Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

[quote name='Amber']Justa ->

[URL]http://img521.imageshack.us/img521/7186/dsc0350kc9.jpg[/URL]

Ten jamniczek akurat nie jest rasowy, ale przyszedł ze swoją sympatyczną panią pooglądać swoich rodowodowych kolegów :)

Nie masz pewnie więcej jamniorów? :cool3: Aha i mam pytanie, czy ten twój aparat jest bardzo ciężki? Zastanawiam się nad lustrzanką, ale przeraża mnie waga tego sprzętu :shake:[/quote]


W lustrzankach cyfrowych tych z niższego przedziału cenowego to korpus jest leciutki jak piórko, w Nikonie np obiektywy KIT też są leciutkie, ale juz profesjonalne szkło do lekkiego korpusu swoje waży. Wczoraj właśnie przymierzałam się do kupna takieeeeej armaty, ale żeby zrobić ostre zdjęcia trzeba sam obiektyw na statywie zamocować a co dopiero całość :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zamierzam kwestię "zaświadczeń" wystawianych przy wejściu na stadion jutro skonsultować telefonicznie z Oddziałem w Warszawie. Wydaje mi się, że jest to "grubymi nićmi szyte" gdyż ode mnie żądano 20zł, a gdy dwadzieścia minut później wchodziła koleżanka z dwoma psami, pana weta już nie było.... (była to godzina 11)

Link to comment
Share on other sites

1. to hawańczyk sunia w klasie młodzieży hodowla "Białe Bursztynki", Zwyc.Młodz i BOB "moja " klientka dziś rano ją szykowałam na wystawę moge na stronke salonu wrzucic jej zdjęcie oczywiście z podpisem autorki?????? Pleeeese nie zdąrzyłam dziś jej sama zrobić fotki zresztą Twoja lepsza o nieeebo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A nie owczarek piernejski?:roll:[/quote]
TT było zgłoszonych bodajże 6 (dwa zamieszkały w klatce obok nas;)), a pyrków chyba żadnych. To był argument pierwszy.
Argument drugi: pyrki nie mają takieeeeego włosa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']TT było zgłoszonych bodajże 6 (dwa zamieszkały w klatce obok nas;)), a pyrków chyba żadnych. To był argument pierwszy.
Argument drugi: pyrki nie mają takieeeeego włosa :lol:[/QUOTE]

No chyba żartujesz ? To w takim razie co ja widzę w pyrkowo - spanielowej galerii Rauni? Mój światopogląd legł w gruzach:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']No chyba żartujesz ? To w takim razie co ja widzę w pyrkowo - spanielowej galerii Rauni? Mój światopogląd legł w gruzach:placz:[/quote] Dasz radę się podnieść, wiara czyni cuda :lol:
A tak na serio, to Vigo też nie ma takiego włosa, jak TT:eviltong: Ja je rozpoznaje przez agility, bo to i to biega:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Justa napisz czy mogę użyć zdjęcia tej hawanki z Twoim podpisem oczywiście???[/QUOTE]

Oczywiście ;) Tylko jakiej hawanki?:oops: :lol:

Hmmm.. Cóż - wierze na słowo, bo ja wciąż różnicy nie widzę :P

Link to comment
Share on other sites

Uffff doczłapałam się tym pociągiem do domu ,ale za to bardzo zadowolona .Nasza sędzina ,ostra jak "żyleta" nie żałowała ocen bdb, nawet dla championów .
A moja [SIZE=4][COLOR=blue]MISS NEGRY od Lalanki [/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]występująca w klasie otwartej otrzymała [SIZE=4][COLOR=blue]CWC,NDSwR,CACIB oraz BOB!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[COLOR=black]Niestety nie mogliśmy zostać na finały ,bo pociąg odjeżdzał o 15 i nie chcial poczekac na nas :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Joanna G [/B]rzeczywiście sędzina ocen bdb nie żałowała

my zeszliśmy z ringu z ładnym opisem, oceną doskonałą i II lokatą w konkurencji 4 psów

i była to chyba nasza ostatnia wystawa w Warszawie, bo jakoś nie mamy szczescia do warszawskich wystaw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Uffff doczłapałam się tym pociągiem do domu ,ale za to bardzo zadowolona .Nasza sędzina ,ostra jak "żyleta" nie żałowała ocen bdb, nawet dla championów .
[/quote]

Gratuluję świetnych wyników! :multi:
Sędzina rzeczywiście ostra jak żyleta.
Jakoś niezbyt szczęśliwa dla mnie ta wystawa.
Wyjeżdżam z Krakowa z BIS Puppy II, żeby 3 tyg później spaść do oceny obiecującej i ostatniej lokaty w szczeniakach... :shake:
Kompletnie mnie to "przygasiło"...

Jeszcze raz gratuluję :loveu:

Karolayna, mimo, że to moja pierwsza warszawska wystawa ja też rezygnuję. Zła organizacja, do tego olbrzymie ceny biletów no i wielkie zamieszanie z zaświadczeniami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Na 60 stronie pierwsze zdjęcie podpisane ? pred grzywkami, to sunia z hodowli "Białe Bursztynki" z klasy młodzieży hawańczyk.
Dziękuję Magda[/QUOTE]

Ooo i przy okazji dowiedziałam się co to za psina ;) Bo bardzo sympatyczny zarówno piesek jak i właścicielka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna'][B]Joanna G [/B]rzeczywiście sędzina ocen bdb nie żałowała

my zeszliśmy z ringu z ładnym opisem, oceną doskonałą i II lokatą w konkurencji 4 psów

i była to chyba nasza ostatnia wystawa w Warszawie, bo jakoś nie mamy szczescia do warszawskich wystaw[/quote]
[COLOR=black][B]karolayna [/B]gratuluje , a co do ostatniej wystawy w Warszawie to chyba nie będzie tak źle :)[/COLOR]

[quote name='Aisa_']Gratuluję świetnych wyników! :multi:
Sędzina rzeczywiście ostra jak żyleta.
Jakoś niezbyt szczęśliwa dla mnie ta wystawa.
Wyjeżdżam z Krakowa z BIS Puppy II, żeby 3 tyg później spaść do oceny obiecującej i ostatniej lokaty w szczeniakach... :shake:
Kompletnie mnie to "przygasiło"...

Jeszcze raz gratuluję :loveu:

Karolayna, mimo, że to moja pierwsza warszawska wystawa ja też rezygnuję. Zła organizacja, do tego olbrzymie ceny biletów no i wielkie zamieszanie z zaświadczeniami...[/quote]
[B]Aisa_[/B] Bardzo dziękuję za gratulacje .Wierzę ,że można się załamac ,ale na nastepnej wystawie bedzie lepiej.nie ma co się przygaszac po 1 ocenie sędziny z Finlandi ,pomysl że takich przygaszonych przez nia dzisiaj i wczoraj było więcej.Głowa do góry i na dalsze wystawy marsz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']To niesprawiedliwe. :angryy: Nie miałam zaświadczenia i niestety kosztowało mnie to 20,00 zł. Wet. nawet nie zbadał psa, a pieczątka na zaświadczeniu to ksero.:angryy:. Coś takiego to sama sobie mogłam w domu wystawić.[/quote]Kazdy sposób jest dobry, aby zarobić pare groszy:diabloti::diabloti::mad:

[B]Serdecdznie gratuluje wszystkim wygranym . Wielkie brawa:multi::multi::multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']
[B]Aisa_[/B] Bardzo dziękuję za gratulacje .Wierzę ,że można się załamac ,ale na nastepnej wystawie bedzie lepiej.nie ma co się przygaszac po 1 ocenie sędziny z Finlandi ,pomysl że takich przygaszonych przez nia dzisiaj i wczoraj było więcej.Głowa do góry i na dalsze wystawy marsz :)[/quote]
Jasne, jasne, walczymy dalej ;)
Za tydzień Gdynia, później może Koszalin.
Trochę mocniej zadbamy o włos (w wakacje mam dużo wolnego czasu :) ), poćwiczymy wystawianie [B]na trawie [/B]i może do Sopotu "nadrobimy" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

To ostatnie zdjęcie z cavalirów to już springer spaniele, a tej ostatniej stafce rzucałam frisbee :-) Dobranoc ,raniutko wstajemy Pozdrawiamy i gratulacje wszystkimwygranym i reszcie bo każddy jest wygrany bo kocha swego psa i one Nas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alive']a to przypadkiem nie jest owczarek środkowoazjatycki a nie cane corso?
[URL]http://img516.imageshack.us/img516/9232/dsc0172ru0.jpg[/URL][/quote]
to jest OSA :cool3:

[quote name='Gabryjella']Staffiki
[url]http://images30.fotosik.pl/21/2cc5dfb00b5f652b.jpg[/url]
[/quote]
Stałaś koło mnie i nie krzyczałaś :-( :-( :-(

A ja mam tylko STB :cool1:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/21/b4f127432475118a.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/21/28b532fad630b662.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/21/fdce909f22ce53cd.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/21/f9ae9c8d5c351cd9.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/21/c87ae99dc29e3c3d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...