Jump to content
Dogomania

Poznań 20.x international dog show ( cacib )


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']Co??? Nikt się nie chwali? :) No to ja zacznę: w sobotę, syn mojego Guinnessa, Gingerdream ALL EYES ON ME (hod. i wł. Angelika Żabicka), Dosk., I lokata, CAC, CACIB, BOB, BOG i BIS!!!!!!! Ogromne gratulacje dla "wnusia" i Angeliki! No i jeśli ktoś ma zdjęcia z BISa, to będę wdzięczna, bom daleko i na własne oczy tego pięknego zwycięśtwa nie widziałam. :([/QUOTE]

Wielkie gratuuuulacje dla Twojego syncia Haniu i wielkie dla Angeliki która pięknie go wystawia:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pauliii'][URL]https://picasaweb.google.com/108710582868141682712/20Pazdziernika2012PoznanWystawa[/URL] trochę ode mnie : D[/QUOTE]

dzieki :)

[quote name='felisa']Mam pytanie, czy ktoś z Was został wyproszony z ringu i niedopuszczony do oceny zgłoszonego, opłaconego i "dostarczonego" psa za brak pieczątki na numerku? Albo zna taką osobę?
Nie było informacji na stronie, na zgłoszeniach, na potwierdzeniu - słowem nigdzie. Na wystawę weszliśmy normalnym wejściem, bo raczej nie podziemiami, przeszliśmy normalną kontrolę i nie uzyskaliśmy oceny.
Będę składała skargę do organizatora i szukam osób podobnie potraktowanych. Proszę o popytanie wśród znajomych.[/QUOTE]

łoooo

o co chodzi z tą pieczątką? nie zgłaszalam w tym roku psa, ale w zeszłym nic nie bylo takiego

Link to comment
Share on other sites

Jak by ktoś miał zdjęcia mojej briardki z soboty albo niedzieli to będę bardzo wdzięczna.
W sobotę Abik:
[B]1 lokata, oc. doskonała, Zwycięzca młodziezy i zakończony Młodzieżowy Championat[/B]
W niedziele:
[COLOR=#ff0000][B]lok 1, oc. doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Best Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOB, Nominacja Cruft's!!!!![/B][/COLOR]
Jestem taka zadowolona :) tym bardziej że była dość mocna stawka a Abiśka ma tylko 15 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='felisa']Mam pytanie, czy ktoś z Was został wyproszony z ringu i niedopuszczony do oceny zgłoszonego, opłaconego i "dostarczonego" psa za brak pieczątki na numerku? Albo zna taką osobę?
Nie było informacji na stronie, na zgłoszeniach, na potwierdzeniu - słowem nigdzie. Na wystawę weszliśmy normalnym wejściem, bo raczej nie podziemiami, przeszliśmy normalną kontrolę i nie uzyskaliśmy oceny.
Będę składała skargę do organizatora i szukam osób podobnie potraktowanych. Proszę o popytanie wśród znajomych.[/QUOTE]

My pierwszy raz spotkalismy sie z pieczatkami na numerku :crazyeye:

psa wystawilismy ocene dostalismy idziemy po karte ocen a oni do nas ze nie wydaja nam jej bo nie mamy pieczatki od weta :crazyeye:

poszlismy do weta , była juz prawie 14sta a wet do nas ze nie czytamy co jest napisane na zgłoszeniach wiec wyciagnelismy zgloszenie a tam było napisane wyraznie ze weterynarze beda stali przy wejsciach !!!! my mu na to ze nie bylo nikogo a on ze pewnie bylismy po 12 stej my mu na to że wchodzilismy cos po 10 tej :roll: jeszcze podałam im ksiazeczke na co usłyszałam " ksiązeczka to później " :angryy: a on dalej swoje ze nie czytamy zgłoszeń :angryy:

ale my na szczescie dostalismy kartę ocen po powrocie z pieczatką ....

Link to comment
Share on other sites

mam prośbę - może ktoś sprawdzić i uzupełnić (poprawić) mi trzy psy z niedzieli - AKITA AMERYKAŃSKA

pies klasa młodzieży - nr 1365 - Serdce Voina Aston Martin Fo Redient
pies klasa pośrednia - nr 1368 - Amfashion Ambassador Of Buckridge's
suka klasa pośrednia - nr 1374 - ???

z góry dziękuję

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Na czwartej stronie dyskusja o pieczątkach się zaczęła ;).[/QUOTE]

Ja nie sledziłam tego wątku za bardzo :oops:

u mnie jest od strony 6stej mam chyba inaczej ustawione naliczanie stron ;)

w zeszlym roku sie zgapilismy i nie zdazylismy sie zgłosic na poznan dlatego nie wiedzielismy pewnie o pieczatkach:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']mam prośbę - może ktoś sprawdzić i uzupełnić (poprawić) mi trzy psy z niedzieli - AKITA AMERYKAŃSKA

pies klasa młodzieży - nr 1365 - Serdce Voina Aston Martin Fo Redient
pies klasa pośrednia - nr 1368 - Amfashion Ambassador Of Buckridge's
suka klasa pośrednia - nr 1374 - ???

z góry dziękuję

Pzdr[/QUOTE]

1374. RUSSIAN TAIGA de Gabritho

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich:multi:
My też wracamy z tarczą
1 dzień
TOCZKA Morelowa Radość CWC,BOS,CACIB ,BOB
2 dzień
TOCZKA Morelowa Radość CWC,BOS,CACIB,BOB, Zwycięzca Polski 2012,nominacja na Crufta 2013
czyli powtórzyłyśmy ubiegłoroczny Poznań tylko już w dorosłej klasie

Link to comment
Share on other sites

gratulacje dla zwycięzców :D

i takie pytanie poza tematem czy może ktoś z obecnych tu kojarzy [B]nazwę firmy [/B]albo zna
[B]adres mailowy/strony www/telefon do kobiety[/B], która jest producentem takich pięknych
kolorowych szali i poduszek z psimi emblematami? Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi udzielił jakichś informacji :lol:

Link to comment
Share on other sites

WIelkie Gratulacje dla wszystkich zadowolonych ze swoich rezultatów!!!
A w szczególności dla Młodzieżowych i dorosłych Zwycięzców Polski :klacz::klacz::klacz:

Nam również się powiodło ;)

Mój miniaturowy GARIBALDI Elsanta (Gariś) wywalczył 2 x CAC, res. CACIB, CACIB, Zw.Polski oraz BOB, a na niedzielnych finałach res.BOG :) Jestem baaardzo zadowolona, bo włoska sędzina, która nas oceniała w niedzielę, była bardzo skrupulatna i dawała prawie pełną skalę ocen :] Ponadto np. Zw. Suka zeszła bez CACIBA pomimo wygrania porównania o naj. sukę.

Gariś na stoliku...

[img]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/12725_471403002882878_1287006005_n.jpg[/img]

oraz na BOG

[img]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/546854_471065479583297_1312194380_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję przydomków:
york BOG IV z soboty
[url]http://s1119.photobucket.com/albums/k634/netheter/MWPR%20Poznan%2021-10-2012/?action=view&current=_MG_1005.jpg[/url]

fox BOG II z soboty
[url]http://i1119.photobucket.com/albums/k634/netheter/MWPR%20Poznan%2021-10-2012/_MG_1024.jpg[/url]

jamnik szorstkowlosy standard BOG I z soboty
[url]http://i1119.photobucket.com/albums/k634/netheter/MWPR%20Poznan%2021-10-2012/_MG_1044.jpg[/url]

husky BOG II z soboty
[url]http://i1119.photobucket.com/albums/k634/netheter/MWPR%20Poznan%2021-10-2012/_MG_1080.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...