pl[/url], ale ma też swój gabinet na Naramowicach. Doktor Tomasz jest bardzo dobrym fachowcem, ma świetne podejście do zwierząt i bardzo rozsądne ceny - zwłaszcza dla bezdomniaków lub psów fundacyjnych. Cenię w nim to, że wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem (no bo kto by przyjechał do chorego znajdy o 23 w niedzielę? 30 kilometrow?...) oraz że umie się przyznać, jeżeli jakiś zabieg go przerasta i kieruje do innego specjalisty - a wszyscy wiemy, ze niektórzy tak nie robią, tylko wykonują zabiegi i zarabiają na swoim braku kompetencji...
POLECAM!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo dobrze,Natalio że założyłaś ten wątek.Jest on bardzo przydatny dla włascicieli psów,żeby uniknąc wielu tragedii.
W ten sposób może także weterynarze zaczną się mieć więcej na bacznosci
i nie bedą lekceważyć naszych zwierząt.
Oby tylko jak najwiecej było wypowiedzi i o wszystkich weterynarzach z Poznania
i okolic.Na razie niestety wielu z nich podchodzi do naszych zwierząt,jak do kopalni pieniędzy.Najchetniej jakby im przed wejściem jeszcze ze stworem
dać całą zawartosc portfela i jeszcze dosyłać.To im często zasłania chorobę.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie... A Tomek jest świetnym specjalistą, a do tego jest szczery - naprawdę warto korzystać z jego usług. jest do tego stopnia pasjonatą, że na interwencje jeździ z nami za darmo w swoim prywatnym wolnym czasie... Wspaniała osoba!
Oby było takich coraz więcej! Bo u nas - w Poznaniu i w okolicach - mało jest takich weterynarzy.. :(

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu w ogóle ma wrażenie, że weterynarze kase ściagają jak mogą. Tzn nie mam porównania z innymi dużymi miastami (podejrzewam że nie lepiej), ale widze ile sie płaci w mniejszych miejscowościach....za szczepienie + odrobaczenie + jakiś środek przeciwko kleszczom dla psa małej/średniej wielkości zapłaciłam w Poznaniu ponad 100 zł. Natomiast w Koszalinie za to samo wyszło ok. 50 zł...

Podobnie z kastracją. Kastrowałam w mniejszej miejscowości, u weterynarza, u którego była sterylizowana suczka moich tesciów, zapłaciłam niecałe 100 zł. W Poznaniu jak sie orientowałam najtaniej było w jakiejś lecznicy, o której nie mogłam znaleźć opinii, ale był to koszt blisko 200 zł.

Raz Bilbo sobie skaleczył łapę, a tu koniec miesiąca, akurat wtedy krucho z kasą, a tu jeszcze do zapłacenia miałam ratę, jakies rachunki przyszły......ale byłam przerażona na ile mnie skoszą u weterynarza..wtedy głupie 200 zł robiło dużą róznice :D

Dzieki za informacje, teraz będe się w razie czego kierowac do p.Tomka :)

Link to comment
Share on other sites

Na pewno się ucieszy z nowych klientów! :) Fajnie, jak powiecie, że jesteście od Natalii i Denisa - dzięki takiemu "naganianiu" mamy większe zniżki dla bezdomniaków, każdy nowy klient, to pieniądze na życie dla Tomka, czyli możliwość "odpuszczenia" w przypadkach dramatycznych ;)
Prosimy o relację po wizycie! Jestem pewna, że każdy będzie zachwycony - Tomek ma świetne podejście do zwierzaków, zawsze wygłaszcze i pogada :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='natalia.aleksandrov']Na pewno się ucieszy z nowych klientów! :) Fajnie, jak powiecie, że jesteście od Natalii i Denisa - dzięki takiemu "naganianiu" mamy większe zniżki dla bezdomniaków, każdy nowy klient, to pieniądze na życie dla Tomka, czyli możliwość "odpuszczenia" w przypadkach dramatycznych ;)
Prosimy o relację po wizycie! Jestem pewna, że każdy będzie zachwycony - Tomek ma świetne podejście do zwierzaków, zawsze wygłaszcze i pogada :)[/QUOTE]

A do kogo,Natalio radzisz udać sie jak pies zachoruje w nocy?

Bo ja to widze bardzo cienko w naszym Poznaniu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Ja próbuję budzić Tomka do skutku, może się uda... A tak to pozostaje nam jedynie Mieszka, bo nie słyszałam o niczym 24h :([/QUOTE]

Przy ul. Grunwaldzkiej jest Lecznica dla Zwierząt 24 h.

Od 12 lat korzystam z usług dr Kwineckiego, szczerze polecam! Nie jest zbyt drogi, np. wizyta - badanie, zastrzyki, pzregląd uszu, czyszczenie 50 zł. Raz poszłam z moim westem, i niestety był inny lekarz. Zapłaciłam 120 zł.......... Ale być może niższa kwota u dr Kwineckiego wynika z tego, że jestem jego stałą pacjentką, a właściwie to jest nim mój pies.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Dobrze wiedzieć :) Nie zna dr Kwineckiego, może warto się przejść i sprawdzić, żeby wiedzieć co i jak :)[/QUOTE]

To jest starszy lekarz, koło 70 stki, albo i po. Ale jestem z niego zadowolona. Kiedyś mój mąz chodził do niego ze swoim bokserem przez 14 lat. I tylko do tego lekarza. Niestety w tygodniu jest tylko 2 raz po południu. I zwykle jak mam w planie iść z psem lub z kotem, to wcześniej dzwonię, ale czasami jest tak, że nie moge zadzwoniż, tylko muszę biec już, to po propstu kto jest do tego trafiam. Ale wtedy zwykle jest znacznie drożej.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='MALWA']To jest starszy lekarz, koło 70 stki, albo i po. Ale jestem z niego zadowolona. Kiedyś mój mąz chodził do niego ze swoim bokserem przez 14 lat. I tylko do tego lekarza. Niestety w tygodniu jest tylko 2 raz po południu. I zwykle jak mam w planie iść z psem lub z kotem, to wcześniej dzwonię, ale czasami jest tak, że nie moge zadzwoniż, tylko muszę biec już, to po propstu kto jest do tego trafiam. Ale wtedy zwykle jest znacznie drożej.[/QUOTE]
Jest klinika na Mieszka I, ale tam tylko w nagłych wypadkach. Bardzo niemiło, drogo. Osobiście unikam.
My jesteśmy zadowoleni z przychodni My Pet na 1000-lecia. Ostatnio byliśmy na szczepieniu na Wichrowych Wzgórzach i również mogę polecić. Z My Pet na pewno nie zrezygnujemy, ale nie zawsze mogę jechać na drugi koniec miasta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agg']Jest klinika na Mieszka I, ale tam tylko w nagłych wypadkach. Bardzo niemiło, drogo. Osobiście unikam.
My jesteśmy zadowoleni z przychodni My Pet na 1000-lecia. Ostatnio byliśmy na szczepieniu na Wichrowych Wzgórzach i również mogę polecić. Z My Pet na pewno nie zrezygnujemy, ale nie zawsze mogę jechać na drugi koniec miasta.[/QUOTE]

Chyba to ponury zart.Poczytaj sobie troche wyżej >Czy naprawde tam wysyłasz psy i nie masz wyrzutów sumienia?Myslę oczywiscie o pierwszym adresie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka']Ja również polecę MyPet :D Bardzo kompetentni lekarze, miła i przyjemna atmosfera, no i przede wszystkim - nie lecą na kasę :)[/QUOTE]

[B]Ale pytanie było,gdzie w nocy można w naglych przypadkach mozna pójsc z psem bez narazania go na niekompetencję
lekarzy.Czy My Pet jest też w nocy i w weekend otwarty? I gdzie się zanjduje.Bo w normalnych godzinach jest wielu czynnych
lekarzy,najgorszy problem jest w nocy i w weekendy.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ewa01']Chyba to ponury zart.Poczytaj sobie troche wyżej >Czy naprawde tam wysyłasz psy i nie masz wyrzutów sumienia?Myslę oczywiscie o pierwszym adresie.[/QUOTE]

Napisałam, że tylko w nagłych wypadkach, dodam że pod ścisłą kontrolą i okiem właściciela. Niestety to jedyna klinika 24h w Poz a czasami nie ma wyjścia. Więc troszkę spokojniej, odpowiedź dotyczyła właśnie pytania o weta 24.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agg']Napisałam, że tylko w nagłych wypadkach, dodam że pod ścisłą kontrolą i okiem właściciela. Niestety to jedyna klinika 24h w Poz a czasami nie ma wyjścia. Więc troszkę spokojniej, odpowiedź dotyczyła właśnie pytania o weta 24.[/QUOTEJ
[B]Ja tylko powtarzam,uważajcie na tę klinikę.Lepiej poczytajcie więcej o niej
,to więcej się dowiecie.Zadna inna nie ma tylu negatywnych ocen.A życia już nie zwrócisz.Ostrzegam,ostrzegam i jeszcze raz ostrzegam.Czytajcie
wpisy o tej klinice zanim zostaną usuniete.I jeszcze raz ostrzegam.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pani Kasia na osiedlu Polanka to ul Katowicka 11U :) Jest genialna, kocha futrzaki i ma podejscie równierz do ich włascicieli. Polecam ją własnie panią Kasie z tamtej lecznicy bo to osoba która dla kasy nie męczy zwierzat
( niestety robi to dr Dabrowski z ul. Zbąszynskiej i tego miejsca nie polecam a wrecz odradzam, dlaczego? bo kotu z nieczynnymi nerkami zafundował kilkugodzinną kroplówke co tylko na chwile rozrzedziło krew i meczarnie kotka przedłuzyły sie o kilkanascie godzin :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Witam wszystkich :)
Chciałabym polecić świetnego weterynarza w Poznaniu - doktora Tomasza Deskę. Prowadzi on mobilny gabinet weterynaryjny [URL="http://www.mobivet.pl"]www.mobivet.pl[/URL], ale ma też swój gabinet na Naramowicach. Doktor Tomasz jest bardzo dobrym fachowcem, ma świetne podejście do zwierząt i bardzo rozsądne ceny - zwłaszcza dla bezdomniaków lub psów fundacyjnych. Cenię w nim to, że wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem (no bo kto by przyjechał do chorego znajdy o 23 w niedzielę? 30 kilometrow?...) oraz że umie się przyznać, jeżeli jakiś zabieg go przerasta i kieruje do innego specjalisty - a wszyscy wiemy, ze niektórzy tak nie robią, tylko wykonują zabiegi i zarabiają na swoim braku kompetencji...
POLECAM![/QUOTE]

Bardzo dobry człowiek, dzis pomógł odejsc naszej Laruni [i] :( jest spokojny, taktowny i widac ze obchodzi go los zwierzaków... Nasza psina była z nami 11 lat i ciezko sie pogodzic ze juz jej nie bedzie...Ale odeszła spokojnie będac wsród swoich w swoim domku... zasnęła :( :( :(
Laruniu zostaniesz w naszych sercach na zawsze, tak bardzo Cie kochamy...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Mabet']Bardzo dobry człowiek, dzis pomógł odejsc naszej Laruni [i] :( jest spokojny, taktowny i widac ze obchodzi go los zwierzaków... Nasza psina była z nami 11 lat i ciezko sie pogodzic ze juz jej nie bedzie...Ale odeszła spokojnie będac wsród swoich w swoim domku... zasnęła :( :( :(
Laruniu zostaniesz w naszych sercach na zawsze, tak bardzo Cie kochamy...[/QUOTE]

również skorzystałam z usług tego weterynarza w takim samym przypadku... Sonia miałą 13 lat
[*]...

Poszukuję też weterynarza specjalisty dermatologa w Poznaniu lub okolicach!! zna ktoś z własnego doświadczenia? bo już mam dosyć chodzenia po zwykłych wetach...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bardzo sobie cenię Klinikę Doktora Piotra Dąbrowskiego http://www.wet.pl i Doktora Macieja Skowyry http://www.weterynarz.pila.pl. Ze swoimi zwierzakami chodziłam do różnych lekarzy weterynarii. Różnie tam bywało, u tych weterynarzy zawsze było wszystko świetnie. Uważam ich za najbardziej kompetentnych i oddanych swojemu zawodowi. Szczególnie cenię sobie fachowość i dobre podejście do zwierząt. Moje psiaki bardzo chętnie do tych klinik przychodzą, co jest dla mnie bardzo miłe. Po za tym, nigdy nie spotkałam się tutaj z jakimś naciąganiem. Dobry, a raczej bardzo dobry weterynarz, jest tutaj najlepszym określeniem.[attachment=10802:11034172_922885837742611_5186471069877713065_n.jpg]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Odradzam stanowczo lecznicę dla zwierząt na Grunwaldzkiej 248 w Poznaniu. Weterynarz Maciej N podał starszemu psu steryd dłogodziałający "na oko" bez zrobienia podstawowych badań. Pies kulał i z tym byliśmy u niego. Po tym jednym zastrzyku pies zaczął sikać i pić jak zwariowany (już na drugi dzień). Stracił apetyt. Ten człowiek powiedział nam że podaje leki przeciwzapalne ale o sterydzie nie wspomniał ani słowem. Nie powiedział też jakich skutków ubocznych możemy się spodziewać. Z tego artykułu napisanego przez prawdziwego weterynarza wynika że sterydy są bardzo często nadużywane i to bez wcześniejszych badań, co może mieć fatalne skutki. Link do artykułu http://www.psy24.pl/1829-Sterydy-Uwaga-pies-u-weterynarza.html

 

Kiedy wydawało się że sytuacja jest już opanowana (nie wróciliśmy już do tego człowieka), pies zaczął pić normalnie, przestał robić pod siebie (choć trzeba było wychodzić z nim częściej niż zwykle) oraz wrócił mu apetyt (schudł mocno w ciągu około dwóch-trzech tygodni) nagle trzy dni temu jego stan znaczenie się pogorszył. Wczoraj podjęliśmy decyzję o uśpieniu. 

 

Co ciekawe weterynarz która usypiała naszego psa również się przyznała do tego że bywa że podają steryd bez dogłębnego badania i nie informują właścicieli o tym fakcie. Dla mnie to jakaś kpina! Nie rozumiem dlaczego weterynarze nie mówią o takich rzeczach, i co więcej nie przygotowują swoich klientów na ewentualne efekty uboczne jakie mogą wystąpić?

 

Może chodzi o to aby klient ponownie pojawił się w gabinecie i wydał jeszcze trochę pieniędzy? 

 

Kompletnie straciłem zaufanie i poważanie dla weterynarzy. Prawdopodobnie 99% z nich to osoby które skończyły studia i już nie czują potrzeby edukowania się. Odrębna sprawa, nie mają pojęcia o karmieniu psów. Wpychanie ludziom karm jest po prostu biznesem. Takim samym jak wpychanie ludziom płatków zbożowych na śniadanie i reklamowanie tego jako zdrowy produkt. 

 

Tak czy inaczej, lecznicę dla zwierząt na Grunwaldzkiej 248 radzę unikać jak ognia. Nie potrafią zająć się klientami jak trzeba, nie potrafią podejść do leczenia psa w sposób profesjonalny to nie zasługują na istnienie w tym biznesie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...