Jump to content
Dogomania

Poznań 20.x international dog show ( cacib )


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='z zamkowego grodu']Poznań bardzo drogi ![/QUOTE]
Drogi, drogi. Co roku parking ... 50 zł :shake: Bodajże dwa lata temu bilet wejściowy dla jednej osoby ... 20 zł (bez ulg!) :shake: A rok temu było podobnie (albo tak samo?).
Poznańska wystawa jest chyba najdroższą z polskich wystaw. Gdyby nie to, że mam blisko i potrzebuję pojechać na międzynarodówkę z moją suką, to na pewno bym jej do Poznania nie zgłosiła.

Link to comment
Share on other sites

oj zeczywiscie parking strasznie drogi, chyba poszukam w okolicy i sie przejde :D

My sie zglosilismy tylko na niedziele, wybralam Pana Piotra Krola, sedziowal nas kiedys w mlodzierzowce, ciekawa jestem na ile w jego oczach sie sunia zmienila, i jaki teraz bedzie opis, po ponad poltora roku

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę na obydwa dni. Mam namiar na niedrogi nocleg. Mogę zabrać 3 osoby z niedużymi psami (ja jadę z moimi mini sznaucerami).
Jadę z Piekar Śląskich. Proszę o info bo muszę w miarę szybko rezerwować nocleg :)
Tatiana Figura
kom. 501015510

Link to comment
Share on other sites

U nas na ringu wymagano na numerku pieczątki organizatora?/weta? już nie pamietam. Niektórzy dowiedzieli się o tym będąc na ringu gdy sedzia nie chciał dokonac oceny tych psów. Po kłótni ocena się odbyła ale wstrzymano wydanie karty do czasu zgłoszenia się z pieczątką. Oczywiście informacja o tych pieczątkach rozeszła się droga pantoflową bo przy wejściu na halę przy kontroli wet. nikt z obsługi o tym nie informował

Link to comment
Share on other sites

Daria1990, szkoda, że dopiero dzisiaj tu zajrzałam, bo ja jadę z Jeleniej Góry z mini jamnikiem na oba dni :roll:

Na odpowiedź lub aktualizację strony raczej bym nie liczyła. Oni mają wystawców w głębokim poważaniu. Na klubówce w maju tego roku organizowanej właśnie przez Poznań formularz wisiał do samej wystawy, a zgłoszeń rzecz jasna już nie przyjmowali. Mało tego, ufundowane prywatnie dla jamników i nie odebrane rozety chcieli dać na grupie wyżłom! Babka dostała, ale, jak zobaczyła dla kogo jest rozetka to jej zabrali, bo niby pomyłka :angryy:. Generalnie mają wszystko gdzieś...

O pieczątkach przy wejściu na halę trzeba pamiętać.U nas w zeszłym roku nie wpuścili psa na ring bez tego.
Aaaa, i jeszcze jedno... vet chciał ode mnie 100 zł za podanie zastrzyku rozkurczowego mojemu psu. Ot bezpłatna opieka weterynaryjna na terenie wystawy :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caelestis'] Oni mają wystawców w głębokim poważaniu. Na klubówce w maju tego roku organizowanej właśnie przez Poznań formularz wisiał do samej wystawy,[/QUOTE]
Nie zgodzę się z tym, wcale nas nie mają w głębokim poważaniu, Panie są bardzo miłe i pomagają nam pechowcom w trudnych sytuacjach. A co z tego że sobie wisi formularz, termin jest i koniec a formularz niech sobie jest co komu on do czego...skoro już po terminie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...