Jump to content
Dogomania

Mł.Ch.Pl


JoannaP

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naprawdę !!

Wystarczy podać dane psa, gdzie i kiedy i od kogo co dostał, dobrze dodać numer katalogowy wraz z miejscem data każdego otrzymanego wniosku ZwMł/CWC i gotowe.

Problem tylko w tym, że Oddział po wystawie ma 45 dni czasu na wysłanie sprawozdania z przyznanymi Zw.Mł. i CWC , i dopiero jak dane podane przez właściciela psa zgadzaja się z podanymi w sprawozdaniach z Oddziałów , może ZG przesłać DYPLOM !!

Ale się rozpisałam............ :lol:

Link to comment
Share on other sites

z dorosłym ch.pl też jest tak prosto i szybko?

Tak, tak!! :D

Mnie powiedziano w moim oddziale, że muszę wypełnić wniosek i dołączyć te "karteczki" z wystaw. Ale problem w tym, że odłożyłam gdzies to na bok - żeby nie zginęły oczywiście - i... diabeł ogonem nakrył... :evil: Dowiedziałam się, że będę musiała pisac wnioski do poszczeg.oddziałów, które organizowały wystawy, dostane kopię karty oceny i potem dopiero moge to wysłac do W-wy. A tu proszę - niespodzianka!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Tydzień temu wysłałam meilem zgłoszenie i dziś przyszedł DYPLOM dla Nikity! :D

Piszę o tym dlatego, ze pierwotnie informowano mnie, ze można taki wniosek wysłac jedynie normalną poczta, dołaczają stos dokumentów - tymczasem weszłam na stronę www.zkwp.pl i załatwiłam wszystko bez bólu!

Ja też wysłałem meilem zgłoszenie i nie wiem czy dostawaliście jakieś potwierdzenie zwrotne czy tylko mam czekać .

Link to comment
Share on other sites

nie dostałam potwierdzenia i nikt nie dostaje, jak powiedziała mi pani w ZG nie mają na to czasu, do tego ja czekałam 2 miesiące i mimo, że zgłosiłam o 2 championaty (oba moje lhasaki miały z tych samych wystaw Zw.Mł.) to dostałam na razie tylko 1 Młodziezowy Championat :(

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej , robiłam kserokopie kart ocen i wysyłałam do Z.G. i trzeba było troche poczekac, do tego dochodzi okres wakacyjny .Z.G. ma przerwe chyba w sierpniu z racji urlopów to trzeba sie spieszyć, teraz też wysłałam mailem o Mł.Ch. i jestem bardzo ciekawa jak szybko dostane.

Pozdrawiam Arlena :)

Link to comment
Share on other sites

:evil: udało mi się dodzwonić do ZG :evil: Czekać sobie mogę do końca świata i jeden dzień , bo ODDZIAŁ W ŁODZI jeszcze do tej pory NIE RACZYŁ PRZYSŁAĆ sprwozdania z Wystawy !!!!!! :evil:

:evilbat: :evilbat: A FE ŁÓDŹ :evilbat: :evilbat:

WSTYDŹCIE SIE !!!

Link to comment
Share on other sites

Ten gotowy elektroniczny wniosek na championat, który jest na stronie ZG na taki mały "knif". Dane z okienka do okienka aby wpisać nalezy posługiwac się przyciskiem "Tab" a nie kursorem i myszą. :-? Zrób to jeszcze raz!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zarządu Głównego chyba :roll:

Ja czekałam i czekałam......... jak mi się udało wreszcie dodzwonić to się okazało ,że O/ŁÓDŹ nie nadesłał sprawozdania, mimo ,że już grubo po terminie było :evil: wstyd!! :evil: i tacy mają prawo do wystawy międzymarodowej :evil: a fe :evil: Zaraz też podałam inny zestaw uzyskanych tytułów Zwyc. Młodz. , bo sunia ma ich 6 do dyspozycji od 6-ciu róznych sędziów w tym 3x z międzynarodówek......... i dyplom wysłali.....

Po 2 tygodniach zadzwoniłam i się okazało ,że dawno wysłali i nie dotarł :evil: ......... wysłali raz jeszcze i nareszcie mamy !! :lol:

Link to comment
Share on other sites

JA ze swoja najprawdopodobniej w tą niedziele skończymy młodzieżowy championat.I mam pytanie.Czy w jakiś sposób może być problem z tym, źe najprawdopodbniej w krośnieńskch papierach będzie napisany przodmek mojej, przynajmniej błedny jest na potwierdzeniu, jakie dwa dni temu dostałam.Otóż Klio ma przydomke "Oczajdusza", a na potwierdzeniu jest "Oczaj Dusza".Czy to może mieć jakiś wpływ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...