Jump to content
Dogomania

Poznań 20.x international dog show ( cacib )


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izabela.szczepaniak'][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]A ja mam pyt dot. terminu zgłoszeń i opłat czy to, aby troszkę nie za krótko :roll: zgłoszenia do 2.9.2012 a opłaty do 4.9.2012 w tym terminie jest np. Wrocław, który jest w ostatni weekend września.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

No właśnie. Ktoś się orientuje czy przesuną?

Link to comment
Share on other sites

Wątpię, żeby 1,5 miesiąca przed wystawą zamknęli zgłoszenia.
W/g mnie przedłużą na bank, pewnie nawet ze dwa razy. Nie pamiętam ile w zeszłym roku kosztowało zgłoszenie, ale cena wydaje mi się taka żeby potem podnieść na np.150zł. No i nie ma magicznego zdania "zgłoszenia nie będą przedłużane". A nawet oddziały które mają takie info przedłużają :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ENDRIUTRACKER']Wątpię, żeby 1,5 miesiąca przed wystawą zamknęli zgłoszenia.
W/g mnie przedłużą na bank, pewnie nawet ze dwa razy. Nie pamiętam ile w zeszłym roku kosztowało zgłoszenie, ale cena wydaje mi się taka żeby potem podnieść na np.150zł. No i nie ma magicznego zdania "zgłoszenia nie będą przedłużane". A nawet oddziały które mają takie info przedłużają :-)[/QUOTE]

Też mi się tak wydaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Daj znać jak się czegoś dowiesz.[/QUOTE]

Tak dam zaraz jak odpiszą.
Też mi się nie wydaje żeby zamkli zgłoszenia ale w tym kraju to wszystko możliwe :niedowia: inna sprawa to koszt żeby go też nie wywindowali.
Już do nich wysłałam zapytanie z proponowaną datą, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Tak dam zaraz jak odpiszą.
Też mi się nie wydaje żeby zamkli zgłoszenia ale w tym kraju to wszystko możliwe :niedowia: inna sprawa to koszt żeby go też nie wywindowali.
Już do nich wysłałam zapytanie z proponowaną datą, zobaczymy co z tego wyjdzie.[/QUOTE]

No tak ale jak zmienią datę (nie przedłużą) to koszt będzie ten sam tylko termin zapłaty się zmieni. Nie mówię o 2 terminie, którego chyba i tak nie ma na stronie.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam wczoraj do nich i Pani powiedziała ze na razie nie ma takich informacji o przedłożonym terminie.
W zeszłym roku był pierwszy termin do 10.02 wiec myślę ze teraz tez tak będzie. Nawet ten termin zasugerowałam przez telefon.
Wiec jestem dobrej myśli. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...