Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

[quote name='Marta Baranowska']NIC ANI NIKT NIE POBIJE tego parkingu w kompletnym BŁOCIE za... 20zł:angryy:
To skandal po prostu...a zdarzało sie tak ze sie wjezdzało i nie było miejsca...na szczescie na drugi dzien udało nam sie zaparkować na gimnastycznej za friko:D[/quote]

[quote name='Talagia']Błotny parking był wspaniały :) Musiałam przenieść psa od samochodu z parkingu az na stadion, bo inaczej utopiłby się w błocie, tak jak moje buty :roll: :roll:[/quote]


W tym roku na błoto w tamtym na pył narzekano. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']Tak myślałam ale nie byłam pewna, ten pyszczek kogoś mi przypominał :)
A wiesz może coś o wynikach gordonów, w tym Baffi?[/quote]
ten drugi gordon to lexus lamermoor.

wyniki:

naris - bob cacib ndpwr
cochise misialinka - r. cacib
tokaj klan basów - cwc, skończył ch pl
lexus lamermoor - dyskwalifikacja za agresję i to w stosunku do właściciela i sędziny
ori z holubickie strane - cacib ndswr
baffi - dosk. II
z maluchów bock klan basów i sunia bodega z klanu basów zwmł
i w szczeniaczkach psisko (zapomniałam imienia, a nie mam teraz katalogu) - wo

Link to comment
Share on other sites

Ja równiez nie mam dobrego zdania o wystawie od strony technicznej. ja wjechała na parking, oczywiście uiszczając opłatę ale ...przejazd był raczej dla samochodó terenowych. Droga do docelowego- betonowego parkingu wiodła przez górki betonowe, słupki na środku i doły. Autko zgrzytnęło ostro w dwu przypadkach ale cóż.... to tylko osobówka. Ringi....o matuchno, zadbano o naszą kondycję:evil_lol: jeśli kotoś miał psy na różnych ringach to od ringu A do ringu B musiał bieżnią doginać bo przejść prawie nie byłotzn. Na szerokość namiotu które to były porozstawiane. Tabliczki z lokatami, nie wspominając nawet o tablicach z wynikami....... na międzynarodówce? Po co? Sami znawcy, powinniśmy wiedzieć kto jest na której lokacie. Ogólnie totalna klapa. W zeszłym roku chociaż teren był duży, cień( w tym roku nie potrzebny:mad: ) zapewniony... My też już do stolicy na wystawę nie będziemy zgłaszać. Choć z wyników bardzo jesteśmy zadowoleni to cała otoczka już nas kompletnie zniechęciła.
Pozdrawiam Wszystkich którzy przebrnęli przez trud weekendu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']ten drugi gordon to lexus lamermoor.

wyniki:

naris - bob cacib ndpwr
cochise misialinka - r. cacib
tokaj klan basów - cwc, skończył ch pl
lexus lamermoor - dyskwalifikacja za agresję i to w stosunku do właściciela i sędziny
ori z holubickie strane - cacib ndswr
baffi - dosk. II
z maluchów bock klan basów i sunia bodega z klanu basów zwmł
i w szczeniaczkach psisko (zapomniałam imienia, a nie mam teraz katalogu) - wo[/quote]

dzięki, możesz przesłac nam zdjęcia Baffi oddzielnie lub też z Ori jeśli masz? najlepiej na emaila w oryginalnej rozdzielczosci :)

Link to comment
Share on other sites

Przyszło mi do głowy... byłam na walnym zebraniu członków Zk i ktos własnie wspomniał na temat wystawy- odpowiedzia było, ze nie wpłyneło żadne zazalenie na piśmie. Stąd (słusznie zresztą) oddział mysli, że wszystko gra. Jesli nie chcemy powtórek z rozrywki musimy napisać pismo i wysłac do oddziału warszawskiego inaczej nic sie nie zmieni.

Albo indywidualne skargi ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SALUX']Ja równiez nie mam dobrego zdania o wystawie od strony technicznej. ja wjechała na parking, oczywiście uiszczając opłatę ale ...przejazd był raczej dla samochodó terenowych. Droga do docelowego- betonowego parkingu wiodła przez górki betonowe, słupki na środku i doły. Autko zgrzytnęło ostro w dwu przypadkach ale cóż.... to tylko osobówka. Ringi....o matuchno, zadbano o naszą kondycję:evil_lol: jeśli kotoś miał psy na różnych ringach to od ringu A do ringu B musiał bieżnią doginać bo przejść prawie nie byłotzn. Na szerokość namiotu które to były porozstawiane. Tabliczki z lokatami, nie wspominając nawet o tablicach z wynikami....... na międzynarodówce? Po co? Sami znawcy, powinniśmy wiedzieć kto jest na której lokacie. Ogólnie totalna klapa. [B]W zeszłym roku chociaż teren był duży, cień( w tym roku nie potrzebny:mad: ) zapewniony...[/B] My też już do stolicy na wystawę nie będziemy zgłaszać. Choć z wyników bardzo jesteśmy zadowoleni to cała otoczka już nas kompletnie zniechęciła.
Pozdrawiam Wszystkich którzy przebrnęli przez trud weekendu:diabloti:[/quote]


Ale wystawa była w tym samym miejscu w tamtym roku co i w tym więc jakby nie patrzeć to ciężko stadion zmnienjszyc w ciągu roku. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']Zgadzam sie. Warunki były tragiczne...

Ringi ze zrywającą się folią, brak numerów ringów i (co mnie najbardziej wzburzyło) brak tabliczek z lokatami! W ogóle nie sposób było zaobserwować kto, które miejsce zajął :shake: . Chyba jednak się zastanowię nad zmianą oddziału, w którym jestem zapisana... wstyd mi naprawdę za Warszawę...

[B][COLOR=darkorchid]UWAGA! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]Powysyłałam zdjęcia do następujących osób:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]gończe polskie - katarzyna.ladziska i bora_i_asia[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]nowofundlandy - okkiij147 i ewcia988[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]dogi niemieckie - pangea, monika, natalia_natalia[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]dalmatynczyki - varioo[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]mastino - aelk[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]basset hound - bozenabenek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]berneńczyk - nugatika[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]chowy - przemas-ol[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]hovki - kaska.gie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]ctr - kasimnocnyblysk[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]cane corso - fcr i last_rebel[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#9932cc](jeśli zdjęcia nie doszły, znaczy to, że skrzynka była zapchana, bo wszystkie maile mam zapisane w wysłanych!)[/COLOR][/B]

resztę proszę o cierpliwość[/quote]


ja prosiłam o szpice wilcze, ale adres podałam na pw, więc może nie wchodziłaś na pw, więc proszę jeszcze raz o szpice wilcze i podaje adres
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

z góry wielkie dzięki

Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wicia_86']Zdecydowanie trzeba napisać zażalenie na tę wystawę, bo inaczej nic się nie zmieni. ..:evil_lol:[/quote]

Najlepszą reakcją byłby chyba całkowity bojkot najbliższej wystawy w Warszawie .... no ale to chyba nieosiągalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Najlepszą reakcją byłby chyba całkowity bojkot najbliższej wystawy w Warszawie .... no ale to chyba nieosiągalne.[/quote]


No to najlepsza reakcja, ale rzeczywiście nieosiągalna. Ja raczej nie pojadę w przyszłym roku, chociaż szkoda mi, bo super sędzia był, ale cóż warunki tragiczne.

Link to comment
Share on other sites

Wybory BIS Puppy:eviltong:

[B]BIS PUPPY II :loveu: [U]SECRET LOVER Z CZAŃCA[/U][I] :loveu: Lhasa Apso[/I][/B]
[B][/B]
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82d854628590e2d1.html][IMG]http://images28.fotosik.pl/23/82d854628590e2d1med.jpg[/IMG][/URL]

I jeszcze jedna fotka mojego Lhasaczka z wyboru BIS Puppy :cool3:

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bef4bc55c83484a5.html][IMG]http://images30.fotosik.pl/23/bef4bc55c83484a5med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia cudne, aż mnie skręca, że ja nie dotarłam.

Przejrzałam całość, i pinczerki miniaturowe znalazłam tylko dwa, a może ktoś tam na dysku ukrywa jeszcze kilka?
Byłabym dźwięczna gorąco.

Tutaj, albo na mail: velladonna[małpa]gmail.com

proszę :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...