Jump to content
Dogomania

Poznań 20.x international dog show ( cacib )


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

[quote name='lora']Dzwoniłam wczoraj do nich i Pani powiedziała ze na razie nie ma takich informacji o przedłożonym terminie.
W zeszłym roku był pierwszy termin do 10.02 wiec myślę ze teraz tez tak będzie. Nawet ten termin zasugerowałam przez telefon.
Wiec jestem dobrej myśli. ;)[/QUOTE]

Do lutego? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marchewkowy']Iza a z czym jedziesz? :) ja bym chciała zgłosić ale nie wiem czy w tym pierwszym terminie zdarzę uzbierać kasę bo mam trochę innych wydatków... Ciekawe czy jeśli przedłużą termin to podniosą też opłaty ...[/QUOTE]

Z Dog de Bordeaux :loveu:
Z tym że my na dwa dni.
Co do terminu i opłat to pisałam do oddziału ale narazie cisza :roll: ja napewno w pierwszym terminie nie będe zgłaszać bo mam jeszcze pare wystaw przed sobą i nie wiem do jakiej kl mam zgłosić. A jak wiwindują ceny na 180 za wystawe to podaruje se zgłaszanie psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Z Dog de Bordeaux :loveu:
Z tym że my na dwa dni.
Co do terminu i opłat to pisałam do oddziału ale narazie cisza :roll: ja napewno w pierwszym terminie nie będe zgłaszać bo mam jeszcze pare wystaw przed sobą i nie wiem do jakiej kl mam zgłosić. A jak wiwindują ceny na 180 za wystawe to podaruje se zgłaszanie psa.[/QUOTE]

dokładnie... nie wiem w jakiej klasie zgłosić, nie wiem jak sucz będzie wyglądać, ale właśnie boję się że przedłużą termin to będzie tak jak piszesz 180 zł od dnia wystawy :/
Szkoda że nie ma zniżek jak się zgłasza na 2 dni, ja jeśli pojadę to też na dwa dni... ale jeszcze wrocek przed nami...

Link to comment
Share on other sites

jeszcze sie zastanawiam, musze napisac do dwoch osob z Junior handling co wczesniej ze mna jezdzili, jakby jechali to oplacalo by mi siew sumie wracac, albo chociaz na jeden dzien pojade :/
a mowa o bardzo duzej suni, jakiej 77cm w klebie z ozdobka pewnie latwiej niz ze strozem, ale mam pare fajnych juz linkow, wrazie czego

Link to comment
Share on other sites

Byłam w tym hotelu dwa lata temu i ja nie polecam. Dość daleko od wystawy (przyjechałam wtedy pociągiem do Poznania, bo miałam jednego małego psa), skasowali mnie 30zł za psa (za jedną noc, czyli razem 60zł). Dodam jeszcze tylko tyle, że wykładzina była po prostu tak brudna, że nawet w kapciach człowiek bał się chodzić (możliwe, że nawet nie sprzątali jej przed przyjazdem, bo pewnie sądzili, że psy tak na brudzą, że nie będzie widać różnicy) oraz sprzątaczki zostawiły pokój na cały dzień otwarty (gdy byłyśmy na wystawie), dobrze, że wartościowe rzeczy zabrałyśmy ze sobą. To tyle na temat tego hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Czy bylby ktos chteny na wspolny przejazd do poznania?
Planuje niedziele zastanawiam sie nad sobota, bo jednak kawalek a paliwko drogie, jakbym znalazla kogos chetnego do wspolnego przejazdu z okolic, luban, boleslawiec, zgorzelec kto tez tak sie zastanawia to mozemy sie na paliwko zlozyc i wtedy na 2 dni pojade. moze byc osoba na MP ewentualnie z malym pieskiem, bo moja sucz duza caly bagaznik zajmie.

Link to comment
Share on other sites

Również zastanawiam się mad zgłoszeniem. Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry nocleg w miarę przystępnej cenie? I jeszcze pytanie do tych, co byli już kiedyś na wystawie w Poznaniu, czy jak przyjadę z dwoma psami (jeden wystawiany, drugi nie), wpuszczą mnie na teren wystawy z dwoma? Niestety nie mam możliwości zostawić psa samego w domu, a w hotelu też wolałabym go nie zostawiać. Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...