Jump to content
Dogomania

Poznań 20.x international dog show ( cacib )


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

[SIZE=4][B]Jeśli ktoś poszukuje transportu z Katowic i okolic to jadę na obydwa dni (bezpośrednio na sobotnią wystawę) i mam 3 wolne miejsca w VW Touranie wraz z małymi psiakami. Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 501015510
Tania
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Odstąpię pokój 2 os. w Poznaniu z soboty na niedzielę, w hotelu Campanile, niedaleko od wystawy, można przyjechać z psem. Koszt 90 zł.
Info o hotelu:
[URL]http://www.campanile-poznan.pl/pl/index.aspx[/URL][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam, trochę nie w temacie ale skoro rozchodzi się o transport to czy ktoś wracający w sobotę/niedzielę do Warszawy może zabrać ze sobą psiaka w typie shih tzu?
Psiak miałby jechać do DT do Azylu Plakstych. To dla niego duża szansa.

Dla tego pieska:

[IMG]http://i47.tinypic.com/r73uqv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Co??? Nikt się nie chwali? :) No to ja zacznę: w sobotę, syn mojego Guinnessa, Gingerdream ALL EYES ON ME (hod. i wł. Angelika Żabicka), Dosk., I lokata, CAC, CACIB, BOB, BOG i BIS!!!!!!! Ogromne gratulacje dla "wnusia" i Angeliki! No i jeśli ktoś ma zdjęcia z BISa, to będę wdzięczna, bom daleko i na własne oczy tego pięknego zwycięśtwa nie widziałam. :(

Link to comment
Share on other sites

łoo, nikt się nie chwali, nikt nie wstawia zdjęć???

Mój wnusio Alejandro (Gingerdream ALL EYES ON ME, hod./wł. Angelika Żabicka), który wczoraj wygrał BISa, dzisiaj wygrał grupę drugi dzień pod rząd, ale tym razem zakończył na grupie - na BISie już nic nie ugrał. :)

Jakby ktoś miał zdjątka, to byłabym bardzo wdzięczna... :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy ktoś z Was został wyproszony z ringu i niedopuszczony do oceny zgłoszonego, opłaconego i "dostarczonego" psa za brak pieczątki na numerku? Albo zna taką osobę?
Nie było informacji na stronie, na zgłoszeniach, na potwierdzeniu - słowem nigdzie. Na wystawę weszliśmy normalnym wejściem, bo raczej nie podziemiami, przeszliśmy normalną kontrolę i nie uzyskaliśmy oceny.
Będę składała skargę do organizatora i szukam osób podobnie potraktowanych. Proszę o popytanie wśród znajomych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='felisa']Mam pytanie, czy ktoś z Was został wyproszony z ringu i niedopuszczony do oceny zgłoszonego, opłaconego i "dostarczonego" psa za brak pieczątki na numerku? Albo zna taką osobę?
Nie było informacji na stronie, na zgłoszeniach, na potwierdzeniu - słowem nigdzie. Na wystawę weszliśmy normalnym wejściem, bo raczej nie podziemiami, przeszliśmy normalną kontrolę i nie uzyskaliśmy oceny.
Będę składała skargę do organizatora i szukam osób podobnie potraktowanych. Proszę o popytanie wśród znajomych.[/QUOTE]

U nas tak samo została potraktowana goldenka z klasy baby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...