Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alutka']Ja też już otrzymałam potwierdzenie. I znowu problem pkt 2 brzmi

" Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić AKTUALNE świadectwo zdrowia psa ( wydane do 3 dni przed wystawą ), oraz ksiązeczkę zdrowia. Psy bez aktualnego świadectwa lek wet. nie będą wpuszczane na teren wystawy. "

A podobno miało to być zlikwidowane, to co jest wyrabiać czy nie :???: :???:[/quote]
Ja bym wzięła . Mnie sprawdzali to świadectwo dosłownie RAZ i właśnie na krajówce w 2005 w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']Ja też już otrzymałam potwierdzenie. I znowu problem pkt 2 brzmi

" Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić AKTUALNE świadectwo zdrowia psa ( wydane do 3 dni przed wystawą ), oraz ksiązeczkę zdrowia. Psy bez aktualnego świadectwa lek wet. nie będą wpuszczane na teren wystawy. "

A podobno miało to być zlikwidowane, to co jest wyrabiać czy nie :???: :???:[/quote]

Tam gdzies w innym miejscu na potwierdzeniu jest napisane, ze przy wejsciu nalezy pokazac potwierdzenie przyjecia i paszport lub kasiazeczke zdrowia z aktualnym szczepieniem. Nie mam teraz tego potwierdzenia przed oczami, bo nie pisze z domu, ale na pewno to widzialam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_Tybetanka']Asiaczek bedzie biegac z aparatem ja bede biegać to torche sie tych fotek zrobi oby tylko pogoda dopisala :roll:[/quote]
W zeszłym roku pogoda była aż za dobra ( przynajmniej jak dla szpiców wilczych ).
A ja, tym razem, wystawiam tylko weterankę. Asiaczku ja też licze na fotki szpiców wilczych.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Tam gdzies w innym miejscu na potwierdzeniu jest napisane, ze przy wejsciu nalezy pokazac potwierdzenie przyjecia i paszport lub kasiazeczke zdrowia z aktualnym szczepieniem. Nie mam teraz tego potwierdzenia przed oczami, bo nie pisze z domu, ale na pewno to widzialam.[/quote]
No niestety, zapamietalam to co bylo mi wygodne :( to powyzej to z tylu zgloszenia, wyciag z regulaminu wystaw psow.
A informacja o koniecznosci posiadania aktualnego swiadectwa zdrowia wystawionego maks 3 dni przed data wystawy jest jak wol na pierwszej stronie :(
Z tego co wiem, to nie wymog zwiazku, tylko lekarza powiatowego w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

a ja sie znow przypomne.
nikt z podkarpacie sie nie wybiera do Wawy?
mieszkam miedzy Rzeszowem a Krosnem. Jesli trzeba by bylo, to mam dojazd do Rzeszowa i do Krosna w razie czego.
DORZUCAM SIE DO PALIWA!!!
Jedna osoba BEZ psa.
w niedziele.
Nikt by mnie nie zabral ? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']No niestety, zapamietalam to co bylo mi wygodne :( to powyzej to z tylu zgloszenia, wyciag z regulaminu wystaw psow.
A informacja o koniecznosci posiadania aktualnego swiadectwa zdrowia wystawionego maks 3 dni przed data wystawy jest jak wol na pierwszej stronie :(
Z tego co wiem, to nie wymog zwiazku, tylko lekarza powiatowego w Warszawie.[/quote]

te świadectwa zdrowia to naciaganie ludzi :mad: moje psy maja wszystkie szczepienia odrobaczania odkleszczania
kilka lat temu na jednej wystawie nie doczytałam że wymagają wiec musiałam na wystawie na miejscu zapłacic 20 zł za takowe zaswiadczenie a wystawianie polegało na tym że wet popatrzył skasował podbił :shake:
bzdura totalna te zaświatczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Też tak uważam - na zagraniczne międzynarodówki nikt nie wymaga żadnych zaświadczeń....[/quote]

od wystawców wymagają zaświadczenia książeczki nam sprawdzaja a na wystawie ogladamy później kundelki i szczeniaczki kupine obok wystawy noszone i prowadzane przez ogladajacych ciekawe jak wchodzą:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']W zeszłym roku pogoda była aż za dobra ( przynajmniej jak dla szpiców wilczych ).
A ja, tym razem, wystawiam tylko weterankę. Asiaczku ja też licze na fotki szpiców wilczych.

Michał[/quote]
Tak masz racje i nie tylko dla szpiców ale w tym roku podobno ma byc w druga strone przesada :shake: oby nie. Mi czy Asiaczkowi pewnie i tak to nie bedzie zbytnio przeszkadzac w robieniu zdjec ale psy..... oj moze być ciekawy material reporterski ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiK']od wystawców wymagają zaświadczenia książeczki nam sprawdzaja a na wystawie ogladamy później kundelki i szczeniaczki kupine obok wystawy noszone i prowadzane przez ogladajacych ciekawe jak wchodzą:angryy:[/quote]
Dokładnie!
Albo nie wpuszczą Cię z dodatkowym psem (taką sytuację miał chyba Czech w Opolu) - ale oglądacze z psami mogą wchodzić :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Dokładnie!
Albo nie wpuszczą Cię z dodatkowym psem (taką sytuację miał chyba Czech w Opolu) - ale oglądacze z psami mogą wchodzić :angryy:[/quote]

mnie nie chcieli wpuścić w opolu z moją foksa którą musiałam zabrać ale jakoś ustąpili miałam książeczke ze soba powiedziała ze zostawieją przy płocie i bedzie ja musiał popilnowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Dokładnie!
Albo nie wpuszczą Cię z dodatkowym psem (taką sytuację miał chyba Czech w Opolu) - ale oglądacze z psami mogą wchodzić :angryy:[/quote]

Cocermanka tak ja w NDM na wystawie krajowej spotalam pania z "jamnikiem" dlugowlosym ktora stwierdzila przy wejściu ze "zgloszenie juz weszlo" a ona tylko psa dowiozła :mad: i ze zaraz ma wejśc na ring to ja wpuscili i zyczyli powodzenia aż sie we mnie zagotowalo bo bylo juz dawno po ocenianiu jamników .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']W zeszłym roku pogoda była aż za dobra ( przynajmniej jak dla szpiców wilczych ).
A ja, tym razem, wystawiam tylko weterankę. Asiaczku ja też licze na fotki szpiców wilczych.

Michał[/quote]
Michałku, napisz mi tylko, o której godzinie, nr ringu. Bo rozumiem, że to sobota.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Sorki za offik - moze ktos wybiera sie w sobote do Warszawy Z OKOLIC TROJMIASTA na wystawe i ma dwa wolne miejsca w aucie dla dwoch fajnych dziewczyn :smile: Dokladamy sie do paliwka oczywiscie. Musimy byc na wystawie o 10:00.

W razie co prosze o telefon albo sms - oddzwonie.
Beata 0601 717 398

pozdrawiam
Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tessa']ja tez bede ale jako widz :) moja sunia jeszcze za mloda :( sa tu moze wlasciciele entlebucherow wybierajacy sie na wystawe :) (szkoda ze beda tylko 3 psiaki :( )[/quote]

A znam jedną właścicelkę entlebuchera, ale niestety ani nie jedzie, ani nie zdecydowała się jeszcze na karierę wystawową swojej suni.
A szkoda...
Ale namawiam, może coś z tego będzie :cool3:


A jeśli chodzi o pociąg, to jesteśmy już po podróży.
Szczęśliwie jechały ze mną tylko dwie dziewczyny, chłopaki miały cały "dół" dla siebie ;)
I pan konduktor nawet nie spojrzał na pieski, absolutnie nie mial nic przeciw :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium'] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3855192#post3855192"]Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007[/URL][/quote]

A GDZIE odbędzie się ta wystawa? W jakim miejscu, w jakich godzinach?
Chciałabym sie wybrać "turystycznie", pokibicować, pofotografować, jak się uda to pogadać z hodowcami, sprzedawcami.
Tylko nie wiem gdzie ta impreza się odbywa :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vella']A GDZIE odbędzie się ta wystawa? W jakim miejscu, w jakich godzinach?
Chciałabym sie wybrać "turystycznie", pokibicować, pofotografować, jak się uda to pogadać z hodowcami, sprzedawcami.
Tylko nie wiem gdzie ta impreza się odbywa :roll:[/quote]

Vella na stadionie Gwardii ulica Raclawicka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...