Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bejka']A może wpadną na pomysł, aby choć część ringów przenieść do hali?[/quote]

nie ma takiej opcji bo tam nie ma hali...
ale na pocieszenie - ringi są tylko na trawie która jest sliczna, gęsta i zieloniutka dzieki deszczom :)
wystarczy przedrzeć się przez blotną bieżnię i jest się na pięknej, mokrej zielonej wysepce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]
Uwaga - zmiany w planie sędziowania:[/COLOR]
Airedale Terrier [/B]- ring 5 - sędzia: Henryk Stępka (PL)
[B]
Dogue de Bordeaux [/B]- ring 17 - sędzia: Stefan Stefik (SK)
[B]Fila Brasileiro [/B]- ring 17 - sędzia: Stefan Stefik (SK)
[B]
Anatolian [/B]- ring 11 - sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
[B]Landseer [/B]ring 11 - sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
[B]Leonberger [/B]- ring 11 - sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
[B]Nowofundland [/B]- ring 11 - sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)

[B]Sealyham Terrier [/B]- ring 6 - sędzia: Zygmunt Jakubowski (PL)
[B]West Highland White Terrier [/B]- ring 6 - sędzia: Zygmunt Jakubowski (PL)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Prognoza szczegółowa na najbliższe dni dla WARSZAWY wg [URL="http://www.onet.pl/"]www.onet.p[/quotelO ile ta prognoza sie sprawdzi, to nie bedzie tak najgorzej. W ubieglym roku byla tragiczna patelnia. Moze teraz bedzie ok[/URL]
[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hihihi, ja powoli się zbieram. O 9:00 wyjeżdżam z domu. Na stadionie będe ok. 9:30 (trzeba załatwić formalności), schowam baski gdzieś w "ciepełku" w budynku i jako pierwszy zwiedzę ring basków.
Agabass jest jeszcze na wyjeździe...
Do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hihihi, ja powoli się zbieram. O 9:00 wyjeżdżam z domu. Na stadionie będe ok. 9:30 (trzeba załatwić formalności), schowam baski gdzieś w "ciepełku" w budynku i jako pierwszy zwiedzę ring basków.
Agabass jest jeszcze na wyjeździe...
Do zobaczenia.[/quote]
[SIZE=7][COLOR=blue]P[COLOR=red]o[/COLOR]w[COLOR=red]o[/COLOR]d[COLOR=red]z[/COLOR]e[COLOR=red]n[/COLOR]i[COLOR=red]a[/COLOR] ![COLOR=red]![/COLOR]![COLOR=red]![/COLOR]![COLOR=red]![/COLOR]![COLOR=red]![/COLOR]![COLOR=red]![/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Czy nie ma tutaj nikogo z Lublina, kto by jutro na ta wystawe jechal? Pilnie musimy przewiezc jutro mala sunie z trzema szczeniaczkami z Lublina do Warszawy. Daje rodzince tymczas u mnie, na Wybrzezu. Transport z W-wy na Wybrzeze juz mamy. Czy ktos moze pomoc, lub zna kogos, kto jedzie. Bardzo pilne. Pomozcie!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

O kurcze :(. Ja nie przypominam sobie, żeby tam były gdzieś jakieś miejsca do schowania się, więc podejrzewam, że jutro koszmar będzie. Ja to chyba nawet swojej kąpać nie będę, szkoda pracy jak pies zaraz i tak mokry i brudny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Czy nie ma tutaj nikogo z Lublina, kto by jutro na ta wystawe jechal? Pilnie musimy przewiezc jutro mala sunie z trzema szczeniaczkami z Lublina do Warszawy. Daje rodzince tymczas u mnie, na Wybrzezu. Transport z W-wy na Wybrzeze juz mamy. Czy ktos moze pomoc, lub zna kogos, kto jedzie. Bardzo pilne. Pomozcie!!!!!!!![/quote]

[B]pajunia [/B]masz pw ode mnie

Link to comment
Share on other sites

Też byłam dzisiaj na wystawie, tragedia :shake:
Hale, chociaż małe, ale się marnują.
Na 3-4 ringi spokojnie by starczyło.
Oby trawa wyschła do jutra... :-(

Byłam chyba z godzinkę, potem uciekłam.
Zimno, wietrznie i przez to zupełnie nieprzyjemnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...