Jump to content
Dogomania

Mł.Ch.Pl


JoannaP

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Zarówno wniosek na Młodzieżowego Championa PL, jak i na "dorosłego" można przesłać mailem, wypełniając odpowiedni formularz, dostępny na stronie ZKwPL. Ale dla pewności zawsze lepiej zadzwonić następnego dnia do ZG i upewnić się, że wszystko jest OK. Jak do tej pory, to najkrótsza droga do szybkiego przesłania dokumentów i - dla osób mających dostęp do Internetu - najmniej uciążliwa (nie ma ręcznego wypełniania formularza, nie trzeba kupowac koperty i znaczków, no i wreszcie nie trzeba chodzi na pocztę).
Pzdr.[/quote]
tak, można to zrobic w domu przy ciepłym cappuccino 8) 8) znacznie przyjemniej
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wolę słodzoną :lol: a żeby była od razu zdatna do picia mam gotową przegotowaną zimną wodę i dolewam do zaparzonej herbaty 8)

A wniosek o Mł. Ch. Pl też wysłałam mailem i dyplom mam 8) wprawdzie pognieciony i jakby szedł okrężną drogą ale dotarł :P

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Zachecona Waszymi doswiadczeniami przed chwila wyslalam wniosek o CH.ML. poczta elektroniczna.Poprzednie zawsze tradycyjnie ,z kopiami kart ocen.
Czekala pewnie bede dluzej na sprawozdanie z ostatniej wystawy/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hmm ja na moje Championaty ( w sumie 5 juz ich nazbierałam) czekałam zawssze po kilka miesiecy a wysyłałam wnioski i listownie i meilem i przewaznie dopiero po telefonicznej rozmowie przychodziły - a dwa na dodatek z błedem w nazwisku !!! wrrr widzocznie panie z warszawy nie lubia wrocławia :( ale nie tylko w Championatach maja opóxnienia - moja znajoma czekała 8 miesiecy na rodowód dla swojego szkota !!![/quote]

Ech.. ja tez z wrocka i tez nadal czekam na championat. Musze znowu do nich zadzwonic, bo zupelnie o tym zapomnialam (tzn o championacie). Dlaczego te panie nas nie lubia?? :roll: Wrocławianie to bardzo mili ludzie (przyklad - ja) :wink:
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...