Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
quadrupedium

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007

Recommended Posts

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]07.07.2007 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 2, 4, 5, 6, 7
08.07.2007 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 1, 3, 8, 9, 10[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Planowana obsada sędziowska - Judges[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma] [B]
FCI 1
[/B][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] niedziela
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Waldemar Kosmalski (PL)[/B]
Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)
[B]Denis Kuzelj (SLO)[/B]
Bearded Collie
Biały owczarek szwajcarski (White Swiss Shepherd Dog)
Border Collie
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke
[B]Andrzej Zamoyski (PL)[/B]
Ceskoslovensky Vlcak
Polski owczarek nizinny (Polish Lowland Sheepdog)
[B]Jadwiga Niciewicz (PL)[/B]
Owczarek staroangielski - Bobtail
Owczarek szetlandzki (Shetland sheepdog)
Owczarek szkocki długowłosy (Collie rough)
Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie smooth)
[B]Paweł Szemraj (PL)[/B]
Bergamasco
Owczarki belgijskie (Belgian Shepherd Dogs)
Owczarek południoworosyjski Jużak (South Russian Shepherd Dog)
Polski owczarek podhalański (Tatra Shepherd Dog)
[B]Andrzej Stępiński (PL)[/B]
Australian Cattle Dog
Bouvier des Flandres
Owczarek australijski (Australian Shepherd)
Owczarek francuski - Briard
Owczarek francuski - Beauceron
Owczarek holenderski (Dutch Shepherd Dog)[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] [B]

FCI 2
[/B]sobota
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Piotr Śliwka (PL)[/B]
Pinczer średni (Pinscher)
Sznaucer olbrzym czarny (Giant schnauzer black)
Sznaucer olbrzym pieprz i sól (Giant schnauzer pepper and salt) Sznaucer średni czarny (Schnauzer black) Sznaucer średni pieprz i sól (Schnauzer pepper and salt)
[B]Andrzej Stępiński (PL)[/B]
Dog kanaryjski (Dogo Canario) Dog z Majorki (Majorca Mastiff)
Mastif angielski (Mastiff )
Tosa
[B]Ramune Kazlauskaite (LT) [/B]
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny (Miniature schnauzer black and silver)
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól (Miniature schnauzer pepper and salt)
[B]Stefan Stefik (SK) [/B]
Landseer
Leonberger
Nowofundland (Newfoundland)
[B]Jadwiga Niciewicz (PL)[/B]
Czarny terier (Black Terrier)
Mastif hiszpański (Spanish Mastiff)
Mastif neapolitański (Neapolitan Mastiff)
Mastif pirenejski (Pyrenean Mastiff)
Mastif tybetański (Tibetan Mastiff )
Pirenejski pies górski (Pyrenean mountain dog)
[B]Anna Bogucka (PL)[/B]
Dog argentyński (Dogo Argentino)
Dog niemiecki (Great Dane)
[B]Tomasz Borkowski (PL)[/B]
Doberman (Dobermann)
Pinczer miniaturowy (Miniature Pinscher)
Sznaucer miniaturowy biały (Miniature schnauzer white) Sznaucer miniaturowy czarny (Miniature schnauzer black)
[B]Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)[/B]
Bernardyn (Saint Bernard Dog)
Dogue de Bordeaux
Fila Brasileiro
[B]Karl Reisinger (A) [/B]
Appenzeller (Appenzell cattle dog)
Berneński pies pasterski (Bernese mountain dog)
Broholmer
Duży szwajcarski pies pasterski (Great swiss mountain dog) Entlebucher Sennenhund
[B]Zygmunt Jakubowski (PL)[/B]
Hovawart
Shar Pei
[B]Danguole Papinigiene (LT) [/B]
Bokser (German Boxer)
Buldog angielski (Bulldog)
[B]Denis Kuzelj (SLO)
[/B] BullmastiffRottweiler
[B]Petru Muntean (ROM) [/B]
Cane Corso Italiano
Owczarek kaukaski (Caucasian shepherd dog)
Owczarek środkowoazjatycki (Central asia shepherd dog)[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] [B]

FCI 3
[/B]niedziela
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Robert Kanas (SK) [/B]
Yorkshire Terrier - PSY (Dogs)
Yorkshire Terrier - SUKI - klasa szczeniąt i młodzieży (Bitches - Puppy and Youth Class)
Wybór Zwycięzcy Rasy - Best of Breed
[B]Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)[/B]
Airedale Terrier
Australian Silky Terrier
Border Terrier
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Terier australijski (Australian Terrier)
Terier irlandzki (Irish Terrier)
Terier szkocki (Scottish Terrier)
Terier walijski (Welsh Terrier)
Skye Terrier
[B]Magdalena Świętoń (PL)[/B]
Cairn Terrier
Foksterier krótkowłosy (Fox Terrier Smooth)
Foksterier szorstkowłosy (Fox Terrier Wire)
Jack Russell Terrier
Kerry Blue Terrier
Norwich Terrier
Parson Russell Terrier
[B]Ramune Kazlauskaite (LT) [/B]
American Staffordshire Terrier
[B]Juan Naveda (E) [/B]
West Highland White Terrier
[B]Dorota Witkowska (PL)[/B]
Yorkshire Terrier - SUKI (Bitches)
[B]Henryk Stępka (PL)[/B]
Bulterier (Bull Terrier)
Bulterier miniaturowy (Miniature Bull Terrier)
Lakeland Terrier
Manchester Terrier
Niemiecki terier myśliwski (German Hunting Terrier) Staffordshire Bull Terrier[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]FCI 4
[/B]sobota
[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Juan Naveda (E)[/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]FCI 5
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] sobota
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Henryk Stępka (PL)[/B]
Alaskan Malamute
Akita
[B]Małgorzata Supronowicz (PL)[/B]
Akita amerykańska (American Akita)
Basenji
Cirneco dell'Etna
Eurasier
Hokkaido
Karelski pies na niedźwiedzie (Karelian Bear Dog)
Nagi pies meksykański (Mexican Hairless Dog)
Nagi pies peruwiański (Peruvian Hairless Dog)
Pies grenlandzki (Greenland Dog)
Podengo portugalski (Portuguese Warren Hound - Portuguese Podengo)
Shiba
[B]Paweł Szemraj (PL)[/B]
Samoyed
Siberian Husky
[B]Vija Klucniece (LV) [/B]
Chow Chow
Łajki (Laika)
Szpic niemiecki mały (Miniature Spitz)
Szpic niemiecki miniaturowy - Pomeranian
Szpic wilczy (Wolfspitz)
Szpic włoski (Volpino Italiano)[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] [B]

FCI 6
[/B]sobota
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Eeva Resko (FIN) [/B]
Beagle
Bloodhound
Rhodesian Ridgeback
[B]Zygmunt Jakubowski (PL)[/B]
Dalmatyńczyk (Dalmatinac)
Petit Basset griffon vendéen
[B]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)[/B]
Basset Hound
Gończy polski(Polish Hunting Dog)
Gończy słowacki (Slovensky Kopov)
Gończy węgierski (Erdélyi Kopó)
[B]Aleksander Skrzyński (PL)[/B]
Ogar polski(Polish Hound)
Posokowiec bawarski (Bavarian mountain scenthound)
Posokowiec hanowerski (Hanoverian scenthound)[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] [B]

FCI 7
[/B]sobota
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Dorota Witkowska (PL)[/B]
Wyżły angielskie (British and Irish Pointers and Setters)
[B]Elżbieta Sobieszczańska (PL)[/B]
Pointer
Wyżły kontynentalne (Continental Pointing Dogs)[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] [B]

FCI 8
[/B]niedziela
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Anna Bogucka (PL)[/B]
Barbet
Flat Coated Retriever
Hiszpański pies dowodny (Spanish Waterdog)
Labrador Retriever - PSY (Dogs)
Płochacz niemiecki - Wachtelhund
[B]Elżbieta Sobieszczańska (PL)[/B]
Labrador Retriever - SUKI (Bitches)
[B]Karl Reisinger (A) [/B]
Golden Retriever
[B]Kazimierz Ściesiński (PL)[/B]
Cocker spaniel amerykański (American Cocker Spaniel)
Cocker spaniel angielski (English Cocker Spaniel)
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Springer spaniel angielski (English Springer Spaniel)
Springer spaniel walijski (Welsh Springer Spaniel)[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] [B]

FCI 9
[/B]niedziela
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Elżbieta Junikiewicz (PL)[/B]
Bichon Frise
Bolończyk (Bolognese)
Brabantczyk (Small Brabant Griffon)
Chin japoński (Japan-Chin)
Gryfonik belgijski (Belgian Griffon)
Gryfonik brukselski (Brussels Griffon)
Hawańczyk (Havanese)
Pekińczyk (Pekingese)
Shih Tzu
[B]Małgorzata Supronowicz (PL)[/B]
Boston Terrier
Chiński grzywacz (Chinese Crested Dog)
Lwi piesek (Little lion dog)
Maltańczyk (Maltese)
[B]Petru Muntean (ROM) [/B]
Cavalier King Charles Spaniel
King Charles Spaniel
Mops (Pug)
Terier tybetański (Tibetan Terrier)
[B]Vija Klucniece (LV) [/B]
Buldog francuski (French Bulldog)
Chihuahua
Lhasa Apso
Spaniel tybetański (Tibetan Spaniel)
[B]Eeva Resko (FIN) [/B]
Coton de Tulear
pudle (Poodle)
Spaniel kontynentalny - Papillon[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]FCI 10
[/B]niedziela
[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Stefan Stefik (SK) [/B]
Azawakh
Charcik włoski (Italian Greyhound)
Chart afgański (Afgan Hound)
Chart hiszpański (Spanish Greyhound)
Chart perski Saluki
Chart szkocki Deerhound
Chart węgierski (Hungarian Greyhound)
Sloughi
Whippet
Chart kirgiski Tajgan
Chart środkowoazjatycki Tazy
[B]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)[/B]
Chart polski
Chart rosyjski - Borzoi
Greyhound
Wilczarz irlandzki (Irish Wolfhound)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Młody Prezenter (Junior Handling)[/B]
Sobota (Saturday) - Dorota Witkowska (PL) / Małgorzata Supronowicz (PL)
Niedziela (Sunday) - Tomasz Borkowski (PL)

[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Konkurencje finałowe (Finals)[/B]

[U]Sobota (Saturday)[/U]
Najpiękniejsze Szczenię (Puppy Best in Show) - [B]Andrzej Mania (PL)[/B]
Najpiękniejszy Weteran (Veteran Best in Show) - [B]Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)[/B]
Najlepsza Para (Best Brace) - [B]Dorota Witkowska (PL)[/B]
Najlepsza Grupa (Best Breeders Group) - [B]Aleksander Skrzyński (PL)[/B]
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej (Best Polish Breeds) - [B]Piotr Śliwka (PL)[/B]
Najpiękniejszy Junior (Junior Best in Show) - [B]Karl Reisinger (A)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]2 [/B]- [B]Ramune Kazlauskaite (LT)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]4 [/B]- [B]Stefan Stefik (SK)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]5 [/B]- [B]Vija Klucniece (LV)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]6 [/B]- [B]Eeva Resko (FIN)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]7 [/B]- [B]Henryk Stępka (PL)[/B]

[U]Niedziela (Sunday)[/U]
Najpiękniejsze Szczenię (Puppy Best in Show) - [B]Andrzej Mania (PL)[/B]
Najpiękniejszy Weteran (Veteran Best in Show) - [B]Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)[/B]
Najlepsza Para (Best Brace) - [B]Dorota Witkowska (PL)[/B]
Najlepsza Grupa (Best Breeders Group) - [B]Danguole Papinigiene (LT)[/B]
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej (Best Polish Breeds) - [B]Piotr Śliwka (PL)[/B]
Najpiękniejszy Junior (Junior Best in Show) - [B]Karl Reisinger (A)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]1[/B] - [B]Denis Kuzelj (SLO)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]3 [/B]- [B]Robert Kanas (SK)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]8 [/B]- [B]Elżbieta Sobieszczańska (PL)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group) [B]9 [/B]- [B]Petru Muntean (ROM)[/B]
Zwycięzca Grupy (Best of Group)[B] 10 [/B]- [B]Juan Naveda (E)[/B]

Najpiękniejszy Pies Wystawy (Best in Show ) - [B]Tomasz Borkowski (PL)[/B][/SIZE][/FONT]

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='quadrupedium']"A kto bedzie sedziowal sealyham terriery??"


:( niestety nie znalazlam tej informacji na stronie oddzialu warszawskiego.
jutro zadzwonie do biura i uzupelnie liste.[/quote]

Bede wdzieczna :cool3:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja - patrząc na sędzinę - raczej nie zawitam na tę wystawę...
Już raz byłam oceniania przez tą panią i była to wątpliwa przyjemność.. nie wnikam w kompetencje, ale kultury to troszkę zabrakło...
Pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Asiaczek']Ja - patrząc na sędzinę - raczej nie zawitam na tę wystawę...
Już raz byłam oceniania przez tą panią i była to wątpliwa przyjemność.. nie wnikam w kompetencje, ale kultury to troszkę zabrakło...
Pzdr.[/quote]

Dokładnie tak, ja już bym się nie odważyła pojechać, bo więcej wtedy stresu na ringu niż przyjemności.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, że nasz oddział belgów nie lubi. :-( W ubiegłym roku sędziował nas Paweł Szemraj i w tym też. Mój pies wprawdzie zgarnął u niego wszystko i w tym roku pewnie byłoby tak samo, ale nie jest to dla mnie wystarczający powód, żeby go wystawiać drugi raz u tego samego sędziego. Więc Warszawę w tym roku odpuszczamy. :shake:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...