Jump to content
Dogomania

Szamanek mam juz wszystko ,rodzine i dom i milosc i jestem wrocławianinem.Dziekuje


giselle4

Recommended Posts

a juz jestem czysty

nie kąpie sie wiecej i juz:)
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10813/3cb2f6ed002508de5027f19b/sdc19345[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8636/6c75a44b0028012c5027f19b/sdc19344[/IMG]


[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17954/deeea9e400065cfd5027f19b/sdc19346[/IMG]

juz widac ze to pies

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale ma zrezygnowaną minę na tym pierwszym zdjęciu!!! Wcale mu się nie dziwię, że ma już dość. Woda po kąpieli jeszcze rzeczywiście strasznie smołowata, ale nie ma się co dziwić straszliwie był wytaplany. Teraz tylko trochę go dopieścić po przeżyciach i psiur będzie jak ta lala :lol:. Już zazdroszczę przyszłym właścicielom :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz trafiłam na wątek Szamanka, bo w międzyczasie nie zorientowałam się, że ma już swój własny. Mówią, że język polski bogaty jest w przekleństwa, ale w tym wypadku aż mi słów brakuje albo lepiej ich nie użyję, bo mnie jeszcze zbanują...Szamanku, cioteczki cudownie o Ciebie dbają i znajdą Ci najlepszy domek na świecie!! Giselle, czy czego jeszcze teraz potrzebujecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']woda wciąż wygląda fatalnie :(
a jak tam zdrowie psa?[/QUOTE]
WET jest codziennie
dostał zastrzyk
jewitaminy
nie widac oznak choroby
raczej oznaki zrezygnowania
bo On chce na spacerek z wolontariuszkai
i kazda kapiel konczy sie nagroda
smaczkami ,serkiem i...spacerkiem
takim godzinnym po trawie i polach...kocha to

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dopiero teraz trafiłam na wątek Szamanka, bo w międzyczasie nie zorientowałam się, że ma już swój własny. Mówią, że język polski bogaty jest w przekleństwa, ale w tym wypadku aż mi słów brakuje albo lepiej ich nie użyję, bo mnie jeszcze zbanują...Szamanku, cioteczki cudownie o Ciebie dbają i znajdą Ci najlepszy domek na świecie!! Giselle, czy czego jeszcze teraz potrzebujecie?[/QUOTE]

szczerze?
czasu
Paula czasu aby cos jeszcze zrobic dobrego::)
doba zbyt krotka
ale jestem zadowolona bo ludzie okazali wieką pomoc...to Wy dogomaniacy
DZIEKUJE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Ale ma zrezygnowaną minę na tym pierwszym zdjęciu!!! Wcale mu się nie dziwię, że ma już dość. Woda po kąpieli jeszcze rzeczywiście strasznie smołowata, ale nie ma się co dziwić straszliwie był wytaplany. Teraz tylko trochę go dopieścić po przeżyciach i psiur będzie jak ta lala :lol:. Już zazdroszczę przyszłym właścicielom :lol:.[/QUOTE]

ciocia paczka ,,szmatkowa,, od Ciebie doszla
uszy zjedzone
sorry ale pomogli Szamankowi koledzy:)
mamy reczniki i poszwy do wycierania
Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Rada Owczarkowa podjęła swoją pierwszą prawomocną decyzję w sprawie przyznania wsparcia finansowego w wysokości 50 zł właśnie Szamankowi :multi:
Proszę o numer konta na PW[/QUOTE]

Konto sama znalazłam w #1 poście i w imieniu Rady Owczarkowej przelałam 50 zł dla Szamanka. Bardzo proszę o potwierdzenie wpływu pieniążków na konto schroniska na wątku SKARPETY OWCZARKOWEJ (link mam w podpisie )
I niech nam chłopak szybciorem wraca do sił :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Konto sama znalazłam w #1 poście i w imieniu Rady Owczarkowej przelałam 50 zł dla Szamanka. Bardzo proszę o potwierdzenie wpływu pieniążków na konto schroniska na wątku SKARPETY OWCZARKOWEJ (link mam w podpisie )
I niech nam chłopak szybciorem wraca do sił :loveu:[/QUOTE]
dziekuje
zapytam jutro pania księgowa i potwierdze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vesper']A ode mnie paczuszka (wysłana w piątek) też z ręcznikami, szmatkami, i ciepłym, polarowym kocykiem (plus 2 kremy Nivea zakupione na poczcie) dotarła?[/QUOTE]

tak ,dzisiaj doszla na adres schroniska
i 2 kremy
tez sie przydadza bo zawsze to kremy najszybciej rozpuszczaja smary ..a na łapkach jeszcze zostało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']tak ,dzisiaj doszla na adres schroniska
i 2 kremy
tez sie przydadza bo zawsze to kremy najszybciej rozpuszczaja smary ..a na łapkach jeszcze zostało.[/QUOTE]
No właśnie dlatego kupiłam tłusty krem, a nie żadne wynalazki (do opalania nie mieli). Cieszę się że skromna paczuszka dotarła, wstyd- że zapomniałam o smakołykach :oops:
To ostatnie postaram się nadrobić... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']szczerze?
czasu
Paula czasu aby cos jeszcze zrobic dobrego::)
doba zbyt krotka
ale jestem zadowolona bo ludzie okazali wieką pomoc...to Wy dogomaniacy
DZIEKUJE[/QUOTE]

Chodziło mi bardziej z materialnych rzeczy czy nie potrzebujecie, żeby coś podesłać :)
"jeszcze"? Giselle, Ty już całą siebie im oddajesz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Chodziło mi bardziej z materialnych rzeczy czy nie potrzebujecie, żeby coś podesłać :)
"jeszcze"? Giselle, Ty już całą siebie im oddajesz....[/QUOTE]

Pula przestan.....
ja sie czuje jeszcze malo wypracowana hihihi
ale juz czuje sie lepiej
Dinko i Lala w domku
Maniek ma szanse ,Szamankowi zaczniemy szukac i zycie plynie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...